18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


2021-09-30, 18:36
Zasysacz napisał/a:

A ty potwierdzasz regułę polaszek pluje na polaka ha tfu tobie i tobie podobnym gnido wszo zaropiała tfu.



A ty potwierdzasz tylko jakimi hipokrytami są wszyscy podobni do ciebie na tym portalu. "Ha tfu" (k***a, jakim upośledzonym debilem trzeba być, aby to pisać). pie**olą w kółko o tym, jak to Polak nie szanuje rodaka, a jednocześnie wszyscy jadą po sobie w sekcjach komentarzy za byle gówno z tak nienawistną siłą, że można by nią zasilić zderzacz hadronów.


2021-09-30, 21:08
Norma, jestem 96' rocznik, NORMA. Naj***ne kozaczki z IQ australopiteka dla których feta i alko to chleb powszedni, próbujący wyrwać nie lepsze od siebie kubły na spermę na rozj***ny złom od hansa z przebiegiem 150k zapewne. Żal mi tych nie świadomych świń które wsiadają z takimi do takiego gówna, kierując się swoim zapędem seksualnym i pożądaniem bycia wielbioną księżniczką. Osobiście znam z 2-3 bliskie ku temu mi historie, moich "znajomych" których udało mi się poznać na przypadkowych imprezach, ci co przeżyli, są warzywami z kontem na zrzutka.pl . To was jara dzieciaki? Takie bad boye, że nawet jak są w grupie i coś szczekają, podchodzę, to jeszcze odchodzę z odpalonym szlugiem choć nie palę :) Patrzę i widzę, po 98' roku dzieciaki stały się wyjątkowo głupie i podatne na "GTA Series" ala "Jestem kuzaj bo mam prawko 3 lata, oraz pospawaną bawarę igłę od hansa za którą zapłacił tata i mama, kiedyś im oddam" ;) Żenada, ale mądrych nie sieją. Kiedyś lubiłem BMW, zanim miałem 18 lat chciałem e36 coupe 2.8, ale jestem mechanikiem i wiem jak to wygląda u nas, nikt dobrego auta nie sprzedaje, a na pewno nie za 6 tyś jak to większość życiowych wygrańców wydaje z ojca portfela na monstrum 2.0D rozj***ne bardziej jak k***a przy zajeździe dla kierowców, HATFU na to gównopokolenie.

2021-09-30, 21:38
To się pospawa i wyklepie. Jeszcze pójdzie jako bezwypadkowa ;)

2021-09-30, 22:27
Za wolno jechał i to go zgubiło.

2021-09-30, 22:31
Dziś znalezione...

2021-10-01, 15:32
Ale wy k***a pie**olicie. Co z tego, że pochodzili z Ukrainy? To tak samo ludzie jak ja czy Wy. Cała czwórka to znajomi mojego faceta z roboty. Zapie**alali uczciwie, płacili podatki żeby wasze Brajanki mogły dostać pińcetplusa. Chłopak, który przeżył miał niedługo brać ślub z jedną z pasażerek, kierowca i druga pasażerka byli małżeństwem. Fakt, zapie**alał zdecydowanie za szybko. Ale to serio oznacza że dobrze że zginął? Chłopakowi który przeżył nie stało się praktycznie nic poza jakimiś delikatnymi obrażeniami

anzej_paeu napisał/a:

Norma, jestem 96' rocznik, NORMA. Naj***ne kozaczki z IQ australopiteka dla których feta i alko to chleb powszedni, próbujący wyrwać nie lepsze od siebie kubły na spermę na rozj***ny złom od hansa z przebiegiem 150k zapewne. Żal mi tych nie świadomych świń które wsiadają z takimi do takiego gówna, kierując się swoim zapędem seksualnym i pożądaniem bycia wielbioną księżniczką. Osobiście znam z 2-3 bliskie ku temu mi historie, moich "znajomych" których udało mi się poznać na przypadkowych imprezach, ci co przeżyli, są warzywami z kontem na zrzutka.pl . To was jara dzieciaki? Takie bad boye, że nawet jak są w grupie i coś szczekają, podchodzę, to jeszcze odchodzę z odpalonym szlugiem choć nie palę Patrzę i widzę, po 98' roku dzieciaki stały się wyjątkowo głupie i podatne na "GTA Series" ala "Jestem kuzaj bo mam prawko 3 lata, oraz pospawaną bawarę igłę od hansa za którą zapłacił tata i mama, kiedyś im oddam" Żenada, ale mądrych nie sieją. Kiedyś lubiłem BMW, zanim miałem 18 lat chciałem e36 coupe 2.8, ale jestem mechanikiem i wiem jak to wygląda u nas, nikt dobrego auta nie sprzedaje, a na pewno nie za 6 tyś jak to większość życiowych wygrańców wydaje z ojca portfela na monstrum 2.0D rozj***ne bardziej jak k***a przy zajeździe dla kierowców, HATFU na to gównopokolenie.



