18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Czerstwy 2020-12-25, 10:18 19
Można śmiać sie z pojebaństwa ruskich, ale hamerykanie to przy nich pierdoleni imbecyle bez wyobraźni
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-12-25, 10:58 2
Kurwa a pomyślcie, że po drugiej stronie są tysiące ludzi którzy cierpią przez brak zdrowia, inwalidztwo. Dla których życie to walka z bólem.
Zgłoś
Avatar
kzf 2020-12-25, 14:37 3
Lobo24 napisał/a:

Kurwa a pomyślcie, że po drugiej stronie są tysiące ludzi którzy cierpią przez brak zdrowia, inwalidztwo. Dla których życie to walka z bólem.


No pomyślałem i co? Jedni sami się o to doprosili, odpierdalając jak ten gość z filmiku albo i gorzej, drudzy na skutek głupoty innych osób. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Życie to niesprawiedliwa kurwa.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-12-27, 0:36
kzf napisał/a:

No pomyślałem i co? Jedni sami się o to doprosili, odpierdalając jak ten gość z filmiku albo i gorzej, drudzy na skutek głupoty innych osób. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Życie to niesprawiedliwa kurwa.



Czemu od razu kurwa ? Sprawiedliwość to wymysł człowieka. A los to tylko zbiór przypadków którym człowiek nadaje wartość wedle swoich domniemań .
Zgłoś