18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-09, 20:46
Dziewczyny, zdradze wam tajemnice. Kop w jaja wcale tak mocno nie boli, jakby to wynikalo z filmikow.
Zeby dobrze trafic w jądro, to trzeba by niezle przycelowac. Uda sie raz na 1000 razy.
Dlatego nie probujcie tego w samoobronie, bo mozecie sie zdziwic. To tylko faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja i jak strasznie boli.
Dowod zaraz bedziecie mialy, jak pojawi sie tu wysyp samców alfa, ktorzy napiszą, ze mnie pojebalo i boli ich na samą myśl.
Zgłoś
Avatar
Hexagon 2020-10-09, 21:03
up Farinelli twój komentarz sie nie liczy..... pusta skarpetko.... zanwca cipek buhahahahahah

znawca cipek to ksywka twojej mamusi kastracie
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-09, 21:14
Up. Widzicie, jest juz pierwszy frustrat.
Zgłoś
Avatar
Hexagon 2020-10-09, 21:34
uważaj co piszesz o mamie
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-09, 21:57
Znawca_Cipek napisał/a:

Dziewczyny, zdradze wam tajemnice. Kop w jaja wcale tak mocno nie boli, jakby to wynikalo z filmikow.
Zeby dobrze trafic w jądro, to trzeba by niezle przycelowac. Uda sie raz na 1000 razy.
Dlatego nie probujcie tego w samoobronie, bo mozecie sie zdziwic. To tylko faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja i jak strasznie boli.
Dowod zaraz bedziecie mialy, jak pojawi sie tu wysyp samców alfa, ktorzy napiszą, ze mnie pojebalo i boli ich na samą myśl.



Ciekawa teoria. Weź ją jakoś udowodnij. Nie wiem, skocz okrakiem na jakąś rurę, albo może niech Cie ktoś kopnie na ulicy. A materiał filmowy wrzuć jako dowód chyba że się od razu przyznasz że wykastrowałeś się by nosić te męskie spodnie rurki i dlatego takie teorie głosisz.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-10-09, 22:01
Znawca_Cipek napisał/a:

Dziewczyny, zdradze wam tajemnice. Kop w jaja wcale tak mocno nie boli, jakby to wynikalo z filmikow.
Zeby dobrze trafic w jądro, to trzeba by niezle przycelowac. Uda sie raz na 1000 razy.
Dlatego nie probujcie tego w samoobronie, bo mozecie sie zdziwic. To tylko faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja i jak strasznie boli.
Dowod zaraz bedziecie mialy, jak pojawi sie tu wysyp samców alfa, ktorzy napiszą, ze mnie pojebalo i boli ich na samą myśl.


Nie zdradzasz chłopaku tajemnicy. Poprostu masz mikro jądra, i stąd ten pogląd. Potwierdzają to brednie jakie wypisujesz:
- "Znawca_Cipek"
- "Dziewczyny, zdradze wam tajemnice."
- "faceci na 99% filmikow udają, ze tak strasznie boli, zeby pokazac, jakie mają wielkie jaja"
- "jak pojawi sie tu wysyp samców alfa"
Jak mówi stare chinskie przysłowie: "Pól pizdy pół ptacha taki ciebie wiracha"
*Prawdopodobnie to przysłowie mówi o pół cipach - pół mikro-jądrowcach ...więc chyba pasuje
**Normalnego chłopa kop w jaja, boli jak skurwysyn

***A filmik wygląda na ustawkę
Zgłoś
Avatar
35i 2020-10-09, 22:47 1
xXx5226 napisał/a:

Ciekawa teoria. Weź ją jakoś udowodnij. Nie wiem, skocz okrakiem na jakąś rurę, albo może niech Cie ktoś kopnie na ulicy. A materiał filmowy wrzuć jako dowód chyba że się od razu przyznasz że wykastrowałeś się by nosić te męskie spodnie rurki i dlatego takie teorie głosisz.



Nie gadaj, trochę racji ma, ale tylko trochę. Teoretycznie kutas zasłania jajka przed czołowym zderzeniem, więc większość takich zdarzeń kończy się uderzeniem stosunkowo mało czułą pytą. Natomiast trafia się przypadkowe trafienie jajkiem w barierkę (np. metro) lub przysiądnięcie na jajku (szczególnie u osób otyłych). Siad na własnym jajku jest podobno bardzo bolesny. Widziałem kiedyś złotówę (dziadek koło 70), który próbował sobie usiąść w warsztacie samochodowym po 10 minutach oczekiwania (pewnie się zmęczył). Mało się nie przebił przez sufit.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-09, 22:56 1
35i napisał/a:

Nie gadaj, trochę racji ma, ale tylko trochę. Teoretycznie kutas zasłania jajka przed czołowym zderzeniem, więc większość takich zdarzeń kończy się uderzeniem stosunkowo mało czułą pytą. Natomiast trafia się przypadkowe trafienie jajkiem w barierkę (np. metro) lub przysiądnięcie na jajku (szczególnie u osób otyłych). Siad na własnym jajku jest podobno bardzo bolesny. Widziałem kiedyś złotówę (dziadek koło 70), który próbował sobie usiąść w warsztacie samochodowym po 10 minutach oczekiwania (pewnie się zmęczył). Mało się nie przebił przez sufit.



No wlasnie. Ilu widziales w zyciu siadajacych facetow? Tysiace razy? A ilu przy siadaniu usiadlo na jajo tak, ze sie malo przez sufit nie przebilo? Jeden. Tak samo jest z kopem. Jeden na 1000 sie uda. A na filmikach KAZDY maczo wyje i zwija sie z bolu, jakby mial krecenie wora robione.
Dlatego jeszcze raz ostrzegam, drogie Panie.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-10-09, 23:01 1
Znawca_Cipek napisał/a:

No wlasnie. Ilu widziales w zyciu siadajacych facetow? Tysiace razy? A ilu przy siadaniu usiadlo na jajo tak, ze sie malo przez sufit nie przebilo? Jednego. Tak samo jest z kopem. Jeden na 1000 sie uda. A na filmikach KAZDY maczo wyje i zwija sie z bolu, jakby mial krecenie wora robione.



Masz racje, teraz to jest pedalstwo i chuj, prawie jak w piłce nożnej. Za młodu jak się wyjebałem na rowerze, po prostu wsiadałem i jechałem dalej.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-09, 23:42
35i napisał/a:

Nie gadaj, trochę racji ma, ale tylko trochę. Teoretycznie kutas zasłania jajka przed czołowym zderzeniem, więc większość takich zdarzeń kończy się uderzeniem stosunkowo mało czułą pytą. Natomiast trafia się przypadkowe trafienie jajkiem w barierkę (np. metro) lub przysiądnięcie na jajku (szczególnie u osób otyłych). Siad na własnym jajku jest podobno bardzo bolesny. Widziałem kiedyś złotówę (dziadek koło 70), który próbował sobie usiąść w warsztacie samochodowym po 10 minutach oczekiwania (pewnie się zmęczył). Mało się nie przebił przez sufit.



Znawca_Cipek napisał/a:

No wlasnie. Ilu widziales w zyciu siadajacych facetow? Tysiace razy? A ilu przy siadaniu usiadlo na jajo tak, ze sie malo przez sufit nie przebilo? Jeden. Tak samo jest z kopem. Jeden na 1000 sie uda. A na filmikach KAZDY maczo wyje i zwija sie z bolu, jakby mial krecenie wora robione.
Dlatego jeszcze raz ostrzegam, drogie Panie.



Był sadistic a zrobiło się forum dla kastratów, ehhh...
Zgłoś
Avatar
Kiblodrzemek88 2020-10-10, 7:39
Dzieci z tego nie bedzie
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-10-10, 8:55 1
Czekam na materiał Znawcy_Cipek (nie wiem co próbuje sobie tym Nickiem udowodnić) na którym bezsprzecznie dowodzi swoich teorii w praktyce.
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-10-10, 13:34
Te rowerki, deskorolki i inne pizdusiowe hulajnogi robią się powoli nudne. To jeszcze sadistic czy już smiechu warte?
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2021-01-03, 18:30
Ale jak jebany wymierzył!
Zgłoś