Chłopie, jak czegoś nie wiesz to z łaski swojej się nie wypowiadaj. Wszyscy byli trzeźwi, żadnych prochów nie brali - woleli uczciwie pracować. Kierowca i pasażerka byli małżeństwem, druga dziewczyna z chłopakiem który przeżył mieli niedługo brać ślub. Mieli po 23-25 lat.

anzej_paeu napisał/a:

Norma, jestem 96' rocznik, NORMA. Naj***ne kozaczki z IQ australopiteka dla których feta i alko to chleb powszedni, próbujący wyrwać nie lepsze od siebie kubły na spermę na rozj***ny złom od hansa z przebiegiem 150k zapewne. Żal mi tych nie świadomych świń które wsiadają z takimi do takiego gówna, kierując się swoim zapędem seksualnym i pożądaniem bycia wielbioną księżniczką. Osobiście znam z 2-3 bliskie ku temu mi historie, moich "znajomych" których udało mi się poznać na przypadkowych imprezach, ci co przeżyli, są warzywami z kontem na zrzutka.pl . To was jara dzieciaki? Takie bad boye, że nawet jak są w grupie i coś szczekają, podchodzę, to jeszcze odchodzę z odpalonym szlugiem choć nie palę Patrzę i widzę, po 98' roku dzieciaki stały się wyjątkowo głupie i podatne na "GTA Series" ala "Jestem kuzaj bo mam prawko 3 lata, oraz pospawaną bawarę igłę od hansa za którą zapłacił tata i mama, kiedyś im oddam" Żenada, ale mądrych nie sieją. Kiedyś lubiłem BMW, zanim miałem 18 lat chciałem e36 coupe 2.8, ale jestem mechanikiem i wiem jak to wygląda u nas, nikt dobrego auta nie sprzedaje, a na pewno nie za 6 tyś jak to większość życiowych wygrańców wydaje z ojca portfela na monstrum 2.0D rozj***ne bardziej jak k***a przy zajeździe dla kierowców, HATFU na to gównopokolenie.



Chłopie, jak czegoś nie wiesz to z łaski swojej się nie wypowiadaj. Wszyscy byli trzeźwi, żadnych prochów nie brali - woleli uczciwie pracować. Kierowca i pasażerka byli małżeństwem, druga dziewczyna z chłopakiem który przeżył mieli niedługo brać ślub. Mieli po 23-25 lat.

madufo napisał/a:

zegar sie zatrzymał na 50km/h podobno



Na 170

ifheowna napisał/a:

BMW, wariaciki, dupeczki , wiadomka.



BMW.... I to jedyne co jest prawdą w tym, co napisałeś

2021-10-01, 16:00
CrazyLittleGirl napisał/a:

Fakt, zapie**alał zdecydowanie za szybko. Ale to serio oznacza że dobrze że zginął?


Tak, dobrze że zdechli i nie zabrali nikogo ze sobą więcej do grobu.
Jak ktoś k***a przez miasto zapie**ala 170km/h to mu się słup należy jak psu buda.

2021-10-01, 19:30
CrazyLittleGirl napisał/a:

Co z tego, że pochodzili z Ukrainy? To tak samo ludzie jak ja czy Wy



Chyba sobie żartujesz.

2021-10-01, 21:19
@CrazyLittleGirl

Może i w takcie wypadku byli, nie znaczy to że nie mieli przeżartego mózgu przez owy tryb życia. I co z tego że dzieci, wielu patusów dziś ma dzieci, to jest wyzniacznik NICZEGO, jedynie tego że w młodym wieku marnuje się życie na wycieranie dupy. I co z tego że ślub? I tak pewnie za X czasu każdy by się pozdradzał i rozeszłoby się po kościach aby "somsiad nie wiedział i nie myślał że jaka to nie jestem", sory ale ja widziałem już tyle, że takie potłuczone pie**olenie "uniewinniające" koło ch*ja mi lata, bo wiem jak to wygląda od środka :) Wiele razy mogłem zginąć jako pasażer w taki sam sposób, raz nawet słyszałem jak spada lakier pod naporem siły wiatru, pędzącego tira z naprzeciwka, chowając się 0.0000001s przed wypadkiem :) Jak jesteś faktycznie pani littlegirl i masz w głowie to co piszesz, to wiem że i z cikebie kolejna "wariacinka dobra mordeczka", a jak koleżace odetnie głowe w wypadku to wielki płacz będzie że ojojojoj jak to się stało :) Pozdrawiam, życzę udanego szukania pana bolca, a nie przez pryzmat pseudo udawania kozaka.

