18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pamiętacie Martynę, jedną z czołowych aktywistek Uniwersytetu Zaangażowanego – uczelnianej młodzieżówki radykalnie lewicowej partii Razem? To właśnie ona najgłośniej nawoływała w marcu do ograniczania pluralizmu i wolności słowa na Uniwersytecie Warszawskim, protestując przeciwko wykładowi Rebekki Kiessling. Wypowiadała się również na ten temat w telewizyjnym programie „Warto Rozmawiać”. Bardzo chcielibyśmy przypomnieć Wam ją z nazwiska, jednak nie możemy, ponieważ już jutro zostanie złożone oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przez nią przestępstwa.

Okazało się, że Martyna R. lubi atakować nie tylko wolność słowa, ale także cudze mienie. Wczoraj (1 lipca), ok. godz. 22:00 wraz z koleżanką Natalią J. podjechały na rowerach do samochodu zaparkowanego przed Szpitalem im. prof. Witolda Orłowskiego przy ul. Czerniakowskiej 231 w Warszawie i podjęły próbę zniszczenia zamontowanego na nim banneru należącego do Fundacji Pro – Prawo do życia. Zostały przyłapane na gorącym uczynku przez wolontariusza tej organizacji i wdały się z nim w szarpaninę, w której – jak wynika z relacji fundacji i załączonego do niej zdjęcia – Martyna R. użyła noża, w wyniku czego została potraktowana gazem łzawiącym i zatrzymana do czasu przyjazdu policji.

Przypomnijmy – w styczniu, niespełna pół roku temu, Martyna R. była jednym z organizatorów tzw. „ogólnopolskiego protestu studentów”, który okazał się spektakularną porażką frekwencyjną. Od „protestu” odcięły się wszystkie większe organizacje studenckie w Polsce, a symbolem zupełnego oderwania warszawskiej manifestacji od rzeczywistych nastrojów polskiej młodzieży stało się zdjęcie, na którym grupka seniorów trzyma kartony z napisem „Uniwersytet Trzeciego Wieku”.

źródła:
facebook.com/akcjastudencka/photos/a.765278580297438.1073741828.758250...

stopaborcji.pl/feministki-zaatakowaly-nozem-wolontariusza-fundacji-pro...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-03, 8:22 14
Po mordach można rozpoznać, że to feminazistki. Ta gruba po lewej to widać dodatkowo, że semickość z niej wypływa strumieniem... i śmiesznie ten nóż trzyma grożąc temu wolontariuszowi.

Do tego ten tekst:
"Natalia J. to lekarka zatrudniona w Szpitalu Orłowskiego. Na temat zaparkowanego pod szpitalem samochodu Fundacji pisała na Facebooku: „przeszkadza mi to w ch**”."

Na zasadzie "jest wolność słowa, poglądów i niech każdy robi co chce ze swoim ciałem... Co? Masz inne zdanie niż ja? Jakim prawem ty śmieciu jebany?! Jest wolność słowa i mówię co chcę! Jest wolność poglądów ale masz mieć takie samo zdanie jak ja albo siłą cię do tego zmuszę!"
Oh losie...

Zgłoś
Avatar
El_Macias 2017-07-03, 8:43 4
Dlaczego one wyglądają jak wkurzony Himmler z nadwagą?
Zgłoś
Avatar
damianwro 2017-07-03, 9:20
Nie pamiętam Martyny.
Zgłoś
Avatar
Whitey 2017-07-03, 11:13
Kurwa mać, patrze na tytuł miała być aborcja a nie ma ktoś tu w chuja leci, nie ładnie.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-07-03, 11:17
Ja pierdole, jak uzyla noza to trzeba ja bylo zajebac w obronie wlasnej a nie sie bawic w gazowanie.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-07-03, 11:21 4
Martyna Równiak to ta locha



Mam nadzieję, że juz żadne dziecko nie zginie przez tę kurwę.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-07-03, 18:30
Świnia ma więcej honoru.
Będziesz się bronił przed taką to pójdziesz siedzieć jak za człowieka.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-07-03, 21:28 4
DiKarpio napisał/a:

Mam nadzieję, że juz żadne dziecko nie zginie przez tę kurwę.



Wasza bozia to dopiero abortuje jak pojebany.

Od momentu zagnieżdżenia zarodka (medyczny początek ciąży) około 30% płodów zostaje poronionych. Jeżeli liczyć od tzw. poczęcia to 50% ciąż kończy się poronieniem.

Weźcie pogadajcie z panem bozią, bo jeżeli ktoś jest mordercą nienarodzonych to właśnie on

ps. Jeżeli ktoś się powołuje na akty prawne, to od razu spieszę przypomnieć, że zbrodnie III rzeszy miały podstawę prawną, a procesy Norymberskie nie

ps2. z tym nożem to podobno fejk Jak ktoś uważa inaczej, to prosiłbym o oficjalne stanowisko policji, a nie wariatów z krzyżem w zębach.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-07-03, 21:35
Nie popieram tego, co zrobiła, ale ją rozumiem.
Zgłoś
Avatar
Karsa 2017-07-03, 21:53
Mnie zawsze interesuje jak ludzie definiują dziecko. Kiedy embrion staje się dzieckiem według was? I czy aborcja 5 minut przed tym momentem nie będzie zabójstwem? Ja uważam, że aborcja powinna być dozwolona do samego porodu.
Zgłoś
Avatar
T................h 2017-07-03, 22:02
Aborcja powinna być dozwolona do śmierci!!!
Zgłoś
Avatar
support3 2017-07-03, 22:03 1
Jedni debile, drudzy też. Szkoda strzępić ryja na idiotów.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-07-03, 22:20
Karsa napisał/a:

Mnie zawsze interesuje jak ludzie definiują dziecko.



A skoro według niektórych początek życia podmiotowego człowieka to tzw. moment poczęcia - to ja chciałbym się dowiedzieć kiedy dokładnie to następuje.

1. Czy w momencie w którym plemnik i komórka jajowa stykają się powierzchniami,
2. Czy w momencie penetracji komórki jajowej? W którym konkretnie momencie penetracji?
3. Czy jakiś czas po? Jaki konkretnie?

Karsa napisał/a:

Kiedy embrion staje się dzieckiem według was?



Kiedy już wytworzy mózg zdolny do wykonywania funkcji wyższych. W innym wypadku ciężko mówić o podmiotowości.
Zgłoś
Avatar
Karsa 2017-07-03, 22:31
@up
Ok to teraz pyanie czy 2 dniowe dziecko jest do tego zdolne(2 dni po porodzie)? Pytam serio, jestem głupi na tyle, że musiałem wyszukiwać co to funkcje wyższe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie