18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
SanicHegehog 2016-12-04, 11:25 23
Ten śmiech:

(dla tych, co nie znają - tak od 20 sekundy)
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2016-12-04, 12:13 2
Jak przewiniecie do 0:29 to słychać jakby ktoś próbował malucha odpalać
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-12-04, 12:28
właśnie tak wyobrażam sobie tego trolla loaloa
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-12-04, 13:25 10
Mam taką nieśmiałą teorię, że lepiej jest biec w stronę barana, żeby nie dać mu możliwości rozbiegu i jest pozamiatany.
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2016-12-04, 13:41 15
Co za pizda, zastawiać się rowerem... Przecież mógł mu szprychy pogiąć, skrzywić obręcz. Wiadomo, wszystko się da zrobić, ale wymiana kilku szprych w zasadzie może prowadzić, do rozluźnienia i ustawiania całego koła, a w szczególności krew mnie zalewała jak się tylnym zasłaniał, boże, Ty widzisz i nie grzmisz... A ustawienie tylnego koła to już nie jest taka prosta sprawa jak przedniego, bo w tylnym występuje asymetryczność spowodowana tym, że jest kaseta/wielotryb (Ci co nie wiedzą, to chodzi o to, że szprychy po stronie wielotrybu/kasety są krótsze, bądź w tańszych, spierdolonych rowerach bardziej wkręcone w obręcz).
Ja już nie mówię o tym, jak to bydle w obręcz wali, przecież ja bym zabił... Siedziałem kiedyś 8, OSIEM jebanych godzin próbując naprostować obręcz i sprawić by koło zrobić jako tako nacetrnowane... KOSMOS! Uszkodzenie obręczy to w zasadzie koło do wymiany, chyba, że komuś nie przeszkadza wyboista jazda na płaskiej drodze...

Do tego bydle takie małe... No kurwa, ja jebie, mógł bez szkody pizda jedna zasłonić rower własnym ciałem, albo chociaż na bok odłożyć, żeby bydle widząc pizdę, nie katowało roweru...
Zgłoś
Avatar
John Silver 2016-12-04, 15:40
No rudy baran byl
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-12-04, 15:47
Wyczuł swojego więc i ustala kto rządzi stadem baranów.
Zgłoś
Avatar
RmX 2016-12-04, 18:26
Mógł z nim powalczyć na głowy.
Zgłoś
Avatar
Bartors 2016-12-04, 19:29 1
@UBcjaPolska, widzę że jesteś kolarzem, powiem ci jeden sekret... większość ludzi ma gdzieś rowery.
Zgłoś
Avatar
MajsterCF 2016-12-04, 20:14
Proszę, niech ktoś podłoży gifa z odpalanym "malczanem" pod dźwięk tego śmiechu...
Zgłoś
Avatar
OrokorokO 2016-12-04, 21:23
Nie lubi pedałów
Zgłoś
Avatar
bonhart6 2016-12-04, 23:15
Czarny i wszystko jasne... Czarnuchów coś ciągnie do tych rowerów
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2016-12-05, 5:05
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Co za pizda, zastawiać się rowerem... Przecież mógł mu szprychy pogiąć, skrzywić obręcz. Wiadomo, wszystko się da zrobić, ale wymiana kilku szprych w zasadzie może prowadzić, do rozluźnienia i ustawiania całego koła, a w szczególności krew mnie zalewała jak się tylnym zasłaniał, boże, Ty widzisz i nie grzmisz... A ustawienie tylnego koła to już nie jest taka prosta sprawa jak przedniego, bo w tylnym występuje asymetryczność spowodowana tym, że jest kaseta/wielotryb (Ci co nie wiedzą, to chodzi o to, że szprychy po stronie wielotrybu/kasety są krótsze, bądź w tańszych, spierdolonych rowerach bardziej wkręcone w obręcz).
Ja już nie mówię o tym, jak to bydle w obręcz wali, przecież ja bym zabił... Siedziałem kiedyś 8, OSIEM jebanych godzin próbując naprostować obręcz i sprawić by koło zrobić jako tako nacetrnowane... KOSMOS! Uszkodzenie obręczy to w zasadzie koło do wymiany, chyba, że komuś nie przeszkadza wyboista jazda na płaskiej drodze...

Do tego bydle takie małe... No kurwa, ja jebie, mógł bez szkody pizda jedna zasłonić rower własnym ciałem, albo chociaż na bok odłożyć, żeby bydle widząc pizdę, nie katowało roweru...


Już chuj strzelił koła bo nie dał rady jechać bo pokrzywione obręcze (słychać trące hamulce)
Zgłoś
Avatar
airwalk 2016-12-05, 16:01 1
ja jebie rudy baran
Zgłoś