18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Barnaba
zderealizowany • 2012-10-01, 10:17
Witam. Mam dla was kolejną zagadkę kryminalną z miesięcznika "Detektyw". Teraz o gwałcie, więc myślę, że przypadnie do gustu większej ilości użyszkodników



Rozwiązanie później w komentarzach (rozwiązanie wrzucę najszybciej jak się da, po uzyskaniu 15 piw)

Więcej w profilu
Zgłoś
Avatar
M................8 2012-10-01, 10:31
Ja nie wiem czy to ma być śmieszna odpowiedz , czy całkiem na poważnie ale myślę, że to ten pajac z numerem 4 a dlaczego tak myślę ? hmm na to sam nie jestem w stanie odpowiedzieć czekam na odpowiedz
Zgłoś
Avatar
ziomka22 2012-10-01, 10:35
A moim zdaniem to okularnik-pan numer 2.
Równiez czekam na rozwiązanie
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-10-01, 10:41 2
3 - gosc o kuli. W niczym mu to nie przeszkadza, a nawet staje sie mniej podejrzanym dla osob trzecich.
Zgłoś
Avatar
Mrzygłód 2012-10-01, 10:48
Pan nr 2 podejrzewam że ma to związek z jego okularami i że zawsze atakował o zmroku.Dlaczego?Sam nie wiem co ma krótkowzroczność do zmroku,ale cos mi mówi że to on:)
Zgłoś
Avatar
Graboss 2012-10-01, 10:48 1
Na pierwszym obrazku gość ucieka w czerwonych portkach, na okazaniu połamaniec ma czerwone portki .... co wygrałem
Zgłoś
Avatar
M................8 2012-10-01, 10:58 26
@up wygraleś miano człowieka który nie zmienia spodni
Zgłoś
Avatar
kosaplaymaker 2012-10-01, 11:14 3
musi być logiczne wytłumaczenie jakieś... i według mnie logicznym jest gość ze złamaną nogą bo ogłusza ofiary laską co wygrałem ?
Zgłoś
Avatar
alhazar 2012-10-01, 11:19 1
Gwałcicielem jest nr 2. Połamaniec nie dałby rady, u dwóch jest znaczny zarost, który nie wyrósłby tak szybko, itp.
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2012-10-01, 12:33 1
Te zagadki z detektywa są dla półdebili.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-10-01, 13:17 2
4.10. Użytkownicy mogą nagradzać ciekawe wątki oraz komentarze stawiając ich autorom wirtualne piwa. Wymuszanie wirtualnych 'piw' jest zakazane.

Czy ten temat nie wymusza piw?

"Rozwiązanie później w komentarzach (rozwiązanie wrzucę najszybciej jak się da, po uzyskaniu 15 piw) "
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-01, 13:23 2
Bardziej od rozwiązania zastanawia mnie fakt, dlaczego gość na trzecim obrazku ma mundur SS. No dobra, może nie taki sam, ale podobny.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2012-10-01, 13:26 1
Ponury Knur napisał/a:

4.10. Użytkownicy mogą nagradzać ciekawe wątki oraz komentarze stawiając ich autorom wirtualne piwa. Wymuszanie wirtualnych 'piw' jest zakazane.

Czy ten temat nie wymusza piw?

"Rozwiązanie później w komentarzach (rozwiązanie wrzucę najszybciej jak się da, po uzyskaniu 15 piw) "



Rozwiązanie wrzucę nawet jakby nie było żadnego piwa. Jak wiadomo przy 15 piwach artykuł ląduje na głównej. Idąc logicznym tokiem myślenia :

główna -> dużo komentarzy -> trudno znaleźć wśród nich odpowiedź. Naucz się myśleć.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-10-01, 13:30
Zygovsky napisał/a:



Rozwiązanie wrzucę nawet jakby nie było żadnego piwa. Jak wiadomo przy 15 piwach artykuł ląduje na głównej. Idąc logicznym tokiem myślenia :

główna -> dużo komentarzy -> trudno znaleźć wśród nich odpowiedź. Naucz się myśleć.



Ja urodziłem się istotą myślącą. Większość istot myśli.
naucz się myśleć? a ty musiałeś się nauczyć? nie urodziłeś się istotą myślącą?

Co ma piernik do wiatraka? Nie wyjdzie na główną. A twój tekst miał za zadanie zmotywować do wystawiania piw aby poznać szybciej rozwiązanie, a więc to wymuszenie.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2012-10-01, 13:35
Ponury Knur napisał/a:



naucz się myśleć? a ty musiałeś się nauczyć? nie urodziłeś się istotą myślącą?

Co ma piernik do wiatraka? Nie wyjdzie na główną. A twój tekst miał za zadanie zmotywować do wystawiania piw aby poznać szybciej rozwiązanie, a więc to wymuszenie.



Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi to nie jestem pewien czy powinienem z Tobą dyskutować...

Nie, nie zamierzałem od nikogo wymuszać piw. Odpowiedziałem Ci w komentarzu wyżej. Przykro mi, że szukasz dziury w całym ;(
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie