18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


Londyński dziennikarz, który w zeszłym tygodniu ujawnił szokujące informacje na temat firmy odpowiedzialnej za bezpieczeństwo tegorocznej Olimpiady w Londynie postanowił publicznie ujawnić swoją tożsamość


Jako Lee Hazledine zdążył udzielić kilku wywiadów. Opowiadał w nich o wynikach przeprowadzonego przez siebie śledztwa, podczas którego uczestniczył w szkoleniu pracowników firmy G4S. Jego zdaniem zaniedbania, których się dopuszcza mogą nie być przypadkowe i mają celowo posłużyć do przeprowadzenia operacji fałszywej flagi.
Wspominał on między innymi o ginących z magazynów uniformach, handlu narkotykami, braku zainteresowania motywacją pracowników fotografujących obiekty olimpijskie, w końcu, co wydaje się najbardziej dziwne, zakupie blisko 200 tysięcy czekających w pogotowiu worków na zwłoki* zdolnych pomieścić cztery ludzkie ciała.

Pełna dokumentacja reportera o planowanym zamachu w czasie Olimpiady 2012 w Londynie

W udzielonym 29 czerwca wywiadzie powiedział on między innymi:


To w prostej linii prowadzi do stworzenia sytuacji sprzyjającej operacji fałszywej flagi. To złowieszcze, że nie-brytyjska, międzynarodowa firma G4S zarządza siłami londyńskiej policji metropolitarnej, realizując tym samym jeden z głównych celów Nowego Porządku Świata – iluzji wyboru. Przypomina to sytuację z lat 30-tych XX wieku, kiedy to nazistowskie Gestapo wyparło niemiecką policję.


Dlaczego zgodziliśmy się na zwiększenie kontraktu z G4S z 86milionów funtów do szokującej kwoty 284 milionów a oni wciąż chcą więcej? Brak było jakiegokolwiek nadzoru ze strony naszych polityków, więc czemu nie?

W obawie o swoje życie w poniedziałek 2 lipca Hazledean ujawnił swoją tożsamość. Okazało się, że tajemniczym dziennikarzem jest Ben Fellows, reżyser i twórca filmowy, który współpracował między innymi ze Stanleyem Kubrickiem. Swoją tożsamość zdecydował się ujawnić w obawie, że jego dane wcześniej czy później mogą dotrzeć do G4S a media mogą rozpocząć kampanię dyskredytującą jego doniesienia. “Moją jedyną drogą obrony jest upublicznienie… nie zrobiłem niczego złego i podtrzymuję to co powiedziałem” – stwierdził.
Fellows zapewne nie ujawniałby się gdyby nie był przekonany o prawdziwości głoszonych przez siebie tez. Co prawda patrząc na jego portfolio można by zaryzykować teorię, że robi to jedynie po to by wypromować siebie i swoje nazwisko czy jednak dla sławy narażałby się tak wielu potężnym postaciom? Zobaczymy jak potoczą się jego losy.

Jeśli chodzi o źródła z Youtube na powyższy temat można znaleźć taki dokument 10 part-owy autora TheTruthIsFromGod4 ukazującego ukryte przesłanie i znaki zapowiadające zbliżającej się wojny jak i wojny nuklearnej w czasie Olimpiady w Londynie 2012 27 lipca. Dokument jest w języku angielskim. Myślę, że część z was nie będzie miała problemów gdyż materiały w nim przedstawione są ładnie i przejrzyście z obrazowane dla największego laika nie powinno być to przeszkodą.












*Osobiście sam nie wiem jak to ocenić. Jeśli ma być to prawdą to przekonamy się dopiero na otwarciu ceremonii Olimpiady 2012 w Londynie.
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2012-07-07, 21:06
Zwała, konwent postapo na jaki jade jest w terminie 16-22 lipca. Od trzech lat sie na to przygotowuje, na taką wojenkę nuklearną Potem rozdanie PD i wykup sztuczek
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-07-08, 5:14
Tutaj mogą się sprawdzić "karty do gry illuminatów"
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-07-13, 8:56
Link do amatorskiej produkcji wskazującej ukryte przesłania w piosenkach i filmach nt: Olimpiady 2012.

Dziwne, że komuś chciało się coś takiego kleić.
W razie czego temat rozkręca się dopiero 16 minucie
Podejść do tego z dystansem
Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2012-10-02, 1:01 1
No i chuj, nic nie jebło
Zgłoś