18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
Avatar
MyBijaCZ 2011-06-23, 10:00 7
Żadne rozwalone głowy, seks, dewiacje i fetysze mnie nie ruszają, ale jak zobaczyłem już mu wylazło coś z gęby to poczułem że będę wymiotował.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-23, 10:05
Amerykanie to taki dziwny naród który wychodzi z błędnego założenia, że skoro są potęgą militarną, to wiedzą wszystko i są mega kurewsko inteligentni. Zwalają się do różnych krajów na wakacje i zbijają cwaniaczków - paczcie pijany japoniec, zrobie sobie z niego jaja.
Natomiast prawda jest taka, że wszyscy amerykanie są w wojsku, tępe chujki do zabijania, a imigranci planują loty w kosmos, badają nowe technologie i dbają o gospodarkę.
Zgłoś
Avatar
bigwolk 2011-06-23, 10:28
Robster, niestety się mylisz. Prawdziwi amerykanie nie są w wojsku, bo są za grubi i za tępi. Nie dali by rady nic zwojować, chyba że na kuchni.
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2011-06-23, 12:48 5
on chce powiedzieć : "Zapomniałem protezy wy zakurwiałe Amerykańce"
Zgłoś
Avatar
demobil 2011-06-23, 13:37
Robster to ty jesteś tępym chujem jak mogłeś napisać "paczcie" poprawnie piszę się "patrzcie"
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-06-23, 23:33
@up
kćał być fajny, dźiś fszyscy w gimnazjóm robiom błendy i zasłańajom śe dysmózgjom

______________

katana wa bushi no tamashi
Zgłoś
Avatar
Bartooo 2011-06-24, 11:56 2
Habba Babba ?
Zgłoś
Avatar
b................c 2011-06-24, 13:46
Limit podróbek zrobił i chinol do wyrzucenia
Zgłoś
Avatar
Gryps44 2011-06-24, 23:50
Na końcu mówią "Pięć kilo mięsiwa"
Zgłoś
Avatar
Nazad 2011-06-25, 0:11
Troszkę się uczyłem tego dialektu więc się przyczynie i dam swobodne tłumaczenie:
Pijany koleżka przez połowę filmu pyta mniej więcej tak: "Czemu dałeś czarnemu kamerę?" a kiedy od białego nie uzyskuję odpowiedzi zaczyna dialog z czarnym:
"Dobra stary, pierdolnijmy kooperację, ja zaleję białego bełkotem żeby cieszył japę, a Ty w tym czasie spierdalaj w kierunku ken (県) ku (区) chō (町) chōme (丁目) 3 (w kolejności: prefektura, dzielnica, kwartał i numer domu), jednak murzyn coś nie kuma, pewnie ucywilizowany.

Przy okazji, wiedzieliście że w Japonii nadaje się numery domom w zależności od czasu w którym zostały wybudowane? W chuj ciężko tam gdziekolwiek trafić...
Zgłoś
Avatar
musiek 2011-06-25, 10:05 1
jednak polska to zajebiscie zacofany kraj. w japonii to nawet zuli nagrywaja w HD.
Zgłoś
Avatar
jaroszjarosz 2011-06-25, 11:42
on po prostu mowi po japonsku
Zgłoś