18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
żmij 2021-04-03, 16:26 5
McQurwa napisał/a:

W Berlinie jak Sonderkomando Polizei weszło do meczetu to pościągali obuwie. Jarzycie? Tarcze,shotguny,hełmy i kurwa w skarpetkach



Czyli paczką pinezek odeprzesz atak oddziału Neuer SS, musisz tylko nad drzwiami wejściowymi powiesić tabliczkę z napisem "Moschee". Spoko.

Byku35 napisał/a:

Przestrzegają zasad, matole nie



Twój komentarz jest... autoironiczy
Nieważne, i tak nie pojmiesz.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-04-03, 16:29 29
NiemiecWaszPan napisał/a:


Jak się Angolom/Brytolom podoba, że jakiś turas, arabus, czy inny wyznawca srallah snackbara im sra na głowę, to ich sprawa. Nic wam polaczki do tego...


Zgłoś
Avatar
NILE75 2021-04-03, 16:39 3
0_rafiks_0 napisał/a:

I mamy przykład inteligenta. Trzeba byc niezle opuszczonym przez rozum aby takie bzdury pisać.



Wierzysz w te brednie, to już twój problem. Tylko pamiętaj. Pierwsza religia powstała, kiedy pierwszy cwaniak spotkał pierwszego głupca.
Zgłoś
Avatar
marselss 2021-04-03, 16:46 4
nowynick napisał/a:

No właśnie widać jak dystans trzymają
To nie katolandia, że proboszcz ponad prawem stoi.



idz kurwa z tym policjantem do meczetu i zrob to samo smieciu jebany
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2021-04-03, 16:48 5
żmij napisał/a:

Jest jakiś film, gdzie robią to samo w meczecie lub synagodze?
Nie, żebym bronił wyznawców zdechłego żydka.
Interesuje mnie jedynie to, czy wszystkie te semickie przybytki kłamstwa i mamony są jednakowo traktowane.



cos czuje ze nie bedzie dlugo takiego filmu

NiemiecWaszPan napisał/a:

I bardzo dobrze. Przegonili polskie robactwo nie stosujące się do zasad kwarantanny i dystansu społecznego. Niech się polaczki cieszą, że nie dostali mandatów po 200 funciaków na łeb, bo by musieli tyrać przez 3 niedziele, żeby odrobić.
Jak się Angolom/Brytolom podoba, że jakiś turas, arabus, czy inny wyznawca srallah snackbara im sra na głowę, to ich sprawa. Nic wam polaczki do tego... Zajmijcie się swoją brochą.



ojgonizm wyssal z mlekiem gazety wyborczej i tvnu
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-04-03, 16:52
Ksiądz papież powiedział NIE LĘKAJCIE SIĘ ! To dlaczego się lękają do biurwy nędzy ?
Czy katol ma być gorszy od ciapanego muzlima który nie boji się śmierci która i tak nastąpi?
Zacznijcie się bać a już będziecie niewolnikami!
A gdzie logika u tego głupiego tłumu ? Klecha wyraźnie kilka razy powtórzył PROSZĘ WYJŚĆ !
A proszę to nie samo znaczy co NAKAZUJĘ !
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2021-04-03, 16:58 4
NILE75 napisał/a:

Wierzysz w te brednie, to już twój problem.



Ty masz problem. Nie masz szacunku do ludzi, którzy wierza, którym wiara pomaga. Masz wyjebane, bo katole, batmany, pedofile itp. Jesteś typowym lamusem bez glębszych przemysleń czytajacym tylko naglowki wiadomosci a jeżeli cos juz tak styknie pod kopulka to w zakresie "cwaniak-glupiec" czyli jak wydymac kumpla, pracodawce, sasiada itp.
Zgłoś
Avatar
willoo 2021-04-03, 16:59 1
Czego nie rozumiecie matoły? Wstawać i wypierdalać !
Stand up and fuck off
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-04-03, 17:09 3
nowynick napisał/a:

No właśnie widać jak dystans trzymają
To nie katolandia, że proboszcz ponad prawem stoi.



No i fajnie i dopiąłeś swego. Katole nie stoją nad prawem, tylko teraz komuchy będą stały.
Tak jak katole miały wyjebane i miały nadzieję, że sobie zaczniesz ich książeczki kochać, tak komuchy się Tobą zainteresują.
Już nie będziesz klaskał, jak zlikwidują tych, co nie lubisz i wezmą się za Ciebie.
Zamiast "baranka bożego" sam się będziesz śmiał baranim głosem.
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2021-04-03, 17:16 7
Angielskie tchórze w mundurach do meczetu czy do synagogi nie wlezą dlatego że tamte religie to religie pokoju i mogliby stamtąd nie wyjść tylko być wyniesionym. A lewakom którym się ta akcja podobachciałem napisać że byłem dziś i będę jutro w kościele i rzucę na tacę tyle żeby Was coś strzeliło
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-04-03, 18:14 4
Ksieciuniowi się pojebało i myślał że jest nad prawem. Tam łapy PiS nie sięgają i nie zadzwoni że skarga do partii.
Jechać z kurwami pedofilami. Baranom bożym jebac mandatami i ksieciunia w kajdany i do suki. Wpierdol i na dołek.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2021-04-03, 19:09
McQurwa napisał/a:

W Berlinie jak Sonderkomando Polizei weszło do meczetu to pościągali obuwie. Jarzycie? Tarcze,shotguny,hełmy i k***a w skarpetkach



Jakies konkretne zrodlo na dowod podrzucisz? Czy takie jalowe pierdolenie „zaslyszane od kolegi kolegi”?
Zgłoś
Avatar
PeteN88 2021-04-03, 19:13 5
marselss napisał/a:

idz kurwa z tym policjantem do meczetu i zrob to samo smieciu jebany



Nie zrobi, wiesz czemu? Bo kurwa meczety są zamknięte! Nawet brudasy są mądrzejsze od katoli!!
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2021-04-03, 19:36
Ciekawe czy w jebany meczecie też tacy cwani będą...
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-04-03, 19:41 4
pyotreck napisał/a:

Angielskie tchórze w mundurach do meczetu czy do synagogi nie wlezą dlatego że tamte religie to religie pokoju i mogliby stamtąd nie wyjść tylko być wyniesionym. A lewakom którym się ta akcja podobachciałem napisać że byłem dziś i będę jutro w kościele i rzucę na tacę tyle żeby Was coś strzeliło



Właśnie nie do końca bo meczety w Brytanii pozamykane bo COVID i te arabusy nie robią problemu z tym bo równie dobrze modlą sie na swoich chodniczkach w domu tylko tej zjebany kościół katolicy złamali prawo i funcjonuje podczas zakazu jak masz problem to ci powiem że na wykopie jest właśnie identyczna dyskusja i Polacy którzy mieszkają w uk właśnie niedawno w dyskusji to potwierdzili..

Tak wiem że jest rozłam arabusów co jebią i zabijają innyh ale musisz sie kurwa dokształcić bo tylko mniejsza spaczona wersja islamu którzy zabijają innych nawet islamistów tych normalnych ludzi którzy nic innym ludziom złego nie nie zrobili i nie zrobią i oni też umierają od tej propagandowej wersji islamskiej.
I pisze to ja ateista zresztą na Vlog cash ten nasz polski turysta co kameruje już o tym opowiadał na na jakimś odcinku.

Pierdolisz farmazony takie że równie dobrze ktoś z zagranicy mówił że każdy Polak to patolog jak jak z tych naszych patologi jakie możemy znaleźć na YT fajnie by ci było?

Linki
wykop.pl/link/6038507/policja-wbija-na-ambone-i-kaze-opuscic-kosciol-xd/

Tego na YT nie chce mi się szukać jak taki wykapany jesteś to sam sobie poszukaj ....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie