18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
a ja wiem??? 2012-05-21, 14:24
apetycznie w huj nie da się ukryć hehe
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2012-05-21, 14:24 1
Młody się nie doczeka na batonika - trza wpierw monetę wrzucić.
Zgłoś
Avatar
karolcba 2012-05-21, 15:03
Gówniany ten batonik.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-21, 15:04 5
To jest kurwa sadyzm, dla uciechy popierdolonych ludzi, więzić zwierzęta które tez mają pragnienie wolności. Popierdolony zoo biznes.
Zgłoś
Avatar
h................a 2012-05-21, 15:19 17
-ogi- napisał/a:

To jest kurwa sadyzm, dla uciechy popierdolonych ludzi, więzić zwierzęta które tez mają pragnienie wolności. Popierdolony zoo biznes.


Wkurwiają mnie tacy humaniści od chuja boleści... Te zwierzęta, jeśli zapewni się im minimum opieki specjalistów, mają większy komfort w ZOO niż na wolności. Nie muszą się martwić o to że jakiś gejpard zacznie żreć ich żywcem, nie muszą troszczyć się o zdobycie pożywienia, mają mniej stresu niż na wolności (oczywiście nie licząc patologicznych przypadków, jak np. te żyrafy w Łodzi). Suma summarum zwierzęta w niewoli żyją statystycznie dłużej i są znacznie zdrowsze niż te na wolności. Nie rozumiem zupełnie ludzi, którzy jęczą, że brak im wolności. Zwierzęta (nie licząc człowieka) nie odczuwają czegoś takiego jak poczucie wolności, czy honoru. Dopóki są bezpieczne, to nie narzekają. Rzecz jasna niektórym trzeba przestrzeń zapewnić - jakieś bydlaki z kopytami, żeby się mogły wybiegać, ale to ze względów fizjologicznych, a nie psychologicznych. Kurwa, "pragnienie wolności"... Może jeszcze prawa wyborcze im dać?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-05-21, 16:26 18
Cytat:

Wkurwiają mnie tacy humaniści od chuja boleści... Te zwierzęta, jeśli zapewni się im minimum opieki specjalistów, mają większy komfort w ZOO niż na wolności. Nie muszą się martwić o to że jakiś gejpard zacznie żreć ich żywcem, nie muszą troszczyć się o zdobycie pożywienia, mają mniej stresu niż na wolności (oczywiście nie licząc patologicznych przypadków, jak np. te żyrafy w Łodzi). bla bla bla bla


To może ciebie zamknąć w mieszkaniu ok 60-80m2 na całe życie i dać ci lodówke z żarciem i kibel do srania i siedź tak do usranej co?
Pewnie jesteś typem człowieka co uważa ,że jak pies w kojcu ma ponad jeden metr kwadratowy przestrzeni to ma luksus w życiu i jest najszczęśliwszy na świecie?
Zgłoś
Avatar
WujekSeszka 2012-05-21, 19:04 1
Je banana drugi raz.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-21, 20:16 2
znów Ci niemcy w fekaliach. co za monotematyczność w tym dziale.
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-05-21, 20:44 4
Pener666 filmik z komunii ?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-05-21, 20:48 12
gatun0 napisał/a:

Pener666 filmik z komunii ?


nie, z zoo
fajnie musiałeś się bawić w 2 klasie
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-05-21, 22:04 6
Siedzą dwie małpy na palmie i jedna je banana.
Druga pyta się:
- Co robisz?
- Jem banana!
- A dlaczego on taki brązowy?
- A bo jem go drugi raz!
Zgłoś
Avatar
vantage 2012-05-21, 22:22 1
bo nie wiem czy wiecie ale gówno, mimo chujowego zapachu, całkiem dobrze smakuje... Polecam z keczupem , najlepiej tym z Lidla.
Zgłoś
Avatar
t................e 2012-05-21, 22:37
Hehe, nieświeży oddech to przy tym perfuma
Zgłoś
Avatar
lllllll 2012-05-21, 22:38 2
vantage napisał/a:

bo nie wiem czy wiecie ale gówno, mimo chujowego zapachu, całkiem dobrze smakuje... Polecam z keczupem , najlepiej tym z Lidla.



Ok, skoro polecasz, to kiedyś przygotuje dla teściowej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie