18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
P................M 2017-05-29, 2:05 5
Po jakiego chuja to robi? Na razie jest pół kadłubkiem, a w ciągu jednej sekundy może zostać KADŁUBKIEM
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-05-29, 4:36 1
po huja pisać jak się jest idiotą /odpoczywam od bana, ale i tak wiadomo o kogo chodzi /
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-05-29, 14:03 11
Jakby tak zadeklarował że do tego jest gejem, to byłby w Dzieńdobry TVN co rano.
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2017-05-29, 20:25
Pamiętam jak ze 4 lata temu miałem okazję z nim zamienić parę słówek i kolega miał nam zrobić zdjęcie, więc z przyzwyczajenia chciałem z nim zbić żółwia
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-05-29, 20:32 1
Niech się chłopak bawi.Rąk sobie już nie połamie.
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2017-05-29, 20:55 17
@PANxxxBDSM
bo jest prze chujem? bo się nie załamał jak 95% ludzi po takim wypadku? wielki szacunek dla takich ludzi, kiedy człowiek ogląda takie filmiki to sam się na siebie wkurwia, że ciągle robimy sobie w życiu wymówki i idziemy na łatwiznę. Temat już był tutaj o tym gościu ale leci browar.
Zgłoś
Avatar
kapsiu 2017-05-29, 21:25
I cały kurs z rękoma na za piętnaście trzecia poszedł w pizdu ....

Nieźle chłopakowi idzie.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2017-05-29, 23:06
A kobiety to z całym pakietem kończyn nadal nie potrafią zaparkować tyłem... Szacun dla gościa
Zgłoś
Avatar
wowku 2017-05-29, 23:28 2
No i to kurwa szanuje. Upór i zawzięcie w ukochanej pasji, a nie kurwa 2 tysiące na etacie i płacze bo go kurwa na komputer nie stać i nie ma dziewczyny, oj jakie życie przejebane. Aż zacytuję mój ulubiony werset "nasze problemy to beka, pomyśl jak cierpi kaleka" a typek żyje lepiej niż 99% sadolowych (w pełni sprawnych) kozaków i spełnia swoje marzenia. PIWO!
Zgłoś
Avatar
koza102 2017-05-29, 23:30
Tez tak bym mogl jezdzic ale ja niestety mam rece.
Zgłoś
Avatar
gongo 2017-05-29, 23:32 1
Jak na moje to prawka mieć nie powinien, kierowca ma obowiązek udzielić pomocy przy wypadku. Niby jak on zrobi masaż serca/wezwie pomoc/użyje gaśnicy/wyciągnie ludzi z auta?
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2017-05-30, 1:15
heh. Ale wiecie ze drift to zabawa dla "dzieci szczescia" ? im masz wiecej kapuchy tym masz lepszy sprzet, lepiej przygotowany i to naprawde nie jest trudna zabawa dla kogos kto radzi sobie troche lepiej niz przeciętny z prowadzeniem aut.

Oczywiście brawa i pokłony dla pana półkadłubka, ale sądze ze gdyby wsiadł w normalne powiedzmy rajdowe auto czy no nawet drifterskie ale standardowe, to za duzo by nie narobił

Poprostu ma fure przygotowaną do tego zeby ją prowadzic tak jak prowadzi, oczywiscie ma tam z 800KM sądze, czyli asfalt torowy, plus słabsze gumy i sie machnie dupcią bez problemu

Oczywiscie tak jak wyżej pisałem gratki, ale sądze ze jest spoooooro półkadłubków którzy nie mają tyle hajsu i raczej nie zaimponują niczym co moze byc podciągniete pod "a Ty jaką masz wymówke" ? Mimo że umięjętności mają nie rzadko w chuj wieksze
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2017-05-30, 1:56 1
Hehe, wiecie czym gość się wyróżnia od was? Właśnie tym że jest jebanym kaleką. Dzięki rencie ma wyjebane na robotę, zawsze ma jakieś tam zaplecze dzięki któremu przeżyje nawet jak mu się coś nie uda. A skoro już ma podstawę życia.. Czemu by go nie rozwinąć? Więc i to co mógł/pracę czarnucha/ prostytucję/ sponsora czy cokolwiek wymyślił włożył w to co lubi i dzięki temu się spełnia, mamy teraz jego film na sadolu. Do tego pewnie jakieś 500+ i typ nie ma co robić tylko latać po torze.

Podejrzewam że nawet gdyby 1/4 plebsów z sadola miała za co rozwinąć swoją pasję i to zrobiła zamiast jebać jak det na etacie to mielibyśmy tutaj wysyp filmów kto co robi i jaki jest zajebisty

Ale nie mamy, bo zdrowi jebią żeby chorzy et cetera + urzędowi balowali. Dlatego chuj mu w dupe, niech się wypierdoli na nogi i je też straci.
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2017-05-30, 14:35
Całkiem sobie radzi? Kurwa, ten typ radzi sobie za kółkiem lepiej niż wielu pełnosprawnych, a i pewnie z codziennymi czynnościami też nie ma problemu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie