18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ObywateI 2010-08-03, 11:04
@MaxKing
Ja jestem pogodnym człowiekiem , mam dobry dzień , bo dziś moje urodziny , śmieję się ze wszystkiego i wszystkich , z siebie również . Pod względem przynależności do jakiejś subkultury , wybrałbym rasta-pacyfista.
Pomimo to uważam , że jest to chujowe
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-08-03, 11:35
@up to wszystkiego najlepszego etc.
Zgłoś
Avatar
re-vill 2010-08-03, 12:12
@Ekscentryczny - Przez całe dzieciństwo i reszte życia miałem szczęście nie mieć styczności z żadnym, chorymi wytworami Cartoon Network czy podobnych hamerykańskich gówien.
Sorry, nie klasyfikując do tego Simpsonów którzy są swoistą legendą.
No, takie rzeczy mnie nie bawią, uwierz. A co do filmów to wolałem oglądać Władce Pierścieni, Batmany, Zorra, Szeregowca Rayana, kompanie braci i całą game filmów sensacyjno-rozpierduchowych gdy ty śliniąc się patrzyłeś na takie niedorozwoje jak "dupo-głowy" czy Johny Bravo albo chuj wie co. Pozdrawiam i życze miłego gwałcenia lalek Barbie
Pewnie sam wyglądasz jak Beavis.
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2010-08-03, 12:25
@Obywatel w tym to ja się z tobą zgodzę. Żałosne, tępe gówno dla pustaków, ale czego się w końcu spodziewać? To przecież MTV...
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-08-03, 12:27 4
skomentuje te wasze narzekania na B&B tym oto zacnym cytatem

Cytat:

Nie ma granic, których nie przekroczą ponuracy by analizować humor. Martwi ich samo zjawisko. [Robert Benchley]

Zgłoś
Avatar
Elmoon 2010-08-03, 14:05
Beavis ma morde jak szczupak
Zgłoś
Avatar
yadam 2010-08-03, 16:29
ostatnie 2 sceny rozjebaly!
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2010-08-04, 11:42 1
Zgłoś