18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
gruta1 2013-12-19, 20:03 5
Imie_jego_44 napisał/a:

Koleś widać nie ogarnia co to znaczy przekaz, jak coś wyrwiesz z kontekstu to może się wydać głupie ale HH polega jednak na słowie więc rzadko kiedy zdarzają się słabe nawijki.
A może by tak pośmiać się z brudasów? w tej jednej piosence:


jest więcej absurdów niż w całym HH od jego powstania, a to typowy utwór brudasów.


Strasznie chujowy filmik pewnie takie smutne bydło z polszy jak ty nie zna angielskiego i słyszy te brednie z filmiku ;v he he he hemp gru ale niestety napisy w większości zupełnie nie pasują.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-12-19, 20:06 1
ELdo na wolno miasto wyczyści
Zgłoś
Avatar
Davis93 2013-12-19, 20:50
@hajton Akurat co do Bisza nie masz racji, fajnie gość nawija i nawet z sensem.
Zgłoś
Avatar
Garedgra11 2013-12-19, 20:57
Mc Grzesio to potrafi zrozumieć przekaz
Zgłoś
Avatar
stahyra 2013-12-19, 21:13
precz z brudasami zrsztą brudasy mają często wpierdziel na mieście śmierdziele tępe
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2013-12-19, 21:16 5
Jakieś spiny małe sie tu powoli tworzą. Przecież beka-z-rapsów została stworzona właśnie dla beki i nie przez 'hejterów' rapu tylko jego słuchaczy ;] Właśnie taki jest tego sens - wyciągnięcie wersu z kontekstu (albo takiego z użyciem slangu) i dorobienie do niego obrazka, a tu niektórzy już zaczynają robić z siebie wielkich obrońców rapu hehe Take it easy
Zgłoś
Avatar
Adamecki 2013-12-19, 21:18
Hahah 1:10 moje miasto, fajne zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
paka2000 2013-12-19, 21:29 2
gruta1 napisał/a:


Strasznie chujowy filmik pewnie takie smutne bydło z polszy jak ty nie zna angielskiego i słyszy te brednie z filmiku ;v he he he hemp gru ale niestety napisy w większości zupełnie nie pasują.



Idź się jeszcze potnij, bo blacharzy czy tam metalów obrażają
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-19, 21:29 12
wiesiors4 napisał/a:


Ale cii, z metalowców nie można się śmiać. Wszak tylko oni słuchają jedynej i prawdziwej muzyki, tylko ich subkultura jest słuszna i najlepsza. Subkultura prawdziwych mężczyzn - bo przecież "techno" słuchają pedały, a rapu półmózgi.


robisz dokładnie to samo tylko w stosunku do metalu i innych gatunków i wymagasz, żeby ktoś szanował twoje upodobania
naprawdę mnie to zastanawia, robocie napiny, że metale brudasy metale to metale tamto przy czym mówicie o tolerancji dla upodobań innych ludzi, ktoś wjedzie tylko na temat rapu czy techna zaraz ból dupy "każdy kto nie słucha rapu czy techna to brudas i metalowiec i uważa, że "jego" muzyka jest słuszna"
W sumie tematy związane z muzyką tylko pokazują jak bardzo wielu ludzi jest ograniczonych a ma się za chuj wie kogo...
a ty wiesior jesteś jak gówno na zatwardzeniu- ograniczony i zamknięty jedynie na twoją muzykę jak się ciebie ruszy zaczyna jebać
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-12-19, 21:48 18
Ja od kiedy trochę dorosłem, to słucham po prostu dobrej muzyki bez względu na gatunek. Ale prawda jest taka, że zaczynając od metalu (i silnej subkultury) otwierasz się na kolejne gatunki: jazz, klasyka rocka, muzyka klasyczna, muzyka elektroniczna czy nawet rap, poprzez różne rapcore, hardcore itp. itd. no i na literaturę czy grę na jakichś instrumentach (no dobra, nie przesadzajmy - na gitarę i perkusję).

Zaczynając od rapsów i siedzą w tej subkulturze, to możesz się co najwyżej otworzyć na jebanie policji i palenie zioła, no i może poznasz trochę muzyki elektronicznej. Bo HH utwierdza cię, że "100% prawdziwy rap, bądź z nami, ziomki z ulicy, elo" no i jak tu się przyznać, że ci się Joaquin Rodrigo podoba, jak trzeba narzekać na życie kurewskie ;/

A tak swoją drogą to uwielbiam Łonę i L.U.C.a
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-12-19, 21:56
"chłopcy wysmarowani samoopalaczem
panelowa subkultura pod pieprzonym krawatem
nastoletnie kurwy wytapetowane, wycackane
wracające na czworaka z dyskoteki nad ranem" ...i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-19, 22:02 2
EvulMastah napisał/a:

Ja od kiedy trochę dorosłem, to słucham po prostu dobrej muzyki bez względu na gatunek. Ale prawda jest taka, że zaczynając od metalu (i silnej subkultury) otwierasz się na kolejne gatunki: jazz, klasyka rocka, muzyka klasyczna, muzyka elektroniczna czy nawet rap, poprzez różne rapcore, hardcore itp. itd. no i na literaturę czy grę na jakichś instrumentach (no dobra, nie przesadzajmy - na gitarę i perkusję).

Zaczynając od rapsów i siedzą w tej subkulturze, to możesz się co najwyżej otworzyć na jebanie policji i palenie zioła, no i może poznasz trochę muzyki elektronicznej. Bo HH utwierdza cię, że "100% prawdziwy rap, bądź z nami, ziomki z ulicy, elo" no i jak tu się przyznać, że ci się Joaquin Rodrigo podoba, jak trzeba narzekać na życie kurewskie ;/

A tak swoją drogą to uwielbiam Łonę i L.U.C.a


dokładnie...ja pamiętam za łepka słuchałem Lordiego czy Slipknota w sumie teraz spoglądam na te zespoły z rozbawieniem bo reprezentują sobą kicz i nic więcej, później była klasyka od lat 60 do czasów teraźniejszych. Ludzie którzy słuchają rapu są w chuj ograniczeni nie to że z dupy ta teoria ale znam kilkoro i zamknięci na inne gatunki. Teraz od dawna katuje Pearl Jam, Flogging Molly, Queen,Dropkick Murphys, Skid Row i masę innych...Co to ma wspólnego z metalem osobiście nie wiem aczkolwiek zapewne są tu agenci co Queen do metalowego wora wrzucą

stahyra napisał/a:

precz z brudasami zrsztą brudasy mają często wpierdziel na mieście śmierdziele tępe


kurwa te brudasy wyższy poziom od ciebie reprezentują
Zgłoś
Avatar
Destez 2013-12-19, 22:09
Ścierwo i tyle
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-12-19, 22:14 1
opusative, sorry ale to właśnie słuchacze metalu pod każdym filmikiem piszą: "uwaga wyłączcie głośniki bo techno", "techno to nie muzyka", "rap to nie muzyka", "dubstep to gówno dla debili". Więc przełknij to gówno, które stoi Ci w przełyku i idź słuchaj sobie czego tam chcesz. Akurat jeśli o muzykę chodzi, to metale są najbardziej nietolerancyjną subkulturą. W jednym poście płaczesz jakbyś miał drzazgę w cipie, jacy my to nietolerancyjni wobec metalu, żeby w następnym napisać:
opusative napisał/a:

Ludzie którzy słuchają rapu są w chuj ograniczeni nie to że z dupy ta teoria ale znam kilkoro i zamknięci na inne gatunki.



A to zabawne, bo z moich obserwacji to właśnie metaluchy są najbardziej ograniczeni i zamknięci w swoim jedynym gatunku. Dla nich wszystko co ma bit to techno dla pedałów, rap jest dla debili, disco-polo dla wieśniaków (ciekawe co będą puszczać na swoim weselu bo na pewno nie sramsztajna). Ja słucham wszystkiego od Andrea Bocelli do nu-metalu. Omijam tylko metal, nowe disco-polo, prawilny rap oraz komercyjne "hity". Jak jesteś taki otwarty na inne gatunki jak każdy metal to czemu nie słuchasz rapu i elektroniki? Wasza otwartość kończy się na 5 odmianach metalu.

A już w ogóle padam, jak ktoś kto słucha metalu w tym jego hardcorowe odmiany mówi że "techno" (bo przecież wszystko co elektroniczne to dla was techno ) to zwykła łupanka. Śmiesznie to brzmi z ust kogoś, kto słucha speed metalu, black metalu czy deathcore'u pozdro

Aha i jak ostatnio ktoś tu wrzucił skecz Smile pokazujący kulturę "techno" w krzywym zwierciadle to było śmiesznie, metaluchy mało się nie zapluły
Davis93 napisał/a:

Kurde kwintesencja techna i jego fanów


Zarammoth napisał/a:

Jeszcze nie ma przypierdalania się purystów gatunkowych, że to nie techno tylko house-electro-czarymary-dupenstajl-chujostwo i inne wynalazki?


Pizkes napisał/a:

Genialnie sparodiowane środowisko techno. Banda kretynów i tyle.
Skecz dobry



A jak ktoś wrzucił również skecz Smile o Merlinę Męsonę to już było nieśmieszne i chujowe ajj słuchacze metalu (nie wszyscy - trzeba odróżnić słuchacza metalu od zwykłego brudasa-metalucha) sami się kompromitują a potem do innych ludzi pretensje

Zresztą ja mam jednego brudasa w domu i podziękuję. Nie dość, że słyszę tą muzykę, to jeszcze współlokator mi wmawia, że metal jest najprawdziwszą muzyką ze wszystkich i jest tak otwarty na inne gatunki jak większość metali - słucha tylko metalu
Zgłoś
Avatar
szwajceneger 2013-12-19, 22:54 3
@wiesiors4 Pierdolisz jak pochlastany.

Skoro "brudasy" są najbardziej zamknięte na inne gatunki, to dlaczego crossoverów powstaje właśnie z udziałem metalu + jakiegokolwiek innego gatunku? Rapcore, Trancecore, Folk Metal, Dubstep Metal Neo-classical Metal, jest tego od groma. A jakoś połączenia rapu z folkiem czy trancem nie widziałem (nie licząc jakiegoś totalnego undergroundu, znanego tylko przez twórców). Co więcej, gdy pojawia się u takich półmózgów jak ty słowo metal automatycznie kojarzysz tylko Behemotha i inny tego typu szajs.

Wśród fanów metalu jest może 5-10% wielbicieli Black'u. Za to frajerów pokroju Bonusa czy Peji słucha wyjątkowo spora część społeczności hh.
Wracając do zerowej "otwartości" metalowców na inne gatunki - ogarniałem już chyba wszystko, lubię L.U.C'a, sporo zespołów rapcore'owych i dobry chillstep(Blackmill albo CMA, polecam). A ty znajomością czego możesz się pochwalić skoro nie miałeś nawet odwagi spojrzeć na inne gatunki, a metal to dla ciebie jedynie Black?

Pogratulować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie