18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
zły_mada_faka 2024-01-14, 21:58
Piękna akcja.. Sto razy lepiej się to ogląda niż te wszystkie debilne freak fighty.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2024-01-15, 0:43 1
_Yarko_ napisał/a:

W Baszkirii się tak pobili.



Bójka? Mi tam wygląda na zabójstwo.
Zgłoś
Avatar
borysbo 2024-01-15, 9:12 2
Jaką trzeba być jebaną kurwą, żeby dalej bić kogoś kto stracił przytomność. Chuj jeszcze jak by go trafił raz czy dwa, dalej chujnia ale można to wytłumaczyć nerwy itp. za takie zachowanie dla mnie to do uśpienia. Absolutny kurwa brak zasad.
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-01-15, 16:58 1
ten ostni co go wynosil na bank już nie żył tyle co wyłapał na łeb butow ze wystarczyło ze dobrze było udeżone na skroń i było po chłopie jak by to było w polsce fajny material sądowy wszcy poszli by siedzieć to można już podciągnąć za usiłowanie zabójstwa
Zgłoś
Avatar
87V 2024-01-15, 23:47
Laski za barem się omal na śmierć nie zaziewały
Zgłoś
Avatar
xalk 2024-01-16, 0:09
jebane zwierzeta no ale to kacapy
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-01-16, 3:24 1
To nie bójka, to egzekucja xD
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-01-16, 23:13
danielusx25 napisał/a:

ten ostni co go wynosil na bank już nie żył tyle co wyłapał na łeb butow ze wystarczyło ze dobrze było udeżone na skroń i było po chłopie jak by to było w polsce fajny material sądowy wszcy poszli by siedzieć to można już podciągnąć za usiłowanie zabójstwa



Kurwa, zajebałem się - chciałem kliknąć "cytuj" a przez przypadek dałem ci piwo. A chuj mi w dupę - bierz to piwo. Jest ciepłe i wygazowane.

A wracając do tematu to podciągnąć to można sobie gacie na dupie.
Zgłoś