18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bemowo
x3no1 • 2024-05-26, 18:35
Jazda z ochroną





Zgłoś
Avatar
Robertuss 2024-05-26, 23:20
Mógł go zastrzelić w chujam,po co on komu
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-26, 23:51
truna napisał/a:

Miastowy, zerknij w swoje metryki. Żeby się nie okazało, że pochodzisz z piździwólki. Dla wyjaśnienia. Nigdy nie mieszkałem w sto stolicy i nie zamierzam



Nie zesr... a nie, spojrzałem na awatar. Za późno.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-05-27, 0:04
To jest to Bemowo w Kijowie, tak?
Zgłoś
Avatar
Koulibaly 2024-05-27, 0:58 4
Geraldinio napisał/a:

Niemożliwe, przecież Polacy tak nie robią! Tak to tylko Ukraińcy, murzyni i "inżynierzy" z Afryki. Prawicowy ultra beton wraz ze swoimi towarzyszami na farmie ruskich trolli mają teraz zagwozdkę, jak to swoim wyznawcom wyjaśnić.



Haha dokładnie. Uslyszeli wschodni język i już tyle im wystarczy, by rozpocząć jechanie po Ukraińcach i wyzywanie Cie od lewackich szmat. A to, ze Polak jest głównym "bohaterem" tego filmiku to dla nich już nieważne. No ale czego można się spodziewać po troglodytach prezentujących skrajne myślenie i postawy. Zarówno z prawej jak i z lewej strony.
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-05-27, 1:37 4
Im szybciej Putin rozjebie ten sztuczny twór zwany Ukrainą tym lepiej będzie dla wszystkich. PS: Pozdro dla tumanow, którzy łykają tą ukrainska propagande.
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2024-05-27, 4:26 2
Dziadek powtarzał ze wschodu ani dobry wiatr nie zawieje
Zgłoś
Avatar
avix213 2024-05-27, 4:37 1
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te kurwy ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No kurwa wiedziałem ze tak będzie z tymi dziwkami



fajnie tylko że to p0lak xDD
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-27, 5:23 4
barniak napisał/a:

Im szybciej Putin rozjebie ten sztuczny twór zwany Ukrainą tym lepiej będzie dla wszystkich. PS: Pozdro dla tumanow, którzy łykają tą ukrainska propagande.



No tak średnio, wtedy to bydło zostanie u nas na stałe.
Oczywiście tylko te najmniej inteligentne osobniki, które nie spierdolą na zachód.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2024-05-27, 7:23 2
Koulibaly napisał/a:

Haha dokładnie. Uslyszeli wschodni język i już tyle im wystarczy, by rozpocząć jechanie po Ukraińcach i wyzywanie Cie od lewackich szmat. A to, ze Polak jest głównym "bohaterem" tego filmiku to dla nich już nieważne. No ale czego można się spodziewać po troglodytach prezentujących skrajne myślenie i postawy. Zarówno z prawej jak i z lewej strony.



Zamknij pizdę
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-27, 7:32
Kiedyś byłem w Ukrainie, we Lwowie.

Więcej tam słyszałem polskiego, niż ukr. Atak na Lwów powinien być traktowany jak atak na nasze miasto i naszych obywateli.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-05-27, 8:08
35i napisał/a:

Ło kuźwa, to chyba koło mnie, przy Rozłogi.
Świeże osiedle, pełne słoików, których starzy sprzedali morgi, żeby synek został miastowym.



Czyli też mówisz o sobie



Nie tłumacz się

Zgłoś
Avatar
Semakiel 2024-05-27, 8:11 5
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te kurwy ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No kurwa wiedziałem ze tak będzie z tymi dziwkami



Mieszkam na pomorzu zachodnim w małym wypizdowiu, 40 tys. ludu, i powiem wam, że już nawet tutaj się, kurwa, zaczyna to samo z tymi ukropskimi bachorami łażącymi po nocach z głośnikami, słuchając tych pojebanych wyśpiewów i traktujących komunikację miejską, jak alkotaxi. A jak na złość jest tu darmowa. Ukrainiec nigdy nie będzie bratem Polakowi . A dziadkowie ostrzegali.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-27, 8:14
Walka na promocji weszła na nowy poziom
Zgłoś
Avatar
Adamek_20 2024-05-27, 8:54 5
Wy serio jesteście takie tempe kurwy? Przecież Ukraińce tylko nagrywają a to Polak się rzuca.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-05-27, 9:28 7
Jakiś p0laczek robi chlew (jak zwykle), ale sadolowym spierdolinom przeszkadza, że ktoś obok mówi w innym języku. Kwintesencja prawilnych zjebów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie