18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bemowo
x3no1 • 2024-05-26, 18:35
Jazda z ochroną





Zgłoś
Avatar
Nitro_Influencer 2024-05-27, 9:45 4
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te kurwy ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No kurwa wiedziałem ze tak będzie z tymi dziwkami



Człowieku po tym wpisie widzę ciebie właśnie tak jakbyś ty był bohaterem tych filmików. Okaz z wyjątkowym niedojebaniem mózgowym.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-05-27, 9:55
Geraldinio napisał/a:

I to jest złe dla naszej gospodarki? słuchając ukraińskiego zapominasz polskiego? religia ci nie pozwala? masz irracjonalne fobie? bo nie rozumiem w czym problem.



W tym, że gdzie nie pójdziesz pierdolą po ukraińsku, czy rusku, chuj mnie to obchodzi. Szczególnie naród, który gada w języku agresora, zamiast uczyć się swojego. Ekspedientka, ratownik czy inne chuje
To samo co spedaleni Czesi. Wcisnęli nam czarna zaraz, potem się jej wyparli. No i 500 lat czeskiego nie było bo szlachta ssała niemiecka pale.
Zgłoś
Avatar
massmoth 2024-05-27, 11:21
ok ok, skończcie już pierdolić o tych ukraińcach i niech ktoś powie jak do tej akcji doszło. Gościu jest naćpany czy jak?
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-05-27, 11:47 2
I taki słoik potem głosuje na Trzaskowskiego bo mu tefejken wmówił, że na PO głosują miastowi z wykształceniem.
Zgłoś
Avatar
outline 2024-05-27, 12:00 1
przeciez to polak dosta wpierdol głuszmani jebani ;D A ten profil to juz pewnie czesc zna że napierdala fejkami ;D
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-05-27, 13:46 2
dżonyłojlker napisał/a:

antypolski lewak banderowski, naszczekał na antypolskiego lewaka banderowskiego Super, zaczynacie dzięcioły zjadać własny ogon, niedługo będzie można was już tylko dobić kijem, żebyście się nie męczyli.



Mówisz o sobie? Antypolski lewak to chyba twój stary skoro zrobił takiego debila
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-27, 14:02
massmoth napisał/a:

ok ok, skończcie już pierdolić o tych ukraińcach i niech ktoś powie jak do tej akcji doszło. Gościu jest naćpany czy jak?



nie no, skąd, trzeźwy jak świnia, tylko hero mode mu się włączyło, ale to przez przypadek, on/off na plecach miał i się o półkę z akoholami otarł.
Zgłoś
Avatar
czosnkowasiekiera 2024-05-27, 14:54 1
Jebane cebulactwo. Polaczki to najgorsze kurwy w Europie.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-05-27, 15:25 2
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te kurwy ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No kurwa wiedziałem ze tak będzie z tymi dziwkami



niestety tak jest na Bemowie, wszedzie same ukraince , kurwa juz nie da rady wyjsc z domu zeby tego ich pierdolonego ruskiego języka nie slyszec :/
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-05-27, 17:22 1
Sztruks napisał/a:

Właśnie wróciłem z Warszawy, te k***y ukraińskie słychać na każdym kroku! Czułem się jak na upadlanie! Ukrainki problem w żabce bo koleś nie miał wydać z 200 zł bo księżniczka wodę kupowała! No k***a wiedziałem ze tak będzie z tymi dz**kami



w sumie nie jej wina że klienci jej płacą 200 i 100 to później musi gdzieś rozmienić
Zgłoś
Avatar
T................k 2024-05-27, 19:06
outline napisał/a:

przeciez to polak dosta wpierdol głuszmani jebani ;D A ten profil to juz pewnie czesc zna że napierdala fejkami ;D



Jeżeli ten ćwok ma dla ciebie Polski akcent to jesteś nieźle zjebany , albo huja miałeś z nimi wspólnego . Gość jest jebanym najebanym ukrem znający język Polski obciagaczu .
Zgłoś
Avatar
outline 2024-05-27, 21:11 1
Tuston_bobczak napisał/a:

Jeżeli ten ćwok ma dla ciebie Polski akcent to jesteś nieźle zjebany , albo huja miałeś z nimi wspólnego . Gość jest jebanym najebanym ukrem znający język Polski obciagaczu .



posłuchaj cymbale końcówkę filmu jak też dostający wstaje i gada do ochroniarza.

Potem wróc tu na kolanach przeproś i proś o możliwość zrobienia laski. Następnie dostaniesz buta na ryj za pedalstwo lamusie.
Zgłoś
Avatar
T................k 2024-05-28, 11:01
outline napisał/a:

przeciez to polak dosta wpierdol głuszmani jebani ;D A ten profil to juz pewnie czesc zna że napierdala fejkami ;D



Jeżeli ten ćwok ma dla ciebie Polski akcent to jesteś nieźle zjebany , albo huja miałeś z nimi wspólnego . Gość jest jebanym najebanym ukrem znający język Polski obciagaczu .
Zgłoś
Avatar
Kwiatuchna 2024-05-28, 11:23 1
Byłem przy tym, ten koleś bez koszulki, Polak, prawie 2.5 promila, wcześniej zaatakował 5 latka który sprzedawał lemoniadę, podniósł go za włosy na wysokość metra. Lud stanął w obronie wraz z ochroniarzem i panem z żabki.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-30, 10:11 1
Kwiatuchna napisał/a:

Byłem przy tym, ten koleś bez koszulki, Polak, prawie 2.5 promila, wcześniej zaatakował 5 latka który sprzedawał lemoniadę, podniósł go za włosy na wysokość metra. Lud stanął w obronie wraz z ochroniarzem i panem z żabki.



To już pięciolatków w Żabce zatrudniają?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie