18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
JanzDukli 2024-09-10, 22:31 2
To był "asystent umierania"
Zgłoś
Avatar
Zinou0 2024-09-10, 22:56 3
Arashi91 napisał/a:

Ta "pijany"... Większość tych co się topi nie jest pijana tylko zjebana. Po pierwsze jak kurwa można nie umieć pływać? To tak jak nie umieć czytać. Po drugie jak można nie umieć pływać i wjebać się do głębokiej wody? Albo na jakieś gówno-kajaki czy inne łodzio-podobne badziewie. IQ pomidora niestety przypłaca się życiem.



Zdziwił byś się jak wiele osób nie potrafi pływać i jak mało potrafi .
Zgłoś
Avatar
Legion66 2024-09-10, 23:02 2
Mógł się już nie moczyć , fryzury szkoda
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-10, 23:15 1
Byłem w podobnej sytuacji z moim 23 letnim synem, na Dunajcu. Jeżeli ktoś pierdoli coś o byciu pizdą w takiej sytuacji to znaczy, że nie ma najmniejszego pojęcia
Zgłoś
Avatar
rodziu1981 2024-09-10, 23:16 2
On był chyba uposledzony
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-11, 0:31
Driver19cm napisał/a:


Jeśli dorosły człowiek, wchodzi do wody pijany, to dlaczego ktoś go ma ratować?



Racja ,ratować należy wyłącznie pijane dzieci {z wyłączeniem ruskich pijanych dzieci naturalnie} hehe
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-09-11, 1:03
Zinou0 napisał/a:

Zdziwił byś się jak wiele osób nie potrafi pływać i jak mało potrafi .



No to jest dramat, którego nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-09-11, 1:05
Kto w tych czasach umie pływać
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2024-09-11, 7:07
Wystarczylo na samym poczatku podac wioslo a nie krecic koleczka, co za debil...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-11, 7:33
janusz_biznesu napisał/a:

A mi to wygląda, że wisiał topielcowi hajs.



PsikutaBezS napisał/a:

A mógł przypierdolić wiosłem...



wtedy by się wydało
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-09-11, 9:06
Driver19cm napisał/a:

Ty tak serio ?
Jeśli dorosły człowiek, wchodzi do wody pijany, to dlaczego ktoś go ma ratować? Wyjebane w chuja, niech się topi. Narażać własne życie, dla lekkomyślnego, tępego, pijanego typa ?
Pomijając fakt, że ratowanie topielca wymaga siły, doświadczenia, wiedzy i umiejętności



Z jednej strony masz rację, ale ten problem w Polsce jest od zawsze i właściwie większość ofiar to wina postkomunistycznego wychowania. Brak zajęć na basenie i wiedzy z ratowania ludzi. Wiem bo sam się "utopiłem" za nastolatka i dopiero wtedy zacząłem się edukować. Także to nie wina tylko TVNu tylko wszystkich mediów i rządzących, oraz głupiego motłochu co nie chce widzieć problemu.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-11, 9:12
Szybka i sprawna akcja ratunkowa
Na szczęście są ich miliardy więc statystyka nawet nie poczuje
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2024-09-11, 9:40
Zbierał się jak Tusk do spełniania obietnic wyborczych
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-09-11, 10:00
A wystarczyło podać wiosło. Albo podpłynąć na tyle blisko, żeby tonący mógł się chwycić kajaka. Co za banda idiotów.

Arashi91 napisał/a:

Ta "pijany"... Większość tych co się topi nie jest pijana tylko zjebana. Po pierwsze jak kurwa można nie umieć pływać? To tak jak nie umieć czytać. Po drugie jak można nie umieć pływać i wjebać się do głębokiej wody? Albo na jakieś gówno-kajaki czy inne łodzio-podobne badziewie. IQ pomidora niestety przypłaca się życiem.


To weź pod uwagę, że istnieje taki kraj jak Czad, gdzie wskaźnik analfabetyzmu wynosi 73,2%, a pływać potrafi mniej niż 10% społeczeństwa. No ale to by się zgadzało, bo średnie IQ w tym kraju to 68 punktów
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-09-11, 10:58
Ratowanie ludzi koleś ma we krwi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie