18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Odjebane perfekcyjnie.
Prawdopodobnie wadliwa amunicja, lub specjalnie spreparowana.Podobne akcje robiło SAA w Syrii zostawiając pociski do RPG żeby FSA je znalazło.

Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-23, 10:25 3
Arathnmor napisał/a:

Piękna sprawa, ukry powinni zostawiać takie niespodzianki przy wycofywaniu się.



To raczej rusy zostawili ukrom takie niespodzianki
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-23, 10:30 8
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-23, 10:46 2
Pędnik rozjebało a nie ładunek kumulacyjny

[ Dodano: 2024-08-23, 10:52 ]
Arathnmor napisał/a:

Piękna sprawa, ukry powinni zostawiać takie niespodzianki przy wycofywaniu się.



Jak na razie to ukry handlują tym na placach, a frajerski zachód daje bo myśli że walczą tym
rp.pl/konflikty-zbrojne/art40294191-nielegalny-handel-bronia-na-ukrain...
Gdzieś był jeszcze film jak reporterka coś tam gada i na placu coś jebło i okazało się że dziecko odpaliło granatnik, ale za chuja tego znaleźć nie mogę
Zgłoś
Avatar
LLime 2024-08-23, 11:04 3
Dziwny ten głośnik. Trochę za mocno napierdala basem.
Zgłoś
Avatar
mihauek 2024-08-23, 11:30 3
Nigdy nie podnoście amunicji, broni, itp., bo nie bez powodu ktoś ją zostawił na widoku.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-23, 11:39 3
bobro napisał/a:

Zauważyłem, że to częsty scenariusz w tego typu filmikach:
Strzelec nie może oddać strzału, coś mu się pierdoli broń, więc zaczyna coś w niej na szybko grzebać, poprawiać, przestawiać i zaraz po tym składa się do drugiego strzału. Nagle jego, broń się rozpierdala i robi mu krzywdę.
Prawie nigdy broń nie wybucha przy pierwszej próbie strzału! Mówię to jako doświadczony oglądacz internetowi i strzeleckich faili więc zapamiętajcie radę.
Jak się coś zaczyna pierdolić w waszej bazuce lub snajpie to zawołajcie kolegę żeby wam pomógł odblokować i oddał strzał kontrolny.



I nagrywajcie strzał kontrolny! Żeby było więcej materiałów szkoleniowych xD

[ Dodano: 2024-08-23, 11:40 ]
PS. Powinniśmy zrobić zrzutkę i kupić dużo takich RPG i wysłać szmatogłowym na pustynie.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-23, 12:15 3
Angel napisał/a:

Tak to potem wygląda:



Wygląda lepiej niż przed strzałem.Złoty strzał można rzec !
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2024-08-23, 13:32 2
bobro napisał/a:

Zauważyłem, że to częsty scenariusz w tego typu filmikach:
Strzelec nie może oddać strzału, coś mu się pierdoli broń, więc zaczyna coś w niej na szybko grzebać, poprawiać, przestawiać i zaraz po tym składa się do drugiego strzału. Nagle jego, broń się rozpierdala i robi mu krzywdę.
Prawie nigdy broń nie wybucha przy pierwszej próbie strzału! Mówię to jako doświadczony oglądacz internetowi i strzeleckich faili więc zapamiętajcie radę.
Jak się coś zaczyna pierdolić w waszej bazuce lub snajpie to zawołajcie kolegę żeby wam pomógł odblokować i oddał strzał kontrolny.



Ty to chyba nie lubisz swoich kolegów
Zgłoś
Avatar
TytanowaSzafkaNaButy 2024-08-23, 13:54 1
Arathnmor napisał/a:

Piękna sprawa, ukry powinni zostawiać takie niespodzianki przy wycofywaniu się.



Ukry zbyt głupie na takie rzeczy
Zgłoś
Avatar
Rozwadzik 2024-08-23, 13:56 4
Ewidentnie typ nie miał do tego głowy...
Zgłoś
Avatar
zxc1234 2024-08-23, 14:21 2
tutaj podobne i w slow motion + rozmowa ze strzelcem (ten przeżył)





a z ciekawości i po obejrzeniu wątkowego filmiku - widac tam jak granat z napędem sobie odlatuje koziołkując (0:18 prędkość 0.5)
czy sam ładunek miotający tak pierdolnął czy było cos grzebane?
niby ma w sobie proch nitroglicerynowy z zaleceniem przechowywania do 30stopni..

Маркировка нитроглицериновых порохов.

НБЛ-38 — баллиститный ленточный. Толщина ленты — 0,38 мм. Для стартовых
зарядов 40-мм выстрелов ПГ-7В.

Znakowanie proszków nitrogliceryny.

NBL-38 - pas balistyczny. Grubość taśmy wynosi 0,38 mm. Na początek
ładunki 40-mm PG-7V. tlumaczenie z jakiegos pdfa z oznaczeniami ruskich prochow

Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-08-23, 15:29
tak to jest jak się kupuje stare zwietrzałe rpg. kurwa ludzie metal tak samo się utlenia,proch zmienia właściwości.

30 letnie rpg mimo że 30 lat leżało na półce w wilgotnym hangarze/bunkrze nie oznacza że broń jest nadal sprawna

weźmy na przykład wino. niby leżakuje w winnicach i piwnicach lata.ale wystarczy błąd przy produkcji i w butelce leżakuje i kwaśnieje już inny "napitek"
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-23, 16:22 2
Ja tam myślę, że jakiś dowcipny kolega wsadził mu po prostu tam ziemniaka
Zgłoś
Avatar
zxc1234 2024-08-23, 16:23
mindexcenter.ir/sites/default/files/2021-01/chapter%201-5_43.pdf
iranski producent ladunkow miotajacych zaklada ze ladunek wytrzyma 15 lat, ruskiej specki jeszcze nie szukalem bedzie trza to sie rozejrze..
badania wytrzymalosci konstrukcyjnej lufy znalazlem tylko dla modelu ale za to polskie
zakladam ze w pierwsztm filmie mieli w miare swieze ladunki i nie remontowanego sprawnego bojowego rpga, typ z filmu powyzej mial jakies nie seryjne i bron refurbished

PeterNORTH napisał/a:

proch zmienia właściwości.



dokopalem sie tylko ze to tasma o grubosci 0.38 mm proch nitroglicerynowy, wlasciwosci nie ogarniam i jestem troche do tylu z technologia, musze doczytac
rura niby wyglada na drozna, z tylu poszedl pierd, do przodu wyrzucilo granata wyglada jakby za mocny ladunek rure rozjebal a leb upitolilo przy okazji, rączki z gripem chyba też
są gdzieś zdjecia z"pobojowiska" ?

@Siriuz:
to by nie był kolega tylko białoruski sabotażysta..
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-23, 16:48
Pietruchm napisał/a:

Ty to chyba nie lubisz swoich kolegów



Na wojnie są inne zasady . A ten z filmiku już szedł być druga ofiarą, ale mu się fartlo, bo strzelec myślał że kompetentnie nabił gilotynkę.

Jakiś user wyżej pisał, że wiele tych "nieudanych"(nie dla sadoli) strzałów to drugie podejście do spustu wyrzutni. Jakieś dokręcania, majstrowania i zazwyczaj wtedy je we t to ostatni strzał delikwenta.
Był jeszcze kiedyś filmik jak 2 akbary walily z jakiegoś post sowieckiego moździerza, lub jego prowizorki. Za bodaj 3 cim strzałem, wystrzelili się prosto do srallaha. Ale czy ma mi być jakoś szkoda? Nie sądzę. Raczej żeby potem w budce z lodami pracować się nie ćwiczy na strzelnicy .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie