18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pamiętacie Martynę, jedną z czołowych aktywistek Uniwersytetu Zaangażowanego – uczelnianej młodzieżówki radykalnie lewicowej partii Razem? To właśnie ona najgłośniej nawoływała w marcu do ograniczania pluralizmu i wolności słowa na Uniwersytecie Warszawskim, protestując przeciwko wykładowi Rebekki Kiessling. Wypowiadała się również na ten temat w telewizyjnym programie „Warto Rozmawiać”. Bardzo chcielibyśmy przypomnieć Wam ją z nazwiska, jednak nie możemy, ponieważ już jutro zostanie złożone oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przez nią przestępstwa.

Okazało się, że Martyna R. lubi atakować nie tylko wolność słowa, ale także cudze mienie. Wczoraj (1 lipca), ok. godz. 22:00 wraz z koleżanką Natalią J. podjechały na rowerach do samochodu zaparkowanego przed Szpitalem im. prof. Witolda Orłowskiego przy ul. Czerniakowskiej 231 w Warszawie i podjęły próbę zniszczenia zamontowanego na nim banneru należącego do Fundacji Pro – Prawo do życia. Zostały przyłapane na gorącym uczynku przez wolontariusza tej organizacji i wdały się z nim w szarpaninę, w której – jak wynika z relacji fundacji i załączonego do niej zdjęcia – Martyna R. użyła noża, w wyniku czego została potraktowana gazem łzawiącym i zatrzymana do czasu przyjazdu policji.

Przypomnijmy – w styczniu, niespełna pół roku temu, Martyna R. była jednym z organizatorów tzw. „ogólnopolskiego protestu studentów”, który okazał się spektakularną porażką frekwencyjną. Od „protestu” odcięły się wszystkie większe organizacje studenckie w Polsce, a symbolem zupełnego oderwania warszawskiej manifestacji od rzeczywistych nastrojów polskiej młodzieży stało się zdjęcie, na którym grupka seniorów trzyma kartony z napisem „Uniwersytet Trzeciego Wieku”.

źródła:
facebook.com/akcjastudencka/photos/a.765278580297438.1073741828.758250...

stopaborcji.pl/feministki-zaatakowaly-nozem-wolontariusza-fundacji-pro...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-07-03, 22:41 1
@up

Tak, dziecko na tym etapie rozwoju już przetwarza bodźce.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2017-07-03, 22:56 1
jeżeli popierasz aborcje i chcesz uśmiercić nienarodzone dziecko i jesteś płci żeńskiej zaiebałbym ci kopa w ryj bez zastanowienia lewacka istoto
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-07-03, 23:29
Loaloa napisał/a:

Nie popieram tego, co zrobiła, ale ją rozumiem.

Wyzwałbym Cię od pisuarów, ale akurat Ciebie nie wypada...

a co do gwiazd tego wydarzenia, zawsze twierdziłem że każdy kto jeździ na rowerze w nocniku na głowie jest zjebem.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-07-03, 23:40 2
I dobrze. Wiecie, jak ci "obrońcy życia" wkurwiają pacjentów? Napierdalają całymi dniami (chyba, że jest deszczyk) materiałem z magnetofonu i pokazują te obrazki. A baner na Żuku był już pochlastany we Środę 23.06 - Jestem tam co tydzień. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2017-07-04, 0:29
voidinfinity napisał/a:



A skoro według niektórych początek życia podmiotowego człowieka to tzw. moment poczęcia - to ja chciałbym się dowiedzieć kiedy dokładnie to następuje.



Wg. niektórych... nie wiem co robiłeś w szkole na biologii ale już widzę, że niewiele.

Cytat:

Kiedy już wytworzy mózg zdolny do wykonywania funkcji wyższych. W innym wypadku ciężko mówić o podmiotowości.



2 dniowe dziecko nie ma nawet świadomości własnej egzystencji, działa na zasadzie prostych odruchów więc o jakich my tutaj funkcjach wyższych mówimy?
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-07-04, 1:26
i niby że otyłośc i brzydota to przypadek , nigdzie tez nie ma napisane że kobieta to czowiek wszystkie fakty temu zaprzeczają kobiety to takie murzyny tylko że bili je ruchaja i żeja lepiej tak samo jak pieski i kotki białych też żyją lepiej niz reszta kolorowej populacji , aaaa szkoda gadac

to że 50 5 ciązy kończy się poronieniem to skutek noszenia podpasek i tamponów i chemi tam zawartej , w dawnych czsasach czyli przed potpaskami wspólczesnego typu poronienie było 1 na 10
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-07-04, 1:27
!Timon napisał/a:


Wg. niektórych... nie wiem co robiłeś w szkole na biologii ale już widzę, że niewiele.



No to odpowiedz na pytanie które tam postawiłem

!Timon napisał/a:

2 dniowe dziecko nie ma nawet świadomości własnej egzystencji, działa na zasadzie prostych odruchów więc o jakich my tutaj funkcjach wyższych mówimy?



A jak to stwierdziłeś, że nie ma samoświadomości?

Poza tym obawiam się, że nie rozumiesz co to są "funkcje wyższe".
Zgłoś