18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2024-09-10, 20:55 15
W zasadzie to zrobił to dobrze - zadbał najpierw o swoje bezpieczeństwo, a że jest fajtłapa i zabrało mu to tyle czasu to już inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
vengo 2024-09-10, 20:58 13
Jaka pizda! Niesamowite!
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-10, 21:00 32
Siriuz napisał/a:

W zasadzie to zrobił to dobrze - zadbał najpierw o swoje bezpieczeństwo, a że jest fajtłapa i zabrało mu to tyle czasu to już inna sprawa.



A mi to wygląda, że wisiał topielcowi hajs.
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-09-10, 21:12 2
vengo napisał/a:

Jaka pizda! Niesamowite!



vengo napisał/a:

Jaka pizda! Niesamowite!



Kurwa masz racje pizda jakich mało, niby chciał ratować a w porkach miał kisiel ze strachu widać
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-10, 21:17 10
A mógł przypierdolić wiosłem...
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-10, 21:18 6
PsikutaBezS napisał/a:

A mógł przypierdolić wiosłem...



też na to czekałam...
Zgłoś
Avatar
Babosz 2024-09-10, 21:21 23
Jaki z tego morał?
Nie licz na ludzi. Wchodzisz pijany pływać, a pływasz średnio? Widzisz wokoło mnóstwo ludzi i myślisz, że ich obecność w razie problemów zwieksza twoje bezpieczenstwo? Bład. Ludzie dziś to w 90% umyslowe i fizyczne kaleki, pożeracze kebabów i tefałenu.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-10, 21:33 18
Babosz napisał/a:

Jaki z tego morał?
Nie licz na ludzi. Wchodzisz pijany pływać, a pływasz średnio? Widzisz wokoło mnóstwo ludzi i myślisz, że ich obecność w razie problemów zwieksza twoje bezpieczenstwo? Bład. Ludzie dziś to w 90% umyslowe i fizyczne kaleki, pożeracze kebabów i tefałenu.



Ty tak serio ?

Jeśli dorosły człowiek, wchodzi do wody pijany, to dlaczego ktoś go ma ratować? Wyjebane w chuja, niech się topi. Narażać własne życie, dla lekkomyślnego, tępego, pijanego typa ?

Pomijając fakt, że ratowanie topielca wymaga siły, doświadczenia, wiedzy i umiejętności
Zgłoś
Avatar
Babosz 2024-09-10, 21:38 3
Driver19cm napisał/a:

Ty tak serio ?
Jeśli dorosły człowiek, wchodzi do wody pijany, to dlaczego ktoś go ma ratować? Wyjebane w chuja, niech się topi. Narażać własne życie, dla lekkomyślnego, tępego, pijanego typa ?
Pomijając fakt, że ratowanie topielca wymaga siły, doświadczenia, wiedzy i umiejętności



Masz trochę racji. Ktoś taki jest winny samemu sobie. I też gdybym przystąpił do ratunku kogoś, to najpierw musiałbym miec pewnosc ze sam jestem zabezpieczony nie w 99% a w 100%

Ale jednak chyba pomagasz komus komu zagraża zdrowie i zycie, jeżeli wiesz że sam jestes zabezpieczony w pełni ..

[ Dodano 2024-09-10, 21:39 ]
Driver19cm napisał/a:

Ty tak serio ?
Jeśli dorosły człowiek, wchodzi do wody pijany, to dlaczego ktoś go ma ratować? Wyjebane w chuja, niech się topi. Narażać własne życie, dla lekkomyślnego, tępego, pijanego typa ?
Pomijając fakt, że ratowanie topielca wymaga siły, doświadczenia, wiedzy i umiejętności



Masz trochę racji. Ktoś taki jest winny samemu sobie. I też gdybym przystąpił do ratunku kogoś, to najpierw musiałbym miec pewnosc ze sam jestem zabezpieczony nie w 99% a w 100%

Ale jednak chyba pomagasz komus komu zagraża zdrowie i zycie, jeżeli wiesz że sam jestes zabezpieczony w pełni ..
Zgłoś
Avatar
Payan 2024-09-10, 21:43
Co ty robisz, już po nim. Pizda, zadbał o własne bezpieczeństwo, ale nawet tego nie potrafił zrobić.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-10, 21:50 6
Niemota pierdolona. Więcej sprzętu niż talentu.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-10, 22:09
no żółtek po prostu imponuje. Koleś obok niego się topi, a ten spokojnie robi kółeczko tym swoim pseudokajaczkiem, nieśpiesznie zakłada kapok. Chłop zachował zimną krew. Nie będzie się narażał dla jakiegoś losowego żółtka, wszak to tylko żółtek. Pewnie inaczej wyglądałaby sprawa, gdyby miał ratować kogoś rasy białej - ale to zrozumiałe. Biały, to biały.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-10, 22:22 5
Ratownik z NFZ.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-09-10, 22:30 5
Driver19cm napisał/a:

Ty tak serio ?
Jeśli dorosły człowiek, wchodzi do wody pijany, to dlaczego ktoś go ma ratować? Wyjebane w chuja, niech się topi. Narażać własne życie, dla lekkomyślnego, tępego, pijanego typa ?
Pomijając fakt, że ratowanie topielca wymaga siły, doświadczenia, wiedzy i umiejętności



Ta "pijany"... Większość tych co się topi nie jest pijana tylko zjebana. Po pierwsze jak kurwa można nie umieć pływać? To tak jak nie umieć czytać. Po drugie jak można nie umieć pływać i wjebać się do głębokiej wody? Albo na jakieś gówno-kajaki czy inne łodzio-podobne badziewie. IQ pomidora niestety przypłaca się życiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie