18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Bardzo mi Milo...
krzyks • 2018-02-26, 14:06
...czyli fragment wykładu Milo Yiannopoulos`a W Australii.



Wersja YT z napisami
ukryta treść



I kto to mówi

W spojlerze luźne tłumaczenie za W Polityce

ukryta treść

Cytat:


Europa Wschodnia pokazuje, że ma kręgosłup. Polska jest teraz jednym z bastionów wolności i cywilizacji

– mówił Milo Yiannopoulos podczas swojego wykładu w Australii.

Europa Zachodnia jest oczywiście stracona. Wypełniliśmy nasze państwa „piaskowymi czarodziejami”, którzy nie chcą pracować, zamiast tego biorą zasiłki. Europa Wschodnia pokazuje, że ma kręgosłup. Polska jest teraz jednym z bastionów wolności i cywilizacji

– tłumaczył.

Oprócz Polski, Yiannopoulos chwali też Węgry.

Węgry, której do tej pory, tak jak wasze didgeridoo, były czymś śmiesznym na końcu dowcipu, są cudowne. Budapeszt do tej pory znany ze słabych orkiestr i trzeciej jakości prostytutek, to sojusznik wolności

– powiedział do australijskiej publiczności.

Trzydzieści lat temu Europa Wschodnia była zbiorem komunistycznych państw rządzonych przez Moskwę. Dzisiaj Polska przewodzi. To są kraje, w których kobiety nie boją się wychodzić nocą z domu. Nie muszą się obawiać gwałtów i ataków ciężarówkami czy ataków kwasem

– dodał.

Przypomniał też w jaki sposób potraktowano nasze kraj po Marszu Niepodległości. Amerykańscy dziennikarze mówili o nazistach, którzy wylegli na ulice polskiej stolicy. Yiannopoulos wyśmiewa głupotę dziennikarzy zza oceanu, którzy nie mają pojęcia o naszym kraju.

Reakcja reszty świata na Polskę była do przewidzenia. Amerykańscy dziennikarze po prostu nazywają ich rasistami. Polacy wyszli na ulice, by zademonstrować miłość do własnego kraju i swojej kultury. W odpowiedzi na to, amerykańscy dziennikarze nazwali ich nazistami. Nazywają Polaków nazistami. To jest tak głupie jak nazywanie geja, Żyda, imigranta, który ma czarnoskórego męża białym supremacjonistą

– stwierdził Milo Yiannopoulos

Kim jest Yiannopoulos? To dziennikarz pochodzący z Wielkiej Brytanii. Sam siebie określa jako Żyda i geja. Wziął nawet ślub z czarnoskórym mężczyzną. Yiannopoulos wspierał Donalda Trumpa. Od lat budzi kontrowersje na całym świecie.


Gej żyd w związku z murzynem... a mówi do rzeczy



Link do komentarzy na FB
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2018-02-26, 14:12 2
Polska Sebastionem Demokracji w Standupowym wykładzie żydowskiego geja, który ma czarnego męża. No to się czuje dowartościowany.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-26, 14:15 2
Hej ziomuś. Dla nas to ty nie jesteś żydek i gej.
Zgłoś
Avatar
Dannybow 2018-02-26, 14:37 6
Cytat:

Polska Sebastionem Demokracji w Standupowym wykładzie żydowskiego geja, który ma czarnego męża. No to się czuje dowartościowany.



Jesteś idiotą. Słuchałeś/czytałeś ze zrozumieniem? Chuj mnie boli czy facet jest gejem czy nie, nie zaglądam mu do łóżka a nie wygląda mi na spedalonego pierdolca który skory jest biegać po marszach równości z dupą i kutasem na wierzchu udając, że demonstruje wolność,poprawność, tolerancję.

Tym bardziej go szanuję BO jest gejem i żydem. A mimo to nie boi się mówić prawdy. I nie ulega kampanii nienawiści jakoby nasz kraj to była zacofana zaściankowa kraina gdzie żydów mordują w obozach a pedałów zamykają w więzieniach.

To co usłyszałem ja to coraz rzadziej spotykany na świecie rozsądek. On wie kim jesteśmy i zna historię. Jednocześnie dostrzega, że zachód to jebani hipokryci, którzy 70 lat po wojnie robią z nas nazistów. Ciesze się, że takie głosy są bo to znaczy, że nie wszystkim odebrało mózgi. I powinniśmy się cieszyć, że ktoś takie zdanie publicznie wypowiada i edukuje ludzi.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2018-02-26, 14:46 3
@up Dulszczyzna wiecznie żywa... można też podciągnąć to pod oportunizm...

Widzisz i słuchałem i obejrzałem, koleś mówi prawde ale to ta prawda co to każdy sebastian chce ją usłyszać, żeby poczuć się lepszy...

Ja nie muszę tego usłyszeć od nikogo, bo akurat to o moim kraju wiem, choć nie do końca to wszystko takie różowe.

Gosciu wygląda jak johny bravo a jego wykład jak sobotni stand-up i o tyle o ile osobiście mam w poważaniu personalne preferencji ludzi tudzież użytkowników sadola to jednak wiem, że gdyby gość mówi o równości albo LGBT wyjebalibyście go w kosmos szybciej niż elon musk teslę, alę że mówi to co "młodzi patrioci" chcą usłyszeć gotowiście zrezygnować ze swoich uprzedzeń i postawić mu pomnik.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-02-26, 14:57
"Gej żyd w związku z murzynem... a mówi do rzeczy" - kurczę przeczytałem (mówi do rzeszy)
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-26, 15:03
Aaa czyli on faktycznie jest pedałem. W takim razie sram na jego wywody.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-02-26, 15:36
To jest ten koleś z Mołdawii od Dragostea din Tei?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-02-26, 15:39 2
Cytat:

Europa Wschodnia pokazuje, że ma kręgosłup. Polska jest teraz jednym z bastionów wolności i cywilizacji



Tak dobrego standupowego żartu naprawdę dawno nie słyszałem. Ma gościu talent. Ciekawe czy po kilkutygodniowym pobycie w cebulandii nadal uważałby ten spierdolony kraik za bastion cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-26, 15:41 2
up Bastion wolności i cywilizacji to twoja dupa.

EDIT abraxiu zamiast piwka wyślij loaloa zdjęcia swojego mikroskopijnego przyrodzenia na pw, w ten sposób faktycznie go docenisz
Zgłoś
Avatar
krzyks 2018-02-26, 15:44 1
Loaloa napisał/a:



Tak dobrego standupowego żartu naprawdę dawno nie słyszałem. Ma gościu talent. Ciekawe czy po kilkutygodniowym pobycie w cebulandii nadal uważałby ten spierdolony kraik za bastion cywilizacji.



Uderz w stół a Loaloa się odezwie.
P.S.
Mowa o Polsce, a nie kraju cebulą i czosnkiem pachnącym
Zgłoś