18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Avatar
x................s 2014-03-03, 22:52 13
to było lepsze

sadistic.pl/piersi-feat-putin-ukrainica-vt274249.htm
Zgłoś
Avatar
m................p 2014-03-03, 23:31 20
@up, trudno.. starałem się.
Zgłoś
Avatar
antyzog 2014-03-04, 0:51 9
Za każdym razem kiedy to słyszę w zestawieniu z Rosja & Ukraina, nie mogę powstrzymać się od dania piwa. Nie wiem jakim słowem określić takie podejście do tej sprawy, lecz jak ta "zabawa" zawita do nas to już nam nie będzie tak kurwa wesoło. Ryzyko wybuchu wojny jest tak naprawdę małe, jak dla mnie zwykły pokaz siły. Niestety jak to bywa w takich sytuacjach, szczególnie gdzie do Ruskich pchają się Amerykanie (szósta bodajże flota, płynie na morze czarne) mogą zdarzyć się incydenty, nie ten guziczek i rozpoczyna się reakcja łańcuchowa, którą naprawdę ciężko będzie opanować.
Nie srać mi tu w gacie, nawet jakby mieli wjechać do nas, to ryży portki w dół i pełna kapitulacja. Szans obronić się nie mamy, a narodów które poddają się bez walki przecież się nie morduje. Co jak co, ale to nie Hitler ani Stalin.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-03-04, 2:56 8
@up

obyś kuuuurwaaaa się nie mylił.
mieszkam jakieś 150 km od granicy z Ukrainą i pierdolę ten cały kurwidołek. Mam tylko nadzieję że sytuacja będzie się klarować do wakacji bo mam na lipiec bilet na samolot kupiony. Gdyby tak coś kurwa nie daj boże jebło to pozostaje zatankować do pełna wpierdolić do bagażnika konserwy i ssssspieeeerrrrdalać na zachód.
Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2014-03-04, 3:18
a na zachodzie to wykorzystają brudni i zaczną święto dekapitacji szybciej niż by ktoś przypuszczał
Zgłoś
Avatar
PanTwardowski 2014-03-04, 3:24 4
0:21 nadciągają

Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2014-03-04, 6:43 5
Będziesz się śmiał jak "będzie zabawa" przed twoim domem
Zgłoś
Avatar
i................5 2014-03-04, 9:36
ciekawe jak będziecie śpiewać jak czarny scenariusz się ziści jak to gówno ruskie będzie chciało więcej i więcej
Zgłoś
Avatar
joker2111 2014-03-04, 10:09
"welcome and this is jackass" taką wieść niesie Putin w swoim przesłaniu do innych narodów świata
Zgłoś
Avatar
damian010288 2014-03-04, 10:10 1
Skoro Kijów tak chętnie godzi się na autonomię Krymu, to może oddadzą Nam Lwów?
Zgłoś
Avatar
KoziaR[PL] 2014-03-04, 10:38 4
kurwa banda jełopów. Stoimy na krawędzi wojny, zginęło około 100 osób, a dla Was degeneraci to jest zabawne. No bardzo w chuj. Ciekawe czy będziecie tacy szczęśliwi jak sprawdzą się czarne scenariusze.
Zgłoś
Avatar
Razer 2014-03-04, 11:07 2
Nie srajcie w portki. Co z wami ludzie? Jak by takie pajace żyły w 39 to nie 2 tyg. a 2 dni i byłoby po sprawie. Troche opanowania i zimnej krwi. To My POLACY !!!
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-03-04, 11:25 31
KoziaR[PL] napisał/a:

kurwa banda jełopów. Stoimy na krawędzi wojny, zginęło około 100 osób, a dla Was degeneraci to jest zabawne. No bardzo w chuj. Ciekawe czy będziecie tacy szczęśliwi jak sprawdzą się czarne scenariusze.



Stary, jesteś tyle na tej stronce i Cię dziwi, że ludzie się tu ze śmierci śmieją? Ja pierdolę.

Zgłoś
Avatar
Kisielu 2014-03-04, 12:04 6
Ja tam jestem jednak trochę osrany, chuj że gram w battlefielda 4, blacklight retribution, całe serie COD, MOH, Splinter Cell, Sniper czy inne (jak pewnie większość tutaj), widziałem różne rzeczy, np wisielców, parę wypadków ostrych + to co na sadolu czy innych stronach, ale jak bym miał dostać karabin do ręki i strzelać do ludzi to nie wiem czy dałbym radę, dodatkowo strach, że nie będzie respawnu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie