18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
kevlarus 2022-10-11, 11:13 23
No i cyk.. symbolicznie zlikwidowała symbol współczesnego niewolnictwa. Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!
Zgłoś
Avatar
virescens 2022-10-11, 11:45 1
Dwa granaty ... na bogato.
Zgłoś
Avatar
Extermis 2022-10-11, 11:48
Za dużą moc "petardy" była użyta.

Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-10-11, 12:24 5
kevlarus napisał/a:

No i cyk.. symbolicznie zlikwidowała symbol współczesnego niewolnictwa. Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!



Tak, bo rozjebanie okienka w banku i potencjalnie siedzącej za tym okienkiem babeczki (która nie ma absolutnie żadnego wpływu na działania banku) zdecydowanie może cokolwiek uzdrowić...

To taka sama umysłowa ameba jak te, które w ramach politycznych protestów blokują ulice normalnym ludziom zamiast dopierdolić politycznym kurwiszonom, na których narzekają
Zgłoś
Avatar
Krak 2022-10-11, 12:43 2
Głupia się pomyliła, miała zdeponować a zdetonowała
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-10-11, 12:44
kevlarus napisał/a:

No i cyk.. symbolicznie zlikwidowała symbol współczesnego niewolnictwa. Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!



Łącznie z Tobą oczywiście.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-10-11, 13:01 7
Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-10-11, 14:20 6
grudzin7 napisał/a:

Tak, bo rozjebanie okienka w banku i potencjalnie siedzącej za tym okienkiem babeczki (która nie ma absolutnie żadnego wpływu na działania banku) zdecydowanie może cokolwiek uzdrowić...
To taka sama umysłowa ameba jak te, które w ramach politycznych protestów blokują ulice normalnym ludziom zamiast dopierdolić politycznym kurwiszonom, na których narzekają



A skąd wiesz? Może to właśnie ta "babeczka" sobie zasłużyła? I co to za pierdolenie, że ona jest bogu ducha winna? Gdy sprzedajesz swój czas, aby być rękami, twarzą i ustami jakiejś firmy, to stajesz się jej trybem. Jeśli babeczka miała napisane na plakietce np ING, to ona w tym momencie jest ING. Nie jest Marzeną, Irminą, czy inną Basią. Jest bankiem ING. Przez kilka godzin dziennie. Jest dorosła, więc wie, kogo reprezentuje i z czym to się może wiązać. Jeśli więc reprezentujesz kłamców i złodziei, to jakiej reakcji z zewnątrz się spodziewasz?

Policjanci też tak pierdolą. "Ja nie jestem od wymyślania prawa, proszę pana, tylko od tego, żeby je egzekwować."
No ok, ale jeśli w pełni świadomości czynisz komuś krzywdę, na którą nie zasłużył, albo głupotę, która uwłacza tobie, bo tak każe ci przełożony, to znaczy, że nie masz szacunku do samego siebie. Jesteś śmieciem.
No to ja nie mam szacunku do ludzi, którzy nie szanują siebie.

Rosjanie też niby nie są niczemu winni, bo to tylko Putin i jego pięciu kumpli, tak?
Chuja tam! Każdy rosjanin, który przez ostatnie 30 lat siedział biernie na dupie i pozwalał się szlajać Putinowi po Kremlu, dawał na to swoje przyzwolenie. Jest współwinny tego, co teraz się dzieje z rąk Putina. Czytaj: Każdy rosjanin to Putin i każdy do utylizacji się nadaje, bo ten, kto miał do siebie i innych szacunek dawno nie mieszka w Rosji i do pochodzenia swojego się ze wstydu nie przyznaje.
Zgłoś
Avatar
XTralala 2022-10-11, 16:14 1
kevlarus napisał/a:

Zrobiła więcej dla uzdrowienia tego świata, niż większość siedzących na sadolu!



Zacznij od siebie pierdolcu
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-10-11, 16:52
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-10-11, 18:12
zamach z pełną kulturą.. delikatnie dał(a) do zrozumienia, żeby klienci spierdlali
Zgłoś
Avatar
Hollo 2022-10-11, 18:33
Niech ją ktoś zapyta czy za mnie wyjdzie!
Zgłoś
Avatar
Murgrabia 2022-10-11, 19:14
To była jakaś specjalna klientka, ma kałacha na ramieniu.
Zgłoś