18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
yggdragsil 2013-12-20, 13:24
kto jest za eutanazją ?
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-12-20, 14:13
macha łapskami jakby rapowała.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-12-20, 14:32 3
No chyba Cię pojebało z rym że ma rację. A oni kurwa to nie płacą za chodnik? Co oni tam robią? Lakierują samochód? Czy jeden drugiemu próbuje pomóc żeby odpalił i odjechał? Jaką trzeba być pizdą żeby popierać jeszcze taką pokurwioną starą mendę która na 100% w normalnym kraju byłaby zamknięta i leczona. To jest typ sąsiadki której wszystko przeszkadza. Dzieci płaczą, grają na podwórku w piłkę. Taka kurwa dzwoni na psy jak widzi że stoisz z piwem i delektujesz się wolną chwilą po pracy. Jestem przyznam w szoku że ktoś jeszcze ją popiera. Ale jak widać, w Polsce coraz więcej piździochów się tworzy. Brawo.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-12-20, 14:56 1
Up, qhash

kilka razy śmiejąc się pytają czy odjeżdżamy więc autka raczej sprawne a oni robią już tylko po złości. Ci ludzie celowo dalej tą kobietę podkurwiali co by lepszy filmik nagrać na YT. Wykazali się więc zdecydowanie większym brakiem kultury i inteligencji od tej kobiety, którą zaczęli zresztą nagrywać jak już Jej totalnie nerwy puściły, bo na 99% (nie gwarantuję, że baba nie po prostu pojebana) nie wyskoczyła na nich z mordą od pierwszego zdania.
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-12-20, 15:10 1
Kurwa akumulatorów starych nakupili i teraz blokują kablami przejście, burżuje jebane.
Zgłoś
Avatar
cysiu87 2013-12-20, 15:56 1
kurwa ładują akumulator może ściągnęli samochód z ulicy nie wiadomo. Bez przesady kurna naładują i odjadą zero wyrozumiałość kurwa jego mac....
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2013-12-20, 16:05
Ludzie jesteście głupi jak buty tej baby! Moim zdaniem powinni ich rozstrzelać, że stali samochodem tu gdzie ona chciała przejść.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2013-12-20, 16:41
Zgłoś
Avatar
sleepo11 2013-12-20, 16:50
Leori napisał/a:

@ kkndkkndkknd Prawdę prawisz.

Nie ważne co robią. Nawet jeśli to skąd oni tam się wzieli? Stop Cham oglądacie i chwalicie, ale jak ktoś zacznie się domagać swoich praw to chory psychicznie... Jebnijcie się w głowy.



Racja czy nie racja. Miała jak przejść. Na 100% usłyszała "przepraszam ale taka sytuacja" ale niewyrozumiała społeczna kurwa musi udowodnić chuj wie co. Jak dla mnie kwalifikuje się do liścia w ryj na otrzeźwienie.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-12-20, 17:29
No co ? Racje miała, ja szykuje jakaś akcje na pajaców niszczących trawniki i całkowicie blokujących przejście jest chodnik i blok to podjadą tak że zderzakami prawie dotykają do bloku - nie da się przejść.
Raz już taką zrobiłem, mam wykręcacz do wentylków i wykręcam delikwentowi wentylek lekko i sobie schodzi powietrze. W ten sposób dostaje kare bo nie może jechać od razu, bo ma kapcia, a ja nie wyrządzam mu żadnej szkody bo wystarczy dokręcić wentylek i napompować, a jak nie dokręci to nie napompuje bo będzie cały czas schodzić
Zgłoś
Avatar
DaftWizard 2013-12-20, 21:25 1
kkndkkndkknd napisał/a:

Generalnie ma rację. Zastawili autami wyjście z bloku (no kurwa metr bliżej i na klatkę by wjechał) i każą jej zapierdalać po błocie żeby ominąć ich samochody, a za chodnik w tym miejscu akurat też płaci w podatku gruntowym. Zadzwoniłaby po SM i mogłaby sobie nagrać film na YT "jak ćwoki dostają mandat za chujowe parkowanie". Poza tym to ta baba nawiedzona jakaś...

PS Up`y w poczekalni pewnie jest 100+ odcinek CtopXam, szybko poklikajcie im piwa, bo na główną jeszcze nie wejdzie.



Wszystko ładnie pięknie, z tym, że jak gostkowi ino wysiadł akumulator, to chyba kurwa może zaczekać ze jebane 5 min aż odpalą ten samochód. Przecie na filmie widać kable :x
Zgłoś
Avatar
chrzanu34 2013-12-21, 2:05
jabolmax napisał/a:

oo aa szybko a ogólnie to nie ładnie nabijać się z chorych ludzi... żartowałem jebać starą kurwę


Jak możesz obrażać własną Matkę ?
Zgłoś
Avatar
delsol 2013-12-21, 17:17
Muscasa napisał/a:

ja tam bym specjalnie nie zjechała



Zjechać do ty możesz z kuchni do jadalni z talerzami a pozniej mężowi na ręcznym
Zgłoś
Avatar
Patit 2013-12-23, 23:38
az mi się simsy przypomniały
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-23, 23:54
Kupują stare składaki po zapierdziałych niemcach i szpanują w Polsce! Złom się sypie, nie chce odpalać i tysiące z tym innych kłopotów Kupił by jeden z drugim jakiś nowszy samochodzik i wtedy nie wkurwiał by starej rury bardaszanej
Zgłoś