18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Muscasa 2013-12-20, 11:44 1
ulthart napisał/a:



Ja też, ale chuj z tego bo nie mam samochodu



bo ja wyrabiam Twoją normę
Zgłoś
Avatar
cwaniak cm 2013-12-20, 11:50
w sumie ma racje. Chodniki są dla ludzi i ludzie za nie płacą (co nie zmienia faktu że wygląda na wariatkę)
Zgłoś
Avatar
2HardBlazin 2013-12-20, 11:52
"pierdol się"
Zgłoś
Avatar
sqnk 2013-12-20, 11:56
jedyne co jej zostalo to chyba ten chodnik to sobie walczy o niego..
Zgłoś
Avatar
crazyyogurt 2013-12-20, 11:57
Polak placi to wymaga
Zgłoś
Avatar
ItsGreeN 2013-12-20, 11:57 3
Też bym się wkurwił jakby ktoś tak wjechał na prawie cały chodnik, ale widać, że goście akumulator ładują, więc czego się czepiać.
Zgłoś
Avatar
l................1 2013-12-20, 11:58 5
stara i 'chora psychicznie' domaga się przejścia (co w rzeczywistości jest normalne), a następna babcia która nic nie powie (czyli "normalna") wejdzie na ulice żeby obejść samochody i wpierdoli się pod nadjeżdżający tir, albo nawet zahaczy ją rower i złamie sobie rękę..
i dlatego jak bardzo nie darła by japy, to ma prawo.. a 1,5metra trzeba zostawić co by się kurwa nie działo, a hejt na nią leci od gimnazjalistów którzy nie prowadzili w życiu auta,
Zgłoś
Avatar
Magiczny_Karol 2013-12-20, 12:00
"Ja nie płacę ze chodnik! Ha widzisz! Gówniarz, chodnik mówi że ja nie płacę za chodnik!"
Baba zajebista, dawno czekałem na coś takiego Stara psychnicznie kurwa która sieje zamęt
Zgłoś
Avatar
l................1 2013-12-20, 12:03 13
Magiczny_Karol napisał/a:


Baba zajebista, dawno czekałem na coś takiego Stara psychnicznie kurwa która sieje zamęt


chcesz powiedzieć że po ucieczce z domu brakuje ci twojej mamy?
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-12-20, 12:06
Nawiedzona baba, kontra gościu, któremu się wydaje, że chodniki robią wolontariusze... Nie wiem które pierwsze do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2013-12-20, 12:16
Jestem strażakiem, aż mi się przypomniała pewna akcja z zeszłej niedzieli. Pojechaliśmy alarmowo do wypadku, ja kierowałem ruchem. Przed tym jak dowódca kazał zamknąć mi całkiem ruch, puszczony był on wahadłowo. I podjechał koleś porządną furą, ale w głowie miał to samo co ta pani. Zaczął na mnie bluzgać, kurwować, nawet mojej matce się oberwało, której tam do chuj nie było. A wszystko temu, że wielkiego panicza nie mogłem puścić na jego osobiste życzenie bo trwały działania ratownicze, koledzy wyciągali kolesia z wraku. Jak puściłem już od nowa ruch wahadłowo to ten fiut(że tak powiem) wyjechał na środek drogi, stanął w poprzek(blokują wyjazd innym samochodom), sytuacja zrobiła się nerwowa, ponad 50 aut zaczęło trąbić a on chciał mi wpierdolić mówie kutasowi żeby jechał bo blokuje ruch innym, ten mnie szarpie za mundur. Skończyło się tym, że policja w końcu dała mu mandat.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-12-20, 12:17 1
qhash napisał/a:



nie widzisz gościu, że akumulator ładują?



jak pada ci akumulator na swiatłach, srodku skrzyzowania, to zostawiasz tam auto czy spychasz na pobocze/parking?
Zgłoś
Avatar
Emer88 2013-12-20, 12:18 3
Wygląda na je...niętą ale ma racje !!! Szczególnie że to przed wejściem do bloku mieszkalnego. I widać ewidentnie nie ma 1.5m odległości zachowanej dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
Ptk_k21 2013-12-20, 12:40 1
To ze babka ma w dupie konwenanse rozmowy to jedno i rzeczywiscie dziwne troche a to ze placi za chodnik to drugie i ma święta racje. Capy na filmiku musza poczytac czym sa podatki i zrozumiec ze ten chodnik nie byl tam od zawsze i nie powstał z powietrza. Ok capy?
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-20, 13:11
chyba przeoczyła ostatni odcinek "mody na sukces"
stąd te nerwy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie