18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Rozjebie 2019-02-09, 10:55 18
Tak a propos niewolnictwa. Pierdolone nieroby łapią się tego niewolnictwa jak tonący brzytwy, żeby tylko wymigać się od roboty i coś ugrać udając pokrzywdzonego. Niewolnictwo istniało tysiące lat, nie tylko dotknęło biednych czarnuchów, ale również białych, azjatów i rudych. Jednym słowem wszystkich, na wszystkich kontynentach. W naturze ludzkiej jest wykorzystywanie SŁABSZYCH, a nie CZARNYCH. Niech się pierdolone czarne nieroby z USA cieszą, ze ich pradziadków wywieziono do tego kraju, w którym teraz maja godne życie na socjalu. Gdyby nie zasługa białych, to by teraz dalej biegali z dzidą po sawannie i palili siebie nawzajem na stosach po oskarżeniach o czary

Aha, no i jeszcze przecież tym baranom w 1865 r biali swoja własna krwią, potem i łzami wywalczyli wolność. A te kurwy maja jeszcze czelność oskarżać białych o rasizm
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2019-02-09, 11:33
Mam plan. Postawiłbym takiego busa w najciemniejszej dzielnicy najciemniejszych slamsów Bronxu i zostawił tak otwarte burty. Z daleka z satysfakcją obserwowałbym jak rozkradają wszystkie berlinki,i jogurty i inne takie, nasączone laxigenem
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-02-09, 11:37
up@ nie można bo to rasizm...
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-02-09, 12:43
Coordinator napisał/a:

Tak a propos niewolnictwa. Pierdolone nieroby łapią się tego niewolnictwa jak tonący brzytwy, żeby tylko wymigać się od roboty i coś ugrać udając pokrzywdzonego. Niewolnictwo istniało tysiące lat, nie tylko dotknęło biednych czarnuchów, ale również białych, azjatów i rudych. Jednym słowem wszystkich, na wszystkich kontynentach.



Masz piwo, gdyby nie biały w afryce nadal by byli w epoce kamienia, zreszta można sobie poglądać jak tam żyja plemiona oglądając cejrowskiego.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2019-02-09, 14:41
Z wygląda przypominają bardziej goryle ale to byłaby ujma dla nich bo są spokojne i nikomu nie wadzą. Zachowania przypominają bardziej pawiany które niszczą wszystko do okoła i plądruja domy.

zmianynaziemi.pl/wideo/pawiany-atakuja-domy-w-poludniowoafrykanskim-cape-town
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-02-09, 15:13
buszujacy napisał/a:

a emerytami , których upodlono za komuny, a teraz przedłuża sie ich wegetacje dając emerytury, które nie pozwalają żyć godnie?


A wiesz gdzie ja to mam? To nie jest powód, by zachowywać się jak bydło. Jest wielu takich emerytów "upodlonych" przez komunę, a jednak nie wypleniło to z nich ludzkich zachowań. Moje babcie i dziadkowie jakoś się tak nie zachowują, mimo, że PRL odcisnął na nich swoje piętno. Dalej bez narodowego kontekstu: Dla mnie bydło to bydło i nie będę stawiał jednego nad drugim. To moje zdanie, nie musicie się zgadzać - macie do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo nie zgadzam się z tym, co piszecie.
buszujacy napisał/a:

Bez narodowego kontekstu powiadasz ? Robisz z nas głupków?


Nie musisz w to wierzyć, mam to w dupie szczerze mówiąc. Zresztą, naprawdę sądzicie, że spośród tysięcy emerytów, żaden nie kradnie np. podczas wyżej przeze mnie wymienionych promocji? Nie bądźcie śmieszni
Owlman napisał/a:

Które z nich było 200 lat niewolnikiem?


Ja bym zapytał inaczej: Co mają dzisiejsi biali do tego, co było 200 lat temu?
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2019-02-10, 2:32
Co wy pierdolicie towar jest ubezpieczony i tak czy siak byłby przepierdolony. To jak z towarem zatrzymanym w urzędzie celnym, jest do utylizacji wg prawa, a po co utylizować już lepiej niech biedni maja
Zgłoś