18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
~McSadol 2023-04-15, 19:34 5
Ale fajny "płaski" skuterek ... .
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-15, 19:59 5
_Yarko_ napisał/a:

A miała aż dwa lusterka.



A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-04-15, 20:14 21
Heliar napisał/a:

A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.



Zawsze znajdzie się ktoś taki kto napisze coś prowokującego żeby wywołać gównoburzę w komentarzach. Prędkość była taka jaka być powinna! Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć, a nie na siłę szukać winnych.

Zgłoś
Avatar
TRQPL 2023-04-15, 20:16 2
Pani nalesnik.
Zgłoś
Heliar napisał/a:

A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.



Moim zdaniem wina tuktuka
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-15, 20:22 4
OpenStreetMaps napisał/a:

Zawsze znajdzie się ktoś taki kto napisze coś prowokującego żeby wywołać gównoburzę w komentarzach. Prędkość była taka jaka być powinna! Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć, a nie na siłę szukać winnych.



Prędkość kogo ? skuter jechał prawidłowo i zaczął manewr dużo wcześniej, prędkość skutera jest jaka jest, szybciej nie pojedzie. Kierowca powinien zachować ostrożność zbliżając się do skrzyżowania, a nie zapierdalać, 40t nie wyhamujesz na tak krótkim odcinku, zresztą żadnej próby hamowania nie było, tylko wyprzedzanie na pełnej prędkości.

" Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć"

Dziwne że ty wciąż żyjesz.
Zgłoś
Avatar
Kris891 2023-04-15, 20:28
Heliar napisał/a:

A co tu do tego mają lusterka? Kierowca cysterny nie dostosował prędkości. Nie wiem jak w Chinach, ale u nas wina ewidentna.



Biorąc pod uwagę to,że na filmiku nie widać żadnych budynków i droga jest dwukierunkowa z jednym pasem ruchu w każdą stronę to zakładam,że ograniczenie w tym miejscu jest do 50 km/h. Kierowca raczej nie jechał szybciej może niewiele szybciej.Gdybym miał zawsze zwalniać do połowy przepisowej prędkości widząc na drodze debila/debilkę na kiblu przypuszczając,że coś odpierdoli za chwilę przed lub obok mnie to wolałbym już chyba oddać prawo jazdy niż się wkurwiać.Ewidentnie wina idiotki na kiblu dlatego została wyeliminowana za swoją głupotę.U nas kierowca też raczej byłby niewinny w takiej sytuacji nie mogąc praktycznie nic zrobić innego jak tylko próbować ominąć idiotkę i dając po heblach.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2023-04-15, 20:44
TRQPL napisał/a:

Pani nalesnik.


Taki powinien być tytuł filmu.
Szkoda, że sam na to nie wpadłem.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-15, 20:46 5
Kris891,

Jeden znalazł prawko w chipsach, a drugi wypisuje głupoty pisząc o głupkach, robiąc z siebie podwójnego głupka.

Tu jest ruch wskazujący na patrzenie w lusterko, prawidłowo przed manewrem. Rozumiem, że ty skręcając cały czas patrzysz w te lusterko i huj cię obchodzi co jest z przodu



Tu jest moment trafienia ślimaczącego się skutera, kurwa w połowie drugiego pasa, zresztą jakiego ślimaczącego, babka zwolniła bo skręca, a niby co miała go brać 50-tką?



Edit: jak pisałem wcześniej, nie ma tu absolutnie żadnej próby hamowania. Gdzie ty wu widzisz, że kierowca dał po heblach? Równie dobrze kierowca mógł mieć giry wywalone na deskę.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-15, 20:49 11
Heliar napisał/a:

Prędkość kogo ? skuter jechał prawidłowo i zaczął manewr dużo wcześniej, prędkość skutera jest jaka jest, szybciej nie pojedzie. Kierowca powinien zachować ostrożność zbliżając się do skrzyżowania, a nie zapierdalać, 40t nie wyhamujesz na tak krótkim odcinku, zresztą żadnej próby hamowania nie było, tylko wyprzedzanie na pełnej prędkości.
" Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć"
Dziwne że ty wciąż żyjesz.



Kierowca tłuku jechał prawidłowo swoim pasem i mógł zapierdalać i naddźwiękowo. To na każdej kurwie, która postanowi przeciąć jego pas jazdy spoczywa obowiązek upewnienia się, że może to bezpiecznie zrobić. To są kurwa podstawowe - wynikające ze zdrowego rozsądku i logiki - zasady poruszania się czymkolwiek i gdziekolwiek. Jak tego nie rozumiesz to zajmij się florystyką, najlepiej z domu, żebyś nie musiał za dużo się przemieszczać.
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2023-04-15, 20:57
A wystarczyło odrobine skręcić w prawo....
Zgłoś
Avatar
N................5 2023-04-15, 20:58
OpenStreetMaps napisał/a:

Zawsze znajdzie się ktoś taki kto napisze coś prowokującego żeby wywołać gównoburzę w komentarzach. Prędkość była taka jaka być powinna! Ludzie głupi sami się wypisują z puli genów na tej planecie i pozostaje się z tego faktu tylko cieszyć, a nie na siłę szukać winnych.



Głupcy natomiast krzyczą na innych.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-15, 21:00 3
Siriuz napisał/a:

Kierowca tłuku jechał prawidłowo swoim pasem i mógł zapierdalać i naddźwiękowo. To na każdej kurwie, która postanowi przeciąć jego pas jazdy spoczywa obowiązek upewnienia się, że może to bezpiecznie zrobić. To są kurwa podstawowe, wynikające ze zdrowego rozsądku i logiki zasady poruszania się czymkolwiek i gdziekolwiek. Jak tego nie rozumiesz to zajmij się florystyką, najlepiej z domu, żebyś nie musiał za dużo się przemieszczać.



Skuter nie przecina niczyjego pasa, jedzie tym samym i gówno kogo obchodzi czy jedzie 50 czy 10 km/h wykonuje prawidłowo manewr i zaczął dużo wcześniej niż pojawiła się ciężarówka, dowodem tego jest to, że trafiło skuter na przeciwległym pasie, jak tego nie widzisz zmień patrzałki. Wyprzedzanie skręcającego pojazdu jest zabronione czy to u nas czy w jakiejś pipidówie. Mam nadzieję, że mieszkasz na drugim końcu Polski.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2023-04-15, 21:02 3
Mimo wszystko zal dziewczyny. Trochę chujowo skręcała w lewo od prawej krawędzi drogi. Ale najbardziej niedojebany jest kierowca cysterny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie