18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
quntakinte 2011-05-31, 12:44
taaaa bałande jesdynie mogą sobiee obalić
Zgłoś
Avatar
kizug666 2011-05-31, 13:00 1
no pewnie słuchajcie się kłamczyńskiego taki sam dobry jak ryży...
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2011-05-31, 14:55 3
Kibole mogą sobie obalić nalewkę pod sklepem. Tyle mogą.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-05-31, 15:55 2
@kizug666 - jeśli uważasz, że kibice mają cokolwiek wspólnego z kaczorem to to wsadź łeb do lodówki i z całej siły zamknij drzwi

Wkurwiają mnie ułomy, dla któych polityka kończy się na sporze PO-PiS - "nie lubisz PO i ryżego?! Znaczy, że jesteś kaczkofanem z PiSu!!" - a taki chuj
Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-05-31, 16:56 30
A mnie wkurwiają kibole, którzy sami są sobie winni, tego że świat kibicowski w Polsce jest tak postrzegany jak jest, ale oczywiście wmawiają dokoła jacy to oni prawi i grzeczni.

Jak nie chcecie sami spośród siebie wytępić chamstwa, to wypierdalać ze stadionów bydło.
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2011-05-31, 17:05 13
Zgłoś
Avatar
Kurwoza 2011-05-31, 17:28 6
lesiot napisał/a:

A mnie wkurwiają kibole, którzy sami są sobie winni, tego że świat kibicowski w Polsce jest tak postrzegany jak jest, ale oczywiście wmawiają dokoła jacy to oni prawi i grzeczni.

Jak nie chcecie sami spośród siebie wytępić chamstwa, to wypierdalać ze stadionów bydło.



Postrzegany jest tak jak jest, przez gazete wybiórczą, tvn i inne stacje.
Jakoś rodziny z dziećmi chodzą na polskie stadiony i wychodzą z nich całe, ostatnio na meczu Legii było 1200 małolatów, jakoś im się nic nie stało. A to tylko jeden przykład, bo jest ich o wiele więcej.

Najwięcej kurwa wiedzą ci którzy ani razu na meczu nie byli, a o kibicach słyszą tylko w TV. Niestety, telewizja nie powie ci, że kibice robią wiele akcji charytatywnych dla domów dziecka, nie pokażą opraw które dodają blasku tej chujowej lidze.

Włącz myślenie wyłącz TV.
Zgłoś
Avatar
triger 2011-05-31, 17:30 2
Przejdź się na stadion w czasie derbów Łodzi / innych miast. Kibice mili, grzeczni i pokojowi jak sam ch** :X
Zgłoś
Avatar
Malleus Malleficarum 2011-05-31, 17:40
Trzeba rozdzielić kibiców a kiboli, bo kibice to i może robia akcje charytatywne a kibole to mogą zrobić tak że bedziesz potrzebował takich akcji leżac sobie w szpitalu.
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-05-31, 17:42 12
Kurwa, jak idziesz na stadion i nie chcesz dostać wpierdol, to nie dostaniesz. Idźcie się przekonać, a nie tylko napierdalacie na komputerach w domach.

Jak to jest, że w tamtym roku kibice byli chwaleni i nagradzani za robienie opraw, a dzisiaj się ich za to zamyka?
Zgłoś
Avatar
Kurwoza 2011-05-31, 17:44
sveq napisał/a:

Kurwa, jak idziesz na stadion i nie chcesz dostać wpierdol, to nie dostaniesz. Idźcie się przekonać, a nie tylko napierdalacie na komputerach w domach.



Święte słowa
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-05-31, 21:45 2
I już napinka.
Zgłoś
Avatar
kizug666 2011-06-01, 0:10
Magik2501 napisał/a:

@kizug666 - jeśli uważasz, że kibice mają cokolwiek wspólnego z kaczorem to to wsadź łeb do lodówki i z całej siły zamknij drzwi

Wkurwiają mnie ułomy, dla któych polityka kończy się na sporze PO-PiS - "nie lubisz PO i ryżego?! Znaczy, że jesteś kaczkofanem z PiSu!!" - a taki chuj



polityka nie kończy się na sporze PO-PiS jak byś nie zauważył to w moim poście nie wyraziłem poparcia ani dla jednych ani dla drugich...
ale może się zastanowisz kto jest specjalistą od darcia mordy i robienia zadymy w polityce i zastanów się jeszcze kto ma realną szanse zyskać władzę jeśli PO przegra wybory...
Zgłoś
Avatar
andyq 2011-06-01, 0:36
sveq napisał/a:

Kurwa, jak idziesz na stadion i nie chcesz dostać wpierdol, to nie dostaniesz. Idźcie się przekonać, a nie tylko napierdalacie na komputerach w domach.



Czy ty się zastanowiłeś kogo ty chcesz na ulicę wypuścić? Bandę sadystów? To już mniejsze straty kibole zrobią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie