18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
ostatni 2012-04-15, 14:44 3
tnemyrepske napisał/a:


Osobiście nie chciałbym żyć w państwie w którym bandyci mają mega kasę, robią dokładnie to co chcą i bezpośrednio współpracują z całym rządem (który z resztą sami stanowią). Byle przestępca który okradając zwykłych ludzi nagle dorobił się majątku dostaje koguta na dach, wszystkie legitymacje i w tyłek robi całą resztę.



o polsce piszesz?

tnemyrepske napisał/a:

Wystarczy wyjechać parę kilometrów poza luksusowe dzielnice Moskwy żeby odbyć podróż w czasie do epoki króla Ćwieka... w Petersburgu nawet nie trzeba wyjeżdżać poza granice miasta...



to wyjedź kilka kilometrów za warszawę, tam gdzie nadprogramowe dzieci chowa się w beczkach z kapustą...ludzie myślą, że jak kilka dzielnic warszawki i trójmiasta dobrze żyje to w całym kraju jest taki dobrobyt jak w serialach tvn-u
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-15, 14:45
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

dobrze, że avataru ludzie nie zmieniają tak często, łatwiej wtedy rozpoznać ćpuna


On ma liścia cannabis w avatarze i jest według ciebie ćpunem.
Ty masz faceta w avatarze. Jesteś pedałem?
Masz dużo racji z tym co pisałeś wcześniej, ale teraz sobie samobója strzeliłeś...
Zgłoś
Avatar
t................e 2012-04-15, 15:40
Ja-ah-qu-ub-el

Mówiłem o Rosji
W Polsce są pogłębiające się kontrasty, ale Rosja pod tym względem jest mega!

Z resztą naszym politykom jeszcze (na szczęście) dużo brakuje do tego co się wyprawia na Kremlu

A o tym jak się zachowują nowobogaccy kierowcy SUVów w Rosji można się nawet na youtube przekonać dzięki serii filmików:
"Stop chamstwu drogowemu", lub "Odzyskać chodniki". W korkach włączają, niestety, legalne koguty i trzeba im ustępować. A jak nie mają kogutów to potrafią rozjechać "przeszkody" na drodze .
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-04-15, 16:35 1
Cytat:

On ma liścia cannabis w avatarze i jest według ciebie ćpunem.


Nie zmienia to faktu, że jest to dość chujowe.
Cytat:

Osobiście nie chciałbym żyć w państwie w którym bandyci mają mega kasę, robią dokładnie to co chcą i bezpośrednio współpracują z całym rządem (który z resztą sami stanowią). Byle przestępca który okradając zwykłych ludzi nagle dorobił się majątku dostaje koguta na dach, wszystkie legitymacje i w tyłek robi całą resztę.


Oprócz małych płotek, żaden z komunistycznych zbrodniarzy nie został skazany(a to i tak byle jakie wyroki), a do tego ich emeryturki wynoszą 5-7 tysi. Nie wspominając o rządzących. I tu i tu przeciętny obywatel jest w dupie.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-15, 16:39 1
BongMan napisał/a:

Ty masz faceta w avatarze. Jesteś pedałem?



jeden z modów nie pozwala złego słowa o tobie napisać. jesteście pedałami?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-04-15, 16:40
ja-ah, jak się nie uspokoisz to dostaniesz warna
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-04-16, 0:18 2
@Ja-ah-qu-ub-el

I tak każdy wie, że jesteś fanbojem Jarka więc po co ta ściema ? Przyznaj się wkońcu może ci ulży i nie będziesz musiał dawać upustu swojej frustracji zakładając kolejny bezcelowy post pod tytułem "jaki to Tusk jest zły" ?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-16, 0:26 2
Dzoshu napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

I tak każdy wie, że jesteś fanbojem Jarka więc po co ta ściema ? Przyznaj się wkońcu może ci ulży i nie będziesz musiał dawać upustu swojej frustracji zakładając kolejny bezcelowy post pod tytułem "jaki to Tusk jest zły" ?



dokładnie, gdy tylko ukazywana lemingom jest jakaś wada donalda rozpoczynają oni atak na kaczora, niesamowite jak skuteczna jest ta tresura medialna
Zgłoś
Avatar
solarik13 2012-04-16, 0:48
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

to nie jest temat o kaczyńskim!!! czas na małe podsumowanie: zachowanie lemingów zaprogramowanych przez tvn przypomina bardzo reportaż o wpadce tuska w faktach. na początku jest info, że np. tusk podpisał acta, potem jest stwierdzenie, że kaczyński stwierdził, że to skandal i atak na wolność, a potem jest nagonka na pis, bo kaczyńsk jest hipokrytą, gdyż i 5 lat 4 miesiące i 3 dni temu podsłuchiwał największego męża stanu jakim niebywale był lepper. lemingi przejęły w całości ten wzorzec zachowania, gdy tusk się kompromituje rozpoczynają irracjonalny atak na kaczyńskiego, mimo, że nikt o nim nie wspominał, typu: kaczyński nie dosięgnąłby do ręki putina. stąd właśnie tytuł tego tematu: behawioryzm. był to eksperyment w, którym udało mi się pokazać w jaki sposób tvn programuje myślenie i zachowanie ludzi. dziękuję lemingom za współpracę.



I tak nic nie wskórasz atakując non stop Tuska, PO, itp. PiS z Jarkiem na czele już nigdy nie dojdzie do władzy. Każdy myślący leming wie, że Kaczyński nie ma nic do zaoferowania Polsce. Jest teraz "nieprzewidywalny" (w politycznym żargonie znaczy: niebezpieczny) w przeciwieństwie do Donalda. W tych czasach lemingi potrzebują stabilności - czego nie może nam dać Kaczyński.

Leming.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-16, 1:21 1
solarik13 napisał/a:

I tak nic nie wskórasz atakując non stop Tuska, PO, itp. PiS z Jarkiem na czele już nigdy nie dojdzie do władzy. Każdy myślący leming wie, że Kaczyński nie ma nic do zaoferowania Polsce. Jest teraz "nieprzewidywalny" (w politycznym żargonie znaczy: niebezpieczny) w przeciwieństwie do Donalda. W tych czasach lemingi potrzebują stabilności - czego nie może nam dać Kaczyński.

Leming.



skończcie już z tym kaczyńskim i atakami paniki za każdym razem jak donek się kompromituje
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-04-16, 1:24 2
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


dokładnie, gdy tylko ukazywana lemingom jest jakaś wada donalda rozpoczynają oni atak na kaczora, niesamowite jak skuteczna jest ta tresura medialna



Z twoich postów jebie PiSem na odległość - to jest fakt i tu nie masz co kręcić i zaprzeczać bo oklepane schematy i retoryka jest domeną właśnie PiSowskich trolli przed którymi ostatnim bastionem obrony jest ten portal.

W twoich tematach nie wspomina się o patrii na której rzecz niezaprzeczalnie działasz. Tutaj się jedzie po Tusku a jak ktokolwiek wspomina o PiSdach to panikujemy bo jeszcze ktoś się skapnie, że te wszystkie 'bajki dla lemingów' i 'tematy zastępcze' to najzwyklejsza prawda - jakże niewygodna dla twojej ulubionej gromadki politycznych miernot od wiecznie obrażonego nieudacznika. Po prostu boisz się bo wiesz, że zarzutów nie będziesz w stanie odeprzeć i widać to coraz bardziej w każdym twoim poście.

Mi się raczej wydaje, że to ciebie zaprogramowali jako tego co wszędzie widzi wytresowanych przez 'TVN i GW'. Nie agitujesz PiSu bezpośrednio bo wiesz, że nie ma za bardzo za co ich chwalić. Za to starasz się desperacko zdyskredytować Platformę, umyślnie nie przedstawiając żadnej sensownej alternatywy (której nota bene nie ma). Do ciemnych mas (mówię o wszystkich którzy postawili piwo do pierwszego posta) właśnie najprostsza wrzutka trafi - Putin; SB; Niemcy; Rosja; WSI; Nocna Zmiana; TVN; GW - do znudzenia operowanie tymi zwrotami w dowolnym kontekście.

Jedyna nadzieja PiSu na ponowne dorwanie się do władzy to zniechęcenie osób które głosują na Platformę z braku alternatywy, do ponownego pójścia do urn. Po kilku przegranych wyborach z rzędu skapnęli się, że zasoby troglodytów ze stadionów i emerytów się skończyły. Więcej ludzi którzy byliby skłonni łykać kłamstwa Kaczyńskiego już nie ma - a szans na przyciągnięcie wyborców do kupy jaką jest Prawo i Sprawiedliwość, brak. Czyli plan teraz polega na tym, żeby zniechęcić jak najwięcej osób do głosowania - może przy zaniżonej frekwencji, grupka przygłupów którzy wierzą Kaczyńskiemu starczy do wygrania czegokolwiek.

Jeśli już tak bardzo starasz się ukryć fakt, że jesteś zwykłym PiSowskim klakierem to może chociaż zacznij używać innego słownictwa bo wypowiedzi całej waszej bandy są identyczne na każdym forum.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-16, 3:25 1
Dzoshu, niezła próba. Retoryka leminga zabrzmiała w Twoim wykonaniu niemal inteligentnie. Całość jednak została sprowadzona do poziomu właściwego dla widzów TVN-u poprzez argumentację sprowadzającą się do obrażania wyborców PiS. Niestety dla Ciebie Twoja logika z dnia na dzień staje się coraz bardziej błędna. Postępująca pauperyzacja jest gwarantem zwycięstwa partii Kaczyńskiego w następnych wyborach. Manipulacje medialne, które poprzez wulgarne ataki na środowiska prawicowe mają na celu odwrócenie uwagi od rosnącej inflacji i bezrobocia, przestają przynosić skutki, gdyż Polacy na własnej skórze odczuwają negatywne efekty rządów Tuska i doskonale zdają sobie sprawę kto od 5 lat odpowiada za polskie prawo, gospodarkę i finanse. Należy również podkreślić, że powrót do haseł z 2005 roku oraz żądanie rzetelnego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej nie przynoszą PiS spadku w sondażach, a wręcz przeciwnie, poparcie dla największej partii opozycyjnej zrównało się z poparciem dla PO, co potwierdzają nawet najbardziej prorządowe media.

No widzisz, też potrafię pieprzyc inteligentne głupoty. Jakbym zaczął tutaj rzucać faktami i linkami do artykułów na temat obecnego stanu naszego kraju to pewnie byś się zesrał przy kompie, bo świat bardziej złożony, niż ten, w którym istnieje Tusk wybawca i Kaczyński szatan przerasta twoje możliwości intelektualne. To tyle na temat rzeczywistości. Teraz możesz włączyć telewizor i wrócić na zieloną wyspę otoczoną wodami pełnymi rekinów w moherowych beretach.
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-04-16, 6:26 2
@ solarik13 @ Dzoshu

Akurat dojscie do wladzy Kaczora powinno byc dla was na reke. Ludzie inteligentni lub cwani, doskonale radza sobie w panstwie Dolana. Kasa lezy na ulicy, trzeba tylko skombinowac jak ja podniesc. Faktem jest ze pisowi zalezy na reperacji prawa w Polsce i zaostrzeniu/likwidacji dziur sluzacych do drenazu panstwowych pieniedzy.
KNP/UPR zalezalo na likwidacji wszelkich punktow sluzacych za odplywy monet, czyli stworzenie prostego systemu na bazie UK lub pinochetyzmu gospodarczego (rozwiazan bylo wiele, chetnych tez, ale no coz... Polacy wola zludne poczucie bezpieczenstwa niz, ze tak to nazwe meskie rozwiazania). Jakby ktos mial wyskoczyc, ze ci ludzie tylko pierdola a nic nie robia, to prosze o podanie jakis rzetelnych zrodel, bo jak narazie miotacie nawijka bez pokrycia, jakoby manipulacja byla obustronnie na taka sama skale. Otoz charty, specjalnie dopytywalem sie dr ekonomii ( a musze sie pochwalic ze kilku znam ), jak to wszystko od kuchni wyglada. Mianowicie sa zglaszane zamowienia na ustawy przy informowaniu o samym "szkielecie", czyli prosza o projekt przy okreslonych kryteriach. Projekt ma byc wydolny ekonomicznie i zgodny prawnie. Eksperci takie projekty przygotowuja i sprzedaja panstwu. Teraz czesc najlepsza. Za Buzka funkcjonowalo to dobrze ( nie chwale tego chuja, tylko oddaje sprawiedliwosc) za Kaczora tak samo, i tutaj dochodzimy do Chyżego Rója. Otoz nasi robia cos takiego, zamawiaja projekt, a potem poprostu odrzucaja lub zmieniaja ( nader czesto) w niewydajny ekonomicznie, czesto niezgodny z prawem -.- i otwierajacy luki do walkow, kladac tym samym chuja fachowcom na czolo. Smutne.

Co do luk, chociazby dotacje dla rolnikow. Posiadajac pola pod uprawe, i kladac na to pole chuja, dostajesz pieniadze tak duze, ze nie musisz pracowac. Chodujac konie, panstwo nie tylko praktycznie pokrywa koszty ich utrzymania, wiecej, jestes w stanie odlozyc dosc pieniedzy z tego. Czyli koniki - dobro luksusowe, sa utrzymywane na nasz koszt. Oczywiscie jezeli jestes w stanie znalezc klucz do tej furtki. Moja znajoma znalazla. Praktyczny brak kosztow utrzymania, jedyny minut to to ze hobby zajmuje troche czasu, ale ile pieniedzy mozna uczciwie z tego wyciagnac. Pokrycia klaczy, sprzedaz zrebiat, jazda konna ( dla osrodkow wczasowych), etc.

Sorry za brak skladni, ale jestem scislowcem a nie humanista, mieszkam w wiezy magow i mam burdel w glowie z rana.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-04-16, 22:21
Dlatego Pudzian powinien być krolem Polski.
Silny król - silna Polska
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-04-19, 1:27
@Ja-ah-qu-ub-el

Słyszałeś kiedyś, że na klawiaturze jest klawisz "shift"?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie