18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bemowo
x3no1 • 2024-05-26, 18:35
Jazda z ochroną





Zgłoś
Avatar
surojak 2024-05-26, 21:22 3
No to powili się zaczyna. Już ukry za dużo sobie pozwalają i będzie gorzej i tylko weźcie pod uwagę, że broń to oni mieć będą z ukrainy.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-26, 21:29 25
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te kurwy ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No kurwa wiedziałem ze tak będzie z tymi dziwkami



U mnie w mieście to też już jest dramat! odkąd przyszli Ukraińcy, mnóstwo osób zmarło.

Co prawda ze starości i na raka, ale niesmak pozostał.
Zgłoś
Avatar
Kali111 2024-05-26, 21:31 6
surojak napisał/a:

No to powili się zaczyna. Już ukry za dużo sobie pozwalają i będzie gorzej i tylko weźcie pod uwagę, że broń to oni mieć będą z ukrainy.



obejrzyj do końca debilu. O dziwo Janosikiem nie okazał się ukrainiec a nasz rodak
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-05-26, 21:41 18
Geraldinio napisał/a:

Niemożliwe, przecież Polacy tak nie robią! Tak to tylko Ukraińcy, murzyni i "inżynierzy" z Afryki. Prawicowy ultra beton wraz ze swoimi towarzyszami na farmie ruskich trolli mają teraz zagwozdkę, jak to swoim wyznawcom wyjaśnić.



jebał cie pies xD lewacka ściero
Zgłoś
Avatar
Szangti 2024-05-26, 21:43 1
Jebani UPAdlincy sie panoszą.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-26, 21:45 1
Ukraińcy mogli skopać gościa, a lle woleli zaczekać na ochroniarzy. Tacy kurwa sprawiedliwi.

Jak oni chcą obronić swój kraj, skoro brzydzą się przemocą. No jak?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-05-26, 21:48
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te kurwy ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No kurwa wiedziałem ze tak będzie z tymi dziwkami



Uwierz ze teraz jest ich o wiele mniej niż jeszcze 1.5 czy rok temu, wtedy serio idąc do sklepu mijając powiedzmy 10 osób to 9 mówiło po ukraińsku a i oczywiście w sklepie kasjerki też zza Buga
Zgłoś
Avatar
truna 2024-05-26, 21:48
35i napisał/a:

Ło kuźwa, to chyba koło mnie, przy Rozłogi.
Świeże osiedle, pełne słoików, których starzy sprzedali morgi, żeby synek został miastowym.



Miastowy, zerknij w swoje metryki. Żeby się nie okazało, że pochodzisz z piździwólki. Dla wyjaśnienia. Nigdy nie mieszkałem w sto stolicy i nie zamierzam
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-05-26, 21:51 1
Wystarczyło wezwać kolegów z forum i już znaleźli odpoednie, często nieoczywiste powiązania tego wydarzenia z ukraińcami
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-05-26, 21:53 1
smc napisał/a:

Jak oni chcą obronić swój kraj, skoro brzydzą się przemocą. No jak?



Nie brzydzą się. Po prostu, jak to sowieci i czarnuchy, nie mieli wystarczającej przewagi liczebnej.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-26, 22:08 1
pazuzu napisał/a:

Uwierz ze teraz jest ich o wiele mniej niż jeszcze 1.5 czy rok temu, wtedy serio idąc do sklepu mijając powiedzmy 10 osób to 9 mówiło po ukraińsku a i oczywiście w sklepie kasjerki też zza Buga



I to jest złe dla naszej gospodarki? słuchając ukraińskiego zapominasz polskiego? religia ci nie pozwala? masz irracjonalne fobie? bo nie rozumiem w czym problem.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-26, 22:09 8
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te kurwy ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No kurwa wiedziałem ze tak będzie z tymi dziwkami



Ja tu w Warszawie, w Moim Mieście, gdzie mieszkam od urodzenia, muszę się teraz z nimi użerać. A to co napisałeś to sama prawda, kurwa drugi Kijów mi w mojej Warszawie zrobili !!!!

Pełen dezerterów ukraińskich, Swietłan z bachorami czerpiących ile się da z socjalu, 800+ itd. Do tego zapijaczeni ukirainscy robole, i bananowe ukrowskie gówniarstwo w ciuchach za gruby hajs, ha tfu !!!!

Znów się kurwa wkurwiłem !

Co żeście kurwy z robiły z Warszawą !!!
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-05-26, 22:18
Geraldinio napisał/a:

Niemożliwe, przecież Polacy tak nie robią! Tak to tylko Ukraińcy, murzyni i "inżynierzy" z Afryki. Prawicowy ultra beton wraz ze swoimi towarzyszami na farmie ruskich trolli mają teraz zagwozdkę, jak to swoim wyznawcom wyjaśnić.



Masz rację. Dostał za nich. Możemy tak przyjąć.
Zgłoś
Avatar
pan1cz 2024-05-26, 23:02
Fonfara wpadł z Chicago?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-26, 23:12 4
Geraldinio napisał/a:

I to jest złe dla naszej gospodarki? słuchając ukraińskiego zapominasz polskiego? religia ci nie pozwala? masz irracjonalne fobie? bo nie rozumiem w czym problem.



antypolski lewak banderowski, naszczekał na antypolskiego lewaka banderowskiego Super, zaczynacie dzięcioły zjadać własny ogon, niedługo będzie można was już tylko dobić kijem, żebyście się nie męczyli.

taki kij na banderowski ryj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie