18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Base jumping Szkieletor
Hannibal_PL • 2012-11-21, 18:06
Tak wiele o świecie się słyszy, a tu proszę - i u nas można uprawiać szporty rozumiane jako ekstremalne aż porty pękają.


Wybaczyć za karola w opisie
Edit:
Ja po prostu skopiowałem filmik z twojej tuby. Żadnych przeróbek z mojej strony nie było. Osobiście teraz jestem na etapie głupienia, więc dałbym w podkładzie to:

ale mi się nie chce
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-11-21, 18:20 5
Za ta beznadziejna przerobke genialnej piosenki powinenes dostac poteznego kopa w jaja
Zgłoś
Avatar
repowski 2012-11-21, 22:51 5
@up
za to gówno poniżej tymbardziej
Zgłoś
Avatar
Sinus 2012-11-22, 5:01
Chuj z muzyką. Podziwiam tych ludzi że mają jaja z takiej wysokości skakać.
Zgłoś
Avatar
Siwy_dym 2012-11-22, 5:57
Podkład w pyte idealny, a ten niecik mnie zniszczył co do wysokości - we wrocławiu skakano z 65 metrów
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-11-22, 8:28 2
Szacun mają goście jajca
Trud tego zadania to pokonanie ogrodzenia i ochrony (kiedys było tam 6 duzych psów)
Od -2 do 1 piętra wejście na klatkę schodową jest totalnie zblokowane przez stalowe bramy i pożadne kłódki dlatego widać jak goście wchodzą po słupie który ma jakieś 6 - 7 metrów a na szczycie trzeba przecisnąć się przez wąską szczeline więc sprawność poziom expert
skok w wysokości 80-90 metrów w mieście to już raczej wprawa
najtrudniejsze to zrobić to w środku miasta i nie dać się złapać
Ale widziałem lepszych gości,w 6 na szczyt tego wieżowca wytargali około 10 metrową szyne tramwajową tylko po to żeby ją zrzucić, przez wile lat tkwiła wbita pionowo w betonową podstawę, cała akcja trwała około 3 godzin
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-11-22, 9:58 1
Browar za rodzimy materiał - piękna akcja, oglądam szkieletora od 30 lat i 1 raz widzę ze na coś wogóle się przydał! Szkieletor to miś na miarę naszych mozliwości
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-11-22, 10:31
bishfinger napisał/a:

Szacun mają goście jajca
Trud tego zadania to pokonanie ogrodzenia i ochrony (kiedys było tam 6 duzych psów)
Od -2 do 1 piętra wejście na klatkę schodową jest totalnie zblokowane przez stalowe bramy i pożadne kłódki dlatego widać jak goście wchodzą po słupie który ma jakieś 6 - 7 metrów a na szczycie trzeba przecisnąć się przez wąską szczeline więc sprawność poziom expert
skok w wysokości 80-90 metrów w mieście to już raczej wprawa
najtrudniejsze to zrobić to w środku miasta i nie dać się złapać
Ale widziałem lepszych gości,w 6 na szczyt tego wieżowca wytargali około 10 metrową szyne tramwajową tylko po to żeby ją zrzucić, przez wile lat tkwiła wbita pionowo w betonową podstawę, cała akcja trwała około 3 godzin



zarzuć linkiem do filmiku
Zgłoś
Avatar
Bel 2012-11-22, 10:52
Co ta za muza??
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2012-11-22, 10:57
Zawsze się zastanawiałem co można zrobić z tym gównem szpecącym panoramę miasta ktoś proponował trotyl jak widać może lepiej zrobić z tego atrakcje turystyczną
Zgłoś
Avatar
yacek 2012-11-22, 11:14
@ Bel
Jeżeli chodzi Ci o tą z pierwszego filmu to Trent Reznor & Karen O - Immigrant Song
W oryginale wykonywana oczywiście przez Led Zeppelin
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-11-22, 13:13
zarzuć linkiem do filmiku



To bylo 20 lat temu, widziałem to a nie oglądałem na YT, niestety też nie nagrałem bo nie wziąłem ze sobą komórki
Zgłoś
Avatar
xcrm 2012-11-22, 22:48
bishfinger, z tego co piszesz wynika ze znasz ten wiezowie4c od podszewki... . Mam nadzieje ze nie byles jednym tych w ktorych towarzystwie robilo sie wyjscia awaryjne z podziemii owego wiezowieca...
Zgłoś