2021-10-01, 22:05
anzej_paeu napisał/a:

@CrazyLittleGirl
Może i w takcie wypadku byli, nie znaczy to że nie mieli przeżartego mózgu przez owy tryb życia. I co z tego że dzieci, wielu patusów dziś ma dzieci, to jest wyzniacznik NICZEGO, jedynie tego że w młodym wieku marnuje się życie na wycieranie dupy. I co z tego że ślub? I tak pewnie za X czasu każdy by się pozdradzał i rozeszłoby się po kościach aby "somsiad nie wiedział i nie myślał że jaka to nie jestem", sory ale ja widziałem już tyle, że takie potłuczone pie**olenie "uniewinniające" koło ch*ja mi lata, bo wiem jak to wygląda od środka Wiele razy mogłem zginąć jako pasażer w taki sam sposób, raz nawet słyszałem jak spada lakier pod naporem siły wiatru, pędzącego tira z naprzeciwka, chowając się 0.0000001s przed wypadkiem Jak jesteś faktycznie pani littlegirl i masz w głowie to co piszesz, to wiem że i z cikebie kolejna "wariacinka dobra mordeczka", a jak koleżace odetnie głowe w wypadku to wielki płacz będzie że ojojojoj jak to się stało Pozdrawiam, życzę udanego szukania pana bolca, a nie przez pryzmat pseudo udawania kozaka.


Stary, Ty jakiś od rzeczywistości oderwany jesteś xD z całym szacunkiem ale myślę że ja czy mój facet znaliśmy ich lepiej niż Ty i również lepiej wiemy czy coś pili/ćpali czy nie. Ba! Nie wiem skąd Ci się wzięło że to dzieci - ja nic takiego nie napisałam. A bolca szukać nie muszę. Za to Ty ewidentnie z krzyża spuścić powinieneś bo coś Cię roznoszą emocje

mit2 napisał/a:

Tak, dobrze że zdechli i nie zabrali nikogo ze sobą więcej do grobu.
Jak ktoś k***a przez miasto zapie**ala 170km/h to mu się słup należy jak psu buda.



Mam nadzieję że tak samo powiesz jak ktoś bliski Tobie umrze ♥️

pullup napisał/a:

Chyba sobie żartujesz.



Ani trochę. Mówili i pisali po polsku lepiej niż niejeden Polak który używa polskiego od urodzenia. Uczciwie płacili podatki żeby patusy z Polski mogły pobierać zasiłki. Dlaczego są gorsi niż Ty czy ja?

2021-10-02, 00:49

2021-10-02, 14:35
CrazyLittleGirl napisał/a:

Ani trochę. Mówili i pisali po polsku lepiej niż niejeden Polak który używa polskiego od urodzenia. Uczciwie płacili podatki żeby patusy z Polski mogły pobierać zasiłki. Dlaczego są gorsi niż Ty czy ja?



Dlatego uczciwie wypie**olili w latarnie rozrywając auto na pół ku chwale ojczyzny. Okazy ukraińskiej inteligencji. Mając na pokładzie 3 osoby kierowca tego wraku naprawdę wykazał się nie lada rozumem, zapewne przy ogólnej aprobacie pasażerów. "Dawaju Saszka, dawaju 200, spokojnie łykniesz ten śmieszny łuk, Swietłana opie**oli ci później łodyge ty nasz bohaterze" . Dobrze, że posłali do piasku tylko siebie. Dlaczego są gorsi ode mnie? Ja nie zapie**alam wrakiem z pasażerami na pokładzie. Jak uważasz, że są równi tobie to już wiem, że mam do czynienia z podobnym gównem co denaci.

2021-10-02, 14:51
CrazyLittleGirl napisał/a:

Mam nadzieję że tak samo powiesz jak ktoś bliski Tobie umrze ♥️


Nie powiem, bo wśród bliskich nie mam pie**olonych idiotów (ani tym bardziej upadlińców), którzy po mieście jeździliby 170km/h.

2021-10-02, 17:58
CrazyLittleGirl napisał/a:

Ale wy k***a pie**olicie. Co z tego, że pochodzili z Ukrainy? To tak samo ludzie jak ja czy Wy. Cała czwórka to znajomi mojego faceta z roboty. Zapie**alali uczciwie, płacili podatki żeby wasze Brajanki mogły dostać pińcetplusa. Chłopak, który przeżył miał niedługo brać ślub z jedną z pasażerek, kierowca i druga pasażerka byli małżeństwem. Fakt, zapie**alał zdecydowanie za szybko. Ale to serio oznacza że dobrze że zginął? Chłopakowi który przeżył nie stało się praktycznie nic poza jakimiś delikatnymi obrażeniami
Chłopie, jak czegoś nie wiesz to z łaski swojej się nie wypowiadaj. Wszyscy byli trzeźwi, żadnych prochów nie brali - woleli uczciwie pracować. Kierowca i pasażerka byli małżeństwem, druga dziewczyna z chłopakiem który przeżył mieli niedługo brać ślub. Mieli po 23-25 lat.



Do ilu jest tam ograniczenie? Właśnie.
Banda nieodpowiedzialnych kretynów, ch*j z ich narodowością a uczciwa praca nie ma tu nic do rzeczy. Nie mieli konta na Sadolu, więc nie wiedzieli jakie konsekwencje niesie szybka jazda, choć jeden żyje i może nadrobić zaległości.
Znam większość dróg w swojej okolicy, ale jakoś nie zdarzyło mi się zapie**alać i może nie uwierzysz, ale żyję.
W ciekawych kręgach się obracasz, nie ma co.