18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
kebabkilla 2009-08-29, 23:24
yamaha powinna zostac przy muzyce ;/

chociaz widac ze ma klatke na silnik i uszkodzone owiewki = katowal swoj moto w stuncie
Zgłoś
Avatar
megadeth 2009-08-29, 23:28
a ma ktoś zdjęcie po 2 sekundach? czy reszta na hardzie?
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2009-08-29, 23:30
kebabkilla napisał/a:

yamaha powinna zostac przy muzyce ;/

chociaz widac ze ma klatke na silnik i uszkodzone owiewki = katowal swoj moto w stuncie



No i?

Btw, to foto ma brodę i jest dłużej w sieci niż onet.pl
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2009-08-29, 23:48
no i to ze mial prawo sie rozjebac:D

clio nie grzeszysz analitycznym umyslem
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2009-08-30, 0:02
kebabkilla napisał/a:

no i to ze mial prawo sie rozjebac:D

clio nie grzeszysz analitycznym umyslem



Po pierwsze primo, to dlaczego mówisz, że Yamaha powinna zostać przy muzyce?
Po drugie, dlaczego mówisz, że katuje? Parę szlifów to nic. Motocyklista nie śmiga przecież non stop na odcięciu. Nie lata na paliwie helikopterowym. Nie strzela ze sprzęgła, więc jak katuje?!
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2009-08-30, 0:15
katujac np. robiac stoppie. sam widzisz do czego to doprowadzilo:> a yamaha robi dobre instrumenty
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2009-08-30, 1:02 2
Podaj mi konkretne argumenty że Yamaha robi słabe motocykle, skutery czy samochody (bo owszem wydała jeden model).

Teraz posłużę się argumentami:

1. Motocykl Roku wg. tygodnika "Świat Motocykli" 2008
- Pierwsze miejsce w kategorii motocykle sportowe- YAMAHA YZF-R1
- Pierwsze miejsce w kategorii motocykle turystyczne - YAMAHA FJR 1300

2. Tytuł Bike Of The Year 2009 przypadł:
- Yamaha FZ16

3. Motocykl roku w plebiscycie "Świata Motocykli" 2009
- Yamaha VMAX

4. Bike of the Year 2008 wg. bikemodify.com
- Yamaha Vixion

To jeden argument.

Poza tym poczytaj opinie użytkowników motocykli Yamaha.
Jak nie wiesz gdzie: >klik<

Wiesz, trochę siedzę w motocyklach, ale tylko trochę. Za to mój dobry kolega, (którego pewnie znasz, bo jesteś znawcą świata motocykli) o ksywce Raptowny i jego i moi znajomi znają się na rzeczy i jakoś chwalą sobie Yamki.
Co do urwania się koła to niekoniecznie wina producentów motocykla. Równie dobrze, właściciel mógł coś zmajstrować. Idę spać.

... albo zaraz.
Jeszcze jedno.
Stójka to nie tylko ewolucja w stuncie. Stójkę musi wytrzymać każdy motocykl, by dostał homologację. Robienie świecy nie za wiele szkodzi motocyklowi, chyba, że jak wyżej przy pionowaniu skręci się kierownicą. Wtedy środek ciężkości przechodzi na krawędź opony/felgi- błąd kierowcy. Jeżeli by trzymał prosto- to nawet drewniane teleskopy by wytrzymały
Od kiedy Stunt to katowanie? Co tam takiego robią- powiedz.
Stójka? To robi każdy "przykozaczony, co to nie on" motocyklista.

====
Edit:

Poprawiam link:

Jak nie wiesz gdzie: >klik<
Zgłoś
Avatar
szysza 2009-08-30, 1:03 2
@up. Who care, czy yamaha robi motocykle złe, czy dobre. Grunt, że koleś ładnie musiał przypierdolić w glebe. Szkoda, że nie ma filmiku, albo zdjęcia kilka sekund później.
Zgłoś
Avatar
smyrtus 2009-08-30, 12:18
jak ktoś wspomniał to zdjęcie jest starsze niż onet, a poza tym to jest fake, było to już nie raz wałkowane
Zgłoś
Avatar
AdiX 2009-08-30, 23:47
Kurdę, miałem takie zdjęcie, kumpel mi zrobił z 4 metrów niżej, jak stoję na takiej skarpię i opieram się o drewniany płot, zrobił 3 fotki, a przy 4 przyszedł ziomek i oparliśmy się razem o ten właśnie płot. Miny na zdjęciach, oraz ujęcia- NIEZIEMSKIE.
Powinienem znaleźć to zdjęcie. Jeżeli znadeję to wrzucę.
Zgłoś
Avatar
pi0trek 2010-01-31, 1:34 2
Chyba sie tu z marszu posikam na miętowo! Ile herezji zostało przemyconej w tych wszystkich postach, a ile energii wtłaczane w oszukiwanie siebie i podawanie nieprawdziwych informacji zostało włożone, to aż strach bierze! Jeden ściemnia, drugi mu przytakuje i dodaje od siebie kolejną ścieme!

AAAA... armagiedon

Po pierwsze moi mili wyedukowani znajomi Raptownego, czytujący motocyklowe pisemka motocyklowe znawcy motocykli, przedstawiony na zdjęciu sprzęt to KAWASAKI!!! Ninja, której pierwszy wypust (tego modelu) miał miejsce w 2004 roku! I prosze, kolejny mit o starości tej foty upadł

Jeszcze co do stuntu, ohh, aż czuje sie jakbym naprawiał świat. Jak mój mistrzu mechaniki jazda ekstremalna nie szkodzi motocyklowi?

Motocykl został stworzony do jeżdżenia na dwóch kołach!!! do pokonywania jak najsprawniej zakrętów, do stabilnej jazdy. Jak Ty sobie to wyobrażasz gościu? Pałując non topa w pionie do odciny myslisz, że dobrze robi silnikowy? że ma smarowanie? że skośnookie jajogłowe inżynierki z Japonii zastanawiały się konstruując silnik nad tym jaką tłok ma mieć bezwładność na przykład... w pionie?! Motocykl przeznaczając do stuntu czeka szereg modyfikacji jak przegroda olejowa, odwrócony smok.. mam nadzieje, że wam jak doświadczonym i wyedukowanym motocyklistom, którzy jak najbardzeij są obeznani w temacie nie musze tego mówić, ale tak gwoli ścisłości sie pokusiłem.

pozdrawiam was moi rajderzy.... pozdrów Raptownego

całusy

Sorry, ale nie moge wytrzymać...

"Wiesz, trochę siedzę w motocyklach"



może to ze mną jest coś nie tak? Jesteś taki przekonujący
Zgłoś
Avatar
winio09 2010-06-13, 16:27 1
Banda znawców kurwa Powiem wam że to jest
Kawasaki zx6r . Teraz zaczynajcie od nowa wasze nędzne wywody
Zgłoś
Avatar
Darson666 2012-12-03, 22:23
pi0trek napisał/a:

"Wiesz, trochę siedzę w motocyklach"


No chyba nie
Zgłoś