18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
jakubovvski 2020-11-09, 21:57
Maszynista też w chuja poleciał, bo mógł skręcić albo zahamować. Kiedy skończy się to bezprawie kolei? Szlabany powinny zatrzymywać pociągi, a nie samochody
Zgłoś
Avatar
Radbug 2020-11-09, 22:58
Spoko, zwolnią go to Rafałek do warszawskiego ZTM weźmie jako uchodźce. Jeszcze narkotyki zamiast bonu na wigilię dostanie i git.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2020-11-10, 1:00
Zagapił się, bo ma podniesioną rogatkę po swojej stronie. Zwróćcie uwagę na szlabany. Zaczął hamować przed przejazdem, ale wpadł w poślizg. Wyjątkowo nie jest to bezpośrednia wina kierowcy, miał po prostu pecha.

.
.
.
.

Albo po prostu miał dość tych starych bab co mu pewnie trajkotały pod samą kabiną przez cały kurs więc chciał je zabić
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2020-11-10, 12:10
chciał mieć pewność, że kutafon stojący w przednich drzwiach czekając na swój przystanek zginie
Zgłoś
Avatar
Etheriel 2020-11-10, 16:34
Już tłumaczę bo widzę że tylko ja zauważyłem śnieg na jezdni. Znając życie autobus jest z 64 bez abs. Na filmie widać że hamuje wcześniej ale takim sprzętem to ni chuja. Jak na moje nawierzchnia i tory były złe...
Zgłoś