18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Robass1994 2016-03-30, 21:43 27
Jesli sie naćpał i nakradł,przeszkadzał itp. to mu sie należało,ale jesli tylko sobie pocpał to chuj z nim.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-03-30, 22:23
W trzynastej sekundzie ewidentnie wchodzą mu dopalacze. A od 1:05 to już apogeum...
Zgłoś
Avatar
vrob3l 2016-03-31, 0:27
Ale jakie te baty muszą być przekurwione, że aż tak błagał o litość.
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-03-31, 8:44 6
Śmiejcie się, ale takie baty są idealnym lekarstwem na narkomanię. Tylko trzeba często powtarzać. Mózg po 3 tygodniach takiej kuracji zaczyna kojarzyć narkotyki niezmiennie z cierpieniem, a nie łatwo uruchamianym mechanizmem nagrody. Efekt jest taki jak po dobrym, długotrwałym odwyku.
Zgłoś
Avatar
DerFels 2016-03-31, 14:12 1
Wpierdol sążny, ale za to, że chciał się naćpać...? Co to kogo obchodzi?
Zgłoś
Avatar
cinekas 2016-03-31, 15:36
W Singapirze dostałby kulkę w łeb za posiadanie/ćpanie.
Zgłoś
Avatar
Qmshot 2016-03-31, 16:08 7
Każda ćpuńska kurwa powinna być traktowana w ten sposób. Wielu mówi że jego życie to niech robi z nim co chce, a właśnie że kurwa nie. Bo żyje w społeczeństwie w którym obowiązują pewne zasady i które musi potem takie przećpane ścierwo niezdolne do pracy utrzymywać. A takich darmozjadów jest pełno, czy to po dopalaczach czy innym gównie. Tak to jebać system a co do czego przychodzi to pod MOPSem wystaje kilometrowa kolejka takiego gówna żebrzącego o zasiłek bo biedny bo pracować nie może. Wieszać publicznie takie robactwo, przynajmniej jakiś pożytek z nich będzie. I standardowo czekam na warna od niedojeba ( ty już wiesz ) który za każdym razem mi ich udziela, gdy "szerzę nienawiść"
Zgłoś
Avatar
G................D 2016-03-31, 16:12 1
_Edek napisał/a:

W Singapurze się nie pierdolą.



W takim razie ich naród zaniknie ...
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2016-03-31, 16:23 20
Qmshot napisał/a:

Każda ćpuńska kurwa powinna być traktowana w ten sposób. Wielu mówi że jego życie to niech robi z nim co chce, a właśnie że kurwa nie. Bo żyje w społeczeństwie w którym obowiązują pewne zasady i które musi potem takie przećpane ścierwo niezdolne do pracy utrzymywać. A takich darmozjadów jest pełno, czy to po dopalaczach czy innym gównie. Tak to jebać system a co do czego przychodzi to pod MOPSem wystaje kilometrowa kolejka takiego gówna żebrzącego o zasiłek bo biedny bo pracować nie może. Wieszać publicznie takie robactwo, przynajmniej jakiś pożytek z nich będzie. I standardowo czekam na warna od niedojeba ( ty już wiesz ) który za każdym razem mi ich udziela, gdy "szerzę nienawiść"



Każda tępa kurwa powinna mieć blokadę na komputer podłączony do sieci. Dresiarska pało. Chuj cie obchodzi jak kto się odurza. Ty pewnie zostałeś spłodzony przez pijane rodzeństwo, co częściowo mogłoby tłumaczyć twoje niedojebanie mózgowe.
Zgłoś
Avatar
w................3 2016-03-31, 16:56
Przecież narkotyki są fajne, pływałem z kumplami kilka lat na żaglowcu po LSD to wiem.
Nie wrzucajcie wszystkich narkotyków do 1 wora, bo jest różnica między heroiną a kofeiną geniusze
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2016-03-31, 17:09 3
Chyba żebra poszły bo kopniaku
Zgłoś
Avatar
gecko_84 2016-03-31, 18:23 1
Ale się zapowietrzył po tym bucie na wątrobe
Zgłoś
Avatar
Fircyk666 2016-03-31, 18:48
Nie mogę przestać oglądać po tym bucie w plecy
Zgłoś
Avatar
RmX 2016-03-31, 19:47
Po takiej kuracji rzucisz każdy nałóg.
100% pewność.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie