18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Heliar 2023-11-07, 20:48 17
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-07, 22:44 47
Wyleczyli ją z lewactwa jak najlepszy doktor.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-11-07, 22:47 37
Parę lat temu pewnie biegała z tabliczką "łelkam refjudżys", wpierdol zasłużony

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-11-07, 22:49 16
moze i zasluguja, ale mimo to wkurwia mnie jebany brudas
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-07, 23:10 4
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wyleczyli ją z lewactwa jak najlepszy doktor.



nie wiem o co poszło, ale wydaje mi się, że bamboleo wyartykułował z siebie coś w stylu "racist", więc nie tyle wyleczył z lewactwa, co utwierdził w przekonaniu, albo na odwrót: przerobili ją na lewara
Zgłoś
Avatar
seeed71 2023-11-08, 0:31 2
Jakie ubogacanie?
ja tam widzę białą która bije dziewczynę, i lekko opalonego
chłopaka (może hiszpan czy inny latynos) nie koniecznie arab,
więc nic specjalnego. No i w Polsce przecież też takie rzeczy wypływają
co kilka tygodni,
Zgłoś
Avatar
paragon0 2023-11-08, 0:52 5
Oj dobrze! Niech będzie więcej ataków, rabunków, grabieży, gwałtów, morderstw, jak argumenty nie działają to może surowe fakty sprawią, że lewactwo zrozumie w końcu że mieszanie kultury szeroko pojętego "zachodu", z brudasami z bliskiego wschodu, to najgorsze co można zrobić i dla Europejczyków, jak i dla muzułmanów. Chorobę trzeba leczyć w centrum problemu, a nie zarażać nią resztę świata. Walnę ogólnikiem, po pierwsze wyprowadzić ich ze skrajnej biedoty, ogólnie poprawić ich jakość życia, to wystarczyłoby żeby przynajmniej połowa została u siebie.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-11-08, 6:16 1
płacz i zgrzytanie zębami, to dopiero początek.
Zgłoś
Avatar
Mef5992 2023-11-08, 9:35 1
Pany dlaczego dźwięk leci a obraz już nie?Android
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-08, 10:15
metyoo napisał/a:

nie wiem o co poszło, ale wydaje mi się, że bamboleo wyartykułował z siebie coś w stylu "racist", więc nie tyle wyleczył z lewactwa, co utwierdził w przekonaniu, albo na odwrót: przerobili ją na lewara



Faktycznie, to w takim razie raczej ją utwierdzili.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2023-11-08, 11:28 3
paragon0 napisał/a:

Oj dobrze! Niech będzie więcej ataków, rabunków, grabieży, gwałtów, morderstw, jak argumenty nie działają to może surowe fakty sprawią, że lewactwo zrozumie w końcu że mieszanie kultury szeroko pojętego "zachodu", z brudasami z bliskiego wschodu, to najgorsze co można zrobić i dla Europejczyków, jak i dla muzułmanów. Chorobę trzeba leczyć w centrum problemu, a nie zarażać nią resztę świata. Walnę ogólnikiem, po pierwsze wyprowadzić ich ze skrajnej biedoty, ogólnie poprawić ich jakość życia, to wystarczyłoby żeby przynajmniej połowa została u siebie.



Mylisz lewaków z istotami inteligentnymi, niestety oni tacy nie są, w żadnym wypadku nie wyciągają wniosków ani się nie uczą. Każdy kto popiera przyjmowanie kolorowych ( a co za tym idzie niszczenie własnego państwa, a także narażanie życia i zdrowia rodaków) powinien być pozbawiany wszelkich praw obywatelskich a także traktowany jako wróg narodu. Niestety od wielu lat w europie widoczny jest trend na marginalizowanie takich przypadków, uważanie że taka jest codzienność życia w srulti kulti społeczeństwie. Nie bierzesz też tego pod uwagę że dla nas jak i starszych pokoleń w całej europie jest to coś nie do przyjęcia, ale kolejne pokolenia które rodzą się już w tym syfie zaczną się do tego przyzwyczajać bo widzą to na co dzień. Zauważyć to można w szczególności w reakcjach, zdziwieniu i zachwycie obcokrajowców z krajów "postępowych" którzy przyjeżdżają do Polski i pierwszy raz widzą że można żyć w normalnym kraju, gdzie nie boisz się wyjść po zmroku i gdzie nie ma stref no go. Chciałbym się mylić ale na ten moment są takie fakty.
Zgłoś
Avatar
ussesus 2023-11-08, 12:42 1
Niedługo w Polsce.
Już lewica chcę wyrzucać PiS z europarlamentu.
Zaraz wam wrzucą trochę bydła.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2023-11-08, 13:15
Jak zwykle cudze chwalicie, a swego nie znacie. Co się u nas w szkołach z Ukrami odpierdala? Ilu Polaków ginie na drogach bo Ukry z prawami jazdy z chipsów i z 3.0 we krwi śmigają z zakazami prowadzenia pojazdu w najlepsze? Ile mamy włamań i napadów po 24.02.2022 roku? U nas zaraz będzie to samo co tam.
Zgłoś
Avatar
kwas79 2023-11-08, 17:05 3
Tyle lat minęło, a w Belgii nadal zoo z czarnymi.


Zgłoś