18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
epss 2012-05-21, 22:53 1
Cygańskie dziecko woła do mamy:
- Mamo! Kupę!
- Już kroję...
Zgłoś
Avatar
medvedev710 2012-05-21, 22:57 2
Perpetuum Mobile:
Co wysra to zje
Co zje to wysra
Zgłoś
Avatar
Gówno z dupy 2012-05-21, 23:16 1
Gówno z dupy
Zgłoś
Avatar
AmatorWiader 2012-05-21, 23:26 1
No co? Nie wiedzieliście,że błonnik ciężko strawić? On(ona,to?)robi to dwa razy. Inaczej byłoby to marnotrawstwo pokarmu ;]
Zgłoś
Avatar
denardes 2012-05-22, 0:08
ciepło się zrobiło to pener odwiedził rodzine, co wy chcecie ?!
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-22, 0:19 1
hiperbolizacja napisał/a:


Wkurwiają mnie tacy humaniści od chuja boleści... Te zwierzęta, jeśli zapewni się im minimum opieki specjalistów, mają większy komfort w ZOO niż na wolności. Nie muszą się martwić o to że jakiś gejpard zacznie żreć ich żywcem, nie muszą troszczyć się o zdobycie pożywienia, mają mniej stresu niż na wolności (oczywiście nie licząc patologicznych przypadków, jak np. te żyrafy w Łodzi). Suma summarum zwierzęta w niewoli żyją statystycznie dłużej i są znacznie zdrowsze niż te na wolności. Nie rozumiem zupełnie ludzi, którzy jęczą, że brak im wolności. Zwierzęta (nie licząc człowieka) nie odczuwają czegoś takiego jak poczucie wolności, czy honoru. Dopóki są bezpieczne, to nie narzekają. Rzecz jasna niektórym trzeba przestrzeń zapewnić - jakieś bydlaki z kopytami, żeby się mogły wybiegać, ale to ze względów fizjologicznych, a nie psychologicznych. Kurwa, "pragnienie wolności"... Może jeszcze prawa wyborcze im dać?



A swój mózg to jeszcze masz? Bo z tego co widzę to myslisz tylko tym co usłyszałeś w telewizji od amerykanskich naukowców (lub innych pojebów).

Do kurwy nędzy rozmawiałeś z nimi, powiedziały ci że mają większy komfort (choćbyś się dogadał to by ci nie powiedzialy, bo wiekszosc z nich nie zna wolności). One od tysięcy lat są przystosowane do życia na wolności, a teraz nagle kurwa trzeba dbać o ich diete. A jeśli chodzi o stres, to maja go kurwa dopiero w zoo, tysiące kurwa pojebanych zwiedzających dziennie, i myslisz że to ich kurwa nie stresuje, wierz mi że gdyby te łódzkie żyrafy były na wolności, to by się człowieka nie wystraszyły, tylko kurwa na odwrót, a serce jej pękło od czego kurwa jak nie od stresu. I kurwa z pewnością są zdrowsze, jebana propaganda tylko po to żeby dalej robić na tym biznes bez żadnego sprzeciwu ludzi. Taki jakis tygrys czy inny gepard, potrzebuje biegania, polowania, adrenaliny, i nie pytaj sie kurwa skąd wiem bo one sie przytosowaly do tego przez tysiące lat, i tak już kurwa jest.

A może by tak ciebie zamknąć w klatce 10 na 10, i dac ci 50 arowy kurwa wybieg. Ciekawe czy miałbys super komfort, czy byłbyś zdrowy, czy żyłbys dłużej, czy nie stresowałoby cię jakby cię jakieś pojeby oglądały a ty nawet nie miałbyś sie gdzie schować przed ich wzrokiem, no kurwa na pewno zajebiscie zrelaksowany bys byl.

Sory za tyle kurw, ale wkurwia mnie taka ignorancja, a i nie jestem żadnym oszołomem z greanpeace tylko zwykłym szarym pozeraczem chleba.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-05-22, 1:21 1
denardes napisał/a:

ciepło się zrobiło to pener odwiedził rodzine, co wy chcecie ?!


dokładnie
jeszcze raz dziękuję za zaproszenie
Zgłoś
Avatar
Stornage 2012-05-22, 2:26
was chyba popierolilo .... tradycja ze na sadisticu jakies zwierze sra?
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-05-22, 6:19 2
Snickers głodny nie jesteś sobą
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-05-22, 16:08 1
Velture napisał/a:


To może ciebie zamknąć w mieszkaniu ok 60-80m2 na całe życie i dać ci lodówke z żarciem i kibel do srania i siedź tak do usranej co?



do tego kompa ktory pociagnie diablo 3 i moge siedziec
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-05-22, 17:09 1
Velture napisał/a:


To może ciebie zamknąć w mieszkaniu ok 60-80m2 na całe życie i dać ci lodówke z żarciem i kibel do srania i siedź tak do usranej co?
Pewnie jesteś typem człowieka co uważa ,że jak pies w kojcu ma ponad jeden metr kwadratowy przestrzeni to ma luksus w życiu i jest najszczęśliwszy na świecie?


Jak jeszcze dasz mi dobrego kompa, konsolkę i zajebisty dostęp do neta (no co, małpy mają place zabaw czy tam inne zabawki) oraz samicę do kopulacji, to jak najbardziej, możesz mnie w niej zamknąć, LoL - bo na własną klatkę 60-80 metrów to obecnie trzeba popierdalać w 40letnim kredycie.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-07-29, 18:02 1
Zgłoś
Avatar
heartless 2012-10-15, 20:22 2
Oglądając film o produkcji Tabasco, trafiłem na to-powiązane.
Zgłoś
Avatar
Johny B 2012-10-15, 20:29
Smacznego same delicje.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-15, 20:43
wikipedia napisał/a:

Goryle są zwierzętami roślinożernymi[7][8], zjadają owoce, liście, pędy, kiełki, korzenie, korę oraz sporadycznie – owady, które składają się na 1–2% ich diety[9]. Występuje u nich koprofagia pozwalająca na zwiększenie wykorzystania pokarmu.



I ciekawostka:
Goryl jest w stanie podnieść ciężar o masie 980 kg.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie