18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Bender i śpiączka
.3lite • 2011-04-13, 3:16
Bender also experiences difficulty during the rebirth. The Professor fits one of his doomsday devices to power him. The device generates excess power, and Bender is forced to continue partying endlessly or else he will explode.



ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD.
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2011-04-13, 3:22
co to za serial ?
Zgłoś
Avatar
Kirk 2011-04-13, 7:54
@up

Futurama
Zgłoś
Avatar
Bin Laden 2011-04-13, 18:31
Już się przeraziłem że sadistic zmienił język... ale nie! to tylko jakiś baran wrzucił wszystko po angielsku i myśli że jest zioom !
Swoją drogą jeśli ja bym wrzucił filmik z opisem po العربية to czy było by to OK ?
Zgłoś
Avatar
.3lite 2011-04-13, 18:41
Bin Laden napisał/a:

Już się przeraziłem że sadistic zmienił język... ale nie! to tylko jakiś baran wrzucił wszystko po angielsku i myśli że jest zioom !
Swoją drogą jeśli ja bym wrzucił filmik z opisem po العربية to czy było by to OK ?



Nie rozumiem twojego problemu, po prostu wrzuciłem kawałek z opisu odcinka bo nie chciało mi się opowiadać go, bardzo mi przykro ale na polskiej Wikipedii nie znalazłem tegoż opisu.
Zgłoś
Avatar
woj4ek 2011-04-13, 18:47 1
bardzo mi przykro, że nie chciało się ruszyć dupy, wykazać odrobiny kreatywności i napisać coś samemu.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2011-04-13, 19:02 3
Co ci kurwa mam napisać? Esej? Pierdolnij się w łeb debilu bo chyba ci się w dupie poprzewracało już, jak założysz własny temat to i możesz się rozpisać na 50 stron opisu filmiku, mnie to gówno obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2011-04-13, 19:16 4
Przykro mi, ale jeżeli masz 20 lat i nie znasz angielskiego to jesteś albo skończonym debilem, albo skończonym nieukiem. Narzekanie na to, że ktoś coś napisał po angielsku jest równoznaczne z przyznaniem się do wyżej wymienionych rzeczy. Szczególnie, że tekst ani trochę nie przypomina Shakespeare'a.
Zgłoś
Avatar
Bin Laden 2011-04-13, 19:26
Matuus napisał/a:

Przykro mi, ale jeżeli masz 20 lat i nie znasz angielskiego to jesteś albo skończonym debilem, albo skończonym nieukiem. Narzekanie na to, że ktoś coś napisał po angielsku jest równoznaczne z przyznaniem się do wyżej wymienionych rzeczy. Szczególnie, że tekst ani trochę nie przypomina Shakespeare'a.


Tak to prawda nie znam tak dobrze angielskiego I CHUJ CI DO TEGO.
Co do mojej szkoły to skończyłem zawodówkę, w tym roku idę zaocznie do liceum I CHUJ CI DO TEGO.
Mam dobrą pracę I CHUJ CI DO TEGO.
Więc spierdalaj uczony człowieku.
Zgłoś
Avatar
k................z 2011-04-13, 19:28 1
Bajeczka zajebista, a jako że nie dotarłem jeszcze do tego odcinka, nie chcę oglądać urywka i psuć sobie rozrywki, więc stawiam piwo bo napewno warto.
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-04-13, 20:15 1
1 odcinek 6 sezonu, kontynuacja 4 filmu, więc polecam zabrać się za ten odcinek po obejrzeniu filmów.
Zgłoś
Avatar
think666 2011-04-13, 20:56
.3lite napisał/a:

o ci kurwa mam napisać? Esej? Pierdolnij się w łeb debilu bo chyba ci się w dupie poprzewracało już, jak założysz własny temat to i możesz się rozpisać na 50 stron opisu filmiku, mnie to gówno obchodzi.


Jakbyś umiał to byś pewnie przetłumaczył.
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-04-13, 21:36
Eh... w skrócie Bender zmuszony jest do wiecznego imprezowania (profesor umieścił w nim urządzenie 'końca świata'), jeśli chociaż na moment przestanie odpierdalać- wybuchnie.
Zgłoś
Avatar
woj4ek 2011-04-13, 21:40
nie chodzi o angielski. chodzi o to, że łaskawco nie chce się napisać czegoś samemu od siebie, kolego (o ironio, także 20 letni). jeśli napisałbyś coś na temat filmu który wrzucasz mózg by Ci się raczej nie ugotował. poza tym warto jednak spojrzeć, że jest to polska strona, a w Polsce używa się przede wszystkim - i tutaj być może zaskoczenie - języka polskiego. dziwne? tak, wiem, że dziwne, jednak ktoś głupi kiedyś tak sobie wymyślił widocznie.

co do Ciebie, krótka diagnoza - Twój profil podaje, że masz dzisiaj urodziny. pewnie prezentów nie dostałeś, rodzice zapomnieli, wódki brak. więc jako prezent sam od siebie zawsze możesz spróbować się dowartościować jadąc po innych ludziach. najlepiej przez Internet, bo tak normalnie to nie bardzo, bo wstydzioszek i nawet dostać można.

końcowa refleksja dla Ciebie - czy sadyzm i bycie (lub udawanie) ograniczonym to to samo?

najlepszego.
Zgłoś
Avatar
musiek 2011-04-13, 22:27 4
po chuj odpierdalac maniany z powodu opisu, skoro tematem posta jest filmik? :/ ja nie przeczytalem opisu i filmik wydal mi sie zabawniejszy.

na sile bijecie piane. konia lepiej sobie zbijcie na ostudzenie nerwow.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie