18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bodzio667 2018-09-27, 22:50 17
A to tak wygląda Ronaldo...
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-09-27, 22:52
1:33 - "Dobra panowie, a teraz nagrywamy materiał który trafi na harda."
Zgłoś
Avatar
Szwajcenegier 2018-09-27, 23:02 5
a jeśli był głodny?

typowe zachowanie tłumu katolicki samosąd
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-09-27, 23:27 6
może w taki sposób trzeba naszej kadrze wyjaśnić, żeby się za grę wzięli
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2018-09-27, 23:28 2
oni mu tam konia walą ?
Zgłoś
Avatar
ifheowna 2018-09-28, 0:29
Kara za przejście do Juventusu ?
Zgłoś
Avatar
kurvipiccolo 2018-09-28, 0:32
Dostał taki wpierdol, że zesrał się kasą.
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-09-28, 1:49 33
@Szwajcenegier Słuchaj, cieciu. Nawet gdybym umierał z głodu, to znalazłbym sobie korzonki, a w życiu bym niczego drugiemu człowiekowi nie ukradł. To tyle jeśli chodzi o twoją spierdoloną, kurewską moralność.

Sorry jeśli byłem zbyt ostry, ale mnie podkurwiłeś jak mało kto. Całe życie pracuję ciężko na swój byt, wcale nie zarabiam kokosów w porównaniu z niektórymi, a wkładam w to w porównaniu z różnymi Dżesikami i Brajanami nawet 500% (nie mylić z 500+) więcej. Tyram czasem nawet ciurkiem po dwa dni z rzędu, żeby zarobić jak uczciwy człowiek na siebie i tych, których kocham. Więc bądź łaskaw swoje rzewne pierdolenie o moralnie uzasadnionej kradzieży wyjebać na śmietnik myślenia, bo tam jest jego miejsce.

* po dwie doby z rzędu

Domyślam się, że PanRewolwerowiec, który postawił piwo Szwajcenegierowi, dał się skusić rzewnej, komunistycznej gadce. Gorąco zachęcam rzeczonego PanaRewolwerowca, żeby przewartościował sobie pewne sprawy i wyrobił sobie jaja albo sczezł serdecznie w miejscu, które przynależy komunistycznym ścierwom.

I nie, nie jestem "korwinistą". Gardzę pseudo-liberalizmem.
Zgłoś
Avatar
pochminick 2018-09-28, 5:51 4
@ caramon
Nawet jak będziesz umierał - ze starości, nie z głodu - to chyba nie ogarniesz, co to jest sarkazm...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-28, 8:46 1
to kara za pedalską koszulkę
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-09-28, 9:24 4
a ja znam przypadki moralnie uzasadnionej kradzieży, jesli oszuka cie telefonia komórkowa na umowie, bank zmieni warunki kredytu na twoją niekorzyść czy nasz kochany aparat państwowy dopierdoli Ci karę lub zmieni warunki przykładowo umowy emerytalnej... to w tym ostatnim przypadku pracując na czarno, nie odprowadzając podatków okradasz państwo... skurwysyńskie i faszystowskie... dla mnie to morlanie uzasadnione
Zgłoś
Avatar
chocho 2018-09-28, 9:41
Etam - nic mu nie jest, udaje tak jak na boisku.
Zgłoś
Avatar
PersivalusPerwersalus 2018-09-28, 10:28 2
ja odnoszę wrażenie że tak wszyscy są bandytami tylko niektórzy dają złapać się innym no i nagrać w takich okolicznościach ku naszej uciesze
chocho pomyliło ci się z nejmarem
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-28, 10:30
Ronaldo ma tyle kasy i jeszcze kradnie? Co za kurwa zachłanna z tego pederasty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie