18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"Czarna kobieta LGBTQWERTY" domaga się szacunku i akceptacji jej jako czarna kobieta.


Po obejżeniu jestem za powrotem do metod Hitlera czyli do gazu bez zbędnych ceregieli.
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-31, 13:02
Na tym filmiku wszystko jest czarne i trwa tylko jedną sekundę
Zgłoś
Avatar
Oponka 2020-01-31, 13:14
@up może to alegoria tego jak wartościowe jest pierdolenie grubej czarnuski o jej prawach do sikania na stojąco?
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-01-31, 13:21
Tom9310 napisał/a:

Na tym filmiku wszystko jest czarne i trwa tylko jedną sekundę



Już poprawione.

Oponka napisał/a:

@up może to alegoria tego jak wartościowe jest pierdolenie grubej czarnuski o jej prawach do sikania na stojąco?



To też miałoby sens.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-31, 13:23 12
Alej jej jabłko adama chodzi.
Zgłoś
Avatar
głest 2020-01-31, 13:25
@Oponka... myślę, że @T3RMINATOR dzieli się wrażeniami po ostatnim spotkaniu z czarnulką spod znaku LGB...icotamjeszczekurwa

Kiedy osiadła mu na pysk... poczuł trzewia czarnej nieskończoności wszechświata...
Zgłoś
Avatar
cubekuba 2020-01-31, 13:30 47
Dlatego uważam, że osobniki z poglądami tego przepoczwarzonego murzyna na murzynkę, powinny być w każdym stopniu tępione. Nie dadzą się wypowiedzieć nikomu kto ma inne zdanie, drą mordy jakby to miałoby w czymkolwiek pomóc a przede wszystkim nienawidzą ludzi o innych poglądach niż sami mają. Ich zasada to " Masz NAS prawacka, homofobiczna kurwo słuchać, akceptować i tolerować, bo MY i tak nie będziemy was akceptować i tolerować, bo będziemy wam srać do głów wszędzie, że LGTBQ+CHWDP jest przyszłością dla świata. FASZYSTO i NAZISTO ! "

Także jak mawiał klasyk;

"ZAJEBAĆ TO MAŁO"
Zgłoś
Avatar
MaciejLubicz 2020-01-31, 13:34 3
"Czarna kobieta LGBTQWERTY" Przecież to jest jakiś jebany czarny trans terminatorze .
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2020-01-31, 13:41
jebać tego białego cishet prowokatora... biologia, psychologia, neurologia mówią swoje, ale prawackie, konserwatywne śmieci będą dalej wyrzygiwać swoje brednie
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-01-31, 13:42 1
T3RMINATOR napisał/a:

Po obejżeniu jestem za powrotem do metod Hitlera czyli do gazu bez zbędnych ceregieli.


Chuj jak dobrze że nie jestem osamorniony w poglądach co do wszystkich mniejszości:hitler: a wegan lgbt nie dymi i jest eko dla środowiska nie wiem jak z transami bo to jedbak sztucznie stworzone
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-01-31, 13:53 5
MaciejLubicz napisał/a:

"Czarna kobieta LGBTQWERTY" Przecież to jest jakiś jebany czarny trans terminatorze .



W skrócie LGBT w rozwinięciu lesbijki, geje, biseksualiści i transwestyci.

głest napisał/a:

@Oponka... myślę, że @T3RMINATOR dzieli się wrażeniami po ostatnim spotkaniu z czarnulką spod znaku LGB...icotamjeszczekurwa
Kiedy osiadła mu na pysk... poczuł trzewia czarnej nieskończoności wszechświata...



Fantazja Ciebie poniosła, a po za tym głodnemu chleb na myśli. Więcej nie pisz o swoich fantazjach erotycznych ze mną i tobą jako transczarnuchem w roli głównej ty pedale!!!
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2020-01-31, 14:14
Z otchłani jak już.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-31, 14:20 1
Jaka kobieta? Przecież to jest facet przebrany za babę jak w polskich kabaretach.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-01-31, 14:33 4
Po co w ogóle wdawać się w dyskusje z kimś o takim wyglądzie? Kiedyś na zatłoczonym Polu Mokotowskim szedł tak typowy pedzio i jego partner trzymający go za rękę. Każdy parskał śmiechem na ten widok. Nikt nie zaczepiał, nikt nie próbował bić, tylko po prostu ludzie parskali śmiechem. Wystarczyło żeby im zepsuć udaną randkę bez potrzeby jakiejkolwiek rozmowy
Zgłoś
Avatar
maciejpp 2020-01-31, 14:42 5
Po obejżeniu jestem za powrotem do metod Hitlera czyli do gazu bez zbędnych ceregieli.

Zdecydowanie tak! popieram w 100%!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie