18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
w................s 2017-02-18, 8:47 81
nie wiem po co ludzie hodują te małe skurwysyny, mięsa z nich mało, a bardzo kąśliwe.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-18, 10:24 53
Problem z tymi szczurami różnej maści jest taki, że debile biorą sobie pieseczka-zabaweczkę nie mając pojęcia żadnego o psach, nie wspominając już o konkretnej rasie którą biorą.
Traktują go nie jak psa tylko jak dosłownie taką fajną pluszową zabaweczkę która chodzi.
I jak takie małe gówno warczy, pokazuje ząbki, jeży się i szczeka to w ich niedojebanych głowach jest myśl "o kurwa, ale zajebiście. taki maleńki a taki odważny. ależ to po chuju urocze jak pokazuje te maleńkie ząbki i warczy".
Nie traktują ich jak normalnej wielkości psów i uczą nieumyślnie, ale bezmyślnie, takiego psa, że takie zachowanie jest dobre i akceptowalne zamiast od razu skorygować i pokazać psu, że jego agresja nie będzie tolerowana.

Bo piesek malutki to nie czują z jego strony zagrożenia i to takie słitaśne jak taki szczur 15 centymetrowy się robi agresywny. Dać im kurwa kałkaza i zobaczymy czy też to takie urocze jest jak takiej wielkości pies ci pokaże ząbki.
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2017-02-18, 11:41 6
@up

ale sie podnieciłeś
Zgłoś
Avatar
naczelny1 2017-02-18, 11:50 30
Velture napisał/a:

Problem z tymi szczurami różnej maści jest taki, że debile biorą sobie pieseczka-zabaweczkę nie mając pojęcia żadnego o psach, nie wspominając już o konkretnej rasie którą biorą.
Traktują go nie jak psa tylko jak dosłownie taką fajną pluszową zabaweczkę która chodzi.
I jak takie małe gówno warczy, pokazuje ząbki, jeży się i szczeka to w ich niedojebanych głowach jest myśl "o kurwa, ale zajebiście. taki maleńki a taki odważny. ależ to po chuju urocze jak pokazuje te maleńkie ząbki i warczy".
Nie traktują ich jak normalnej wielkości psów i uczą nieumyślnie, ale bezmyślnie, takiego psa, że takie zachowanie jest dobre i akceptowalne zamiast od razu skorygować i pokazać psu, że jego agresja nie będzie tolerowana.

Bo piesek malutki to nie czują z jego strony zagrożenia i to takie słitaśne jak taki szczur 15 centymetrowy się robi agresywny. Dać im kurwa kałkaza i zobaczymy czy też to takie urocze jest jak takiej wielkości pies ci pokaże ząbki.



A najlepsze, że to samo z dziećmi.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-02-18, 12:53 8
Chyba jej wali z japy
Zgłoś
Avatar
orion123123 2017-02-18, 13:25 4
kocham zwierzęta i mam ich dużo w domu
ale gdyby mój pies mi tak zrobił to bym go rozjebal o ścianę, na szczęście jest kochany i leniwy
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2017-02-18, 14:26
pies kazdej wielkosci moze ujebac tak jak i czlowiek kazdej wielkosci moze przyjebac.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2017-02-18, 16:18
Jeszcze niech mu gałę zrobi...
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2017-02-18, 16:53 2
wtomus napisał/a:

nie wiem po co ludzie hodują te małe skurwysyny, mięsa z nich mało, a bardzo kąśliwe.

Ale za to ciasne.
Zgłoś
Avatar
koxu42 2017-02-19, 1:50 1
Jeśli mój by takie coś odjebał to jeszcze tego samego dnia byłby metr pod ziemią w lesie.
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-02-19, 2:06 1
koxu42 napisał/a:

Jeśli mój by takie coś odjebał to jeszcze tego samego dnia byłby metr pod ziemią w lesie.


Jeśli twój by takie coś odjebał to znaczy, że nie powinieneś mieć psa bo nie umiesz go wychować i jeszcze tego samego dnia powinieneś go oddać komuś kto sobie z nim spokojnie poradzi internetowy twardzielu co by psa zajebał bez mrugnięcia okiem.
Zgłoś
Avatar
koxu42 2017-02-20, 19:16
Cytat:

tomitomala4

Moje psy są wychowane,i zbyt leniwe żeby cokolwiek mi zrobić,chodziło mi o to że gdyby im coś takiego odjebało to wtedy by miały lipe.
Zgłoś
Avatar
koko1993 2017-02-27, 14:48
nie wiem po co ludzie hodują te małe skurwysyny, mięsa z nich mało, a bardzo kąśliwe.
wtomus
bo smakują jak krewetki prawdopodobnie
Zgłoś