18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Bardzo niski przelot
TT4 • 2016-10-04, 1:19
Skurwesyn ładnie musiał zapierdalać



Kamery tego niestety nie uchwyciły ale potem wbił się w przystanek i zabił trzy osoby w tym 12-letnią dziewczynkę. Brak info co do stanu starszego pana. Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-10-04, 1:33 76
Baba jak to baba, to ty tu leż i zdychaj a ja pobiegam w kółko popanikuje a później kiecke sprawdze czy mi sie nie ujebała czasem...
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-10-04, 1:52 5
A wszystko bo jakiś chuj mu na lewoskręcie wymusił i skierował prosto w ludzi...
Zgłoś
Avatar
Bagman 2016-10-04, 6:16 1
dziadzie przewrocil tylko podmuch powietrza i kurz. w drugiej sekundzie widac jak auta juz ni ma, a on jeszcze stoi.
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2016-10-04, 9:11
W drugiej minucie słychać strzały!
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2016-10-04, 9:25 6
Oryginalny opis:
В результате аварии два человека, включая 13-летнего ребёнка, погибли на месте, ещё двое пострадавших были доставлены в больницу.
Судя по видеозаписи, водитель Hyundai Solaris сервиса "Делимобиль" значительно превысил допустимую скорость, едва избежав столкновения со встречным автомобилем, после чего вылетел на газон и сбил светофор, людей на пешеходном переходе и остановке общественного транспорта.
В результате страшной аварии два человека погибли, ещё двое с травмами различной степени тяжести были доставлены в больницу.
Среди погибших — 13-летняя школьница, находившаяся в момент аварии на остановке.
Сейчас водитель автомобиля 30-летний Антон Усков задержан

Tłumaczenie pobieżne:

Ruski zapierdalał Hyundaiem z firmy Delimobil. Zderzył się na skrzyżowaniu z innym autem, przez co wyleciał z drogi na trawnik, skosił sygnalizację świetlną oraz dziadka, 13- letnią dziewczynkę z przystanku, w który też przyjebał, a tam ruskie też czekali na autobus.
W skutek zapierdalania zginęło dwoje ludzi, czyli wspomniana dziewczynka oraz randomowy przechodzień. Dwoje ludzi odwieziono z ciężkimi obrażeniami do szpitala.
30-letni kierownik ufolotu, Anton Uskow został zatrzymany przez policję. Nic się chujowi nie stało.
Zgłoś
Avatar
rzepaq 2016-10-04, 9:31 5
@omgłomatkobosko kurwa, czemu w TVP w taki sposób informacji nie podają, sam bym zaczął tych zjebów oglądać
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2016-10-04, 9:55
Odchodził na drugi krąg. Nastąpiła awaria prawego silnika, przechył na prawą burtę i w efekcie doszło do katastrofy.
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2016-10-04, 10:49
Nawet nie zauważył co go przeleciało ....
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2016-10-04, 11:04 3
Terrain ahead. Pull up! Pull up!
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2016-10-04, 11:57
a to bach brzoza:) tudzież inny sygnalizator
Zgłoś
Avatar
TheBigRedDog1 2016-10-04, 12:25
skurwysyn zapierdziela przez dziedzinę na maksa powinni go zajebiać za to że zabił 3 osoby
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2016-10-04, 12:30 4
kokos_123 napisał/a:

A wszystko bo jakiś chuj mu na lewoskręcie wymusił i skierował prosto w ludzi...


Jebnij sie parowo w durny dekiel, bo nawet jesli ktokolwiek mu zajechal droge to NIC ale to NIC nie upowaznialo go do tak szybkiej jazdy. Jak mnie takie kurwa durne psie koncowy wkurwiaja, jak Ty z pojebanymi komentarzami. Idz sie kurwa jebnij w ryj.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-10-04, 13:11
dyhayne napisał/a:


Jebnij sie parowo w durny dekiel, bo nawet jesli ktokolwiek mu zajechal droge to NIC ale to NIC nie upowaznialo go do tak szybkiej jazdy. Jak mnie takie kurwa durne psie koncowy wkurwiaja, jak Ty z pojebanymi komentarzami. Idz sie kurwa jebnij w ryj.



Nie bronię zapierdalającego kierowcy, ale sprawcą tego tragicznego wypadku była ślepa kurwa na lewoskręcie. Nieważne czy to była osobówka jadąca 100km/h, czy 30 tonowy tir jadący 50km/h, ważne jest to, że przez swoją głupotę skierował kogoś prosto na ludzi ( a sam niestety nie zginął ).

Nie zrzucaj wszystkiego na prędkość, bo 1.5 tonowe auto jadące przepisowo te 60km/h, to też by ich pozabijało lecąc dachem ( czyli nie zwalniając )
Zgłoś
Avatar
Jagang 2016-10-04, 13:41 1
Sprawcą był skurwysyn zapierdalający 150 w terenie zabudowanym i skręcająca ślepa kurwa. Obu ukrzyżować publicznie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie