18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
brilcu 2013-05-28, 23:19
fake, nie można być aż tak głupim
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-05-28, 23:23
Nie wiem czy to dokładnie ten sam przykład, ale było w jakimś programie... koleś wskoczył do takiego bagna gdzie wcześniej w jakiś nieznany mi sposób jego koledzy zatopili siatkę. Działało to tak że koleś wskoczył i jak już zniknął pod tym syfem to jego kumpel wyciągarką wyłowił go z tego. Co prawda gość nażarł się lekko tego błota ale przeżył.

Dodam jeszcze tyle że jakby był prawdziwym sadolem to spierdolił by z tego po dnie i wyłowił coś fajnego cokolwiek mógłby tam znaleźć
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-05-28, 23:29 2
Zapewne ma do pasa i tylko kuca i udaje debila
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-28, 23:31
T-Will napisał/a:

Przecież widać, że on specjalnie chciał się zapaść...



No ja nie widzę, żeby ktoś go tam wepchnął, ale ok
Zgłoś
Avatar
dedli10 2013-05-28, 23:33 2
żeby to bongman był w najlepszych komentarzach to znaczy, że albo skopiował coś z internetu albo znowu spierdolił dowcip...
Zgłoś
Avatar
picasso 2013-05-28, 23:33 2
BongMan napisał/a:

Pierwszy skok - zapadłem się po kolana...

Sorry BongMan ale drugiego skoku nie było.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-05-28, 23:47 4
Cokolwiek to coś napisze, dajecie mu piwa...
Fascynujące jak rosnąca trawa, wpadł do błota i wyszedł, i już z 30 osób zwaliło do tej chujowej opowiastki...
Ręce, kurwa, opadają...
Wytłumaczcie mi co jest wartego piwa w jego opowiadaniu.
Chociaż jeden, mały, malusieńki, tyci-tyci powód. Bo ja kurwa nie widzę.
ps
I to nie jest kurwa ból dupy, tylko stwierdzenie faktów, że dajecie piwa za nick, a nie za jakość.
Co następne? Opowiadanie jak zrobił sobie kanapke i jeden tysiąc piw?

Quo vadis sadistic?
Zgłoś
Avatar
Zyragon 2013-05-28, 23:57 1
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2013-05-29, 0:23 3
Dwie historie, ku przestrodze...

Pewnego razu jechałem z kuzynem i tatą, starą sześćdziesiątką po drzewo, które runęło gdzieś na polu. Trawa była bardzo wysoka, tak na wysokość metra, ja zeskoczyłem z boku, kuzyn z tyłu przyczepy. Jak się okazało, wskoczył z impetem wprost w rów melioracyjny. Właściwie tylko uszy było widać z tego bagna, ale daliśmy radę go wyciągnąć. To był koniec pracy na ten dzień.

Druga historia jest mojego brata. Za dzieciaka (15 lat) zbiegł z urwiska prosto w bagno, rzecz jasna myślał że to tylko trawa. Na urwisku była zaczepiona tylko jedna kępa trawy i dzięki niej, jakoś udało mu się samemu wyjść z tego bagna. Później dowiedzieliśmy się, że już 3 osoby się utopiły w tym miejscu. Uważajcie, z bagnami nie ma żartów.
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-05-29, 0:42
nie skakałby dookoła to by przezyl
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-05-29, 4:39 3
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-05-29, 10:11
@Bagnowomen przeżyłeś?
Zgłoś
Avatar
dareqq 2013-05-29, 10:32 1
BongMan napisał/a:

...Wyszedłem, cały przemoczony...



Mogłeś sobie jakiś kawał opowiedzieć to byś się wysuszył
Zgłoś
Avatar
6gexidge 2013-05-29, 11:39
BongMan napisał/a:

Poszedłem z kumplem na ryby, był koniec lata, późny wrzesień albo nawet już wczesny październik, więc trochę pizgało. Teren dookoła łowiska był podmokły, bo jakieś kurwy rozjeździły ścieżki quadami. Między naszym stanowiskiem (chujowym, porośniętym trzcinami, gdzie nijak nie dało się nawet zarzucić) a resztą normalnych stanowisk były jakieś trzy-cztery metry podmokłej ziemi porośniętej trawą. Stwierdziłem, że poświęcę ujebanie sobie butów i spodni, ale przeskoczę to bajoro kilkoma susami i połowię jak człowiek. Okazało się, że to wcale nie była podmokła ziemia, tylko prawdziwe kurwa bagno. Tu relacja kumpla, bo dla mnie to były ułamki sekundy. Pierwszy skok - zapadłem się po kolana. Drugi - po pachy. Wyciągnąłem ręce do przodu i złapałem się już twardego gruntu. Wyszedłem, cały przemoczony. Potem odkryłem drogę naokoło...



Co byśmy bez Ciebie z robili BongManku gdyby Cie zabrakło?

Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-29, 11:42
BongMan napisał/a:

Poszedłem z kumplem na ryby, był koniec lata, późny wrzesień albo nawet już wczesny październik, więc trochę pizgało. Teren dookoła łowiska był podmokły, bo jakieś kurwy rozjeździły ścieżki quadami. Między naszym stanowiskiem (chujowym, porośniętym trzcinami, gdzie nijak nie dało się nawet zarzucić) a resztą normalnych stanowisk były jakieś trzy-cztery metry podmokłej ziemi porośniętej trawą. Stwierdziłem, że poświęcę ujebanie sobie butów i spodni, ale przeskoczę to bajoro kilkoma susami i połowię jak człowiek. Okazało się, że to wcale nie była podmokła ziemia, tylko prawdziwe kurwa bagno. Tu relacja kumpla, bo dla mnie to były ułamki sekundy. Pierwszy skok - zapadłem się po kolana. Drugi - po pachy. Wyciągnąłem ręce do przodu i złapałem się już twardego gruntu. Wyszedłem, cały przemoczony. Potem odkryłem drogę naokoło...



Widzisz BongMan i umarłbyś taki brudny...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie