18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
C................I 2018-02-14, 2:08 19
Mistrz kierownicy kurwa...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-14, 7:41 9
Nigdy nie ogarnę sensu robienia takiego zwolnienia poprzez wprowadzanie ruchu wahadłowego na odcinku 2 metrów...
Zgłoś
Avatar
Takafura 2018-02-14, 8:51 12
Jak to ? Własnie masz przykład dla kogo takie szykany budują.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-02-14, 8:52 15
Velture napisał/a:

Nigdy nie ogarnę sensu robienia takiego zwolnienia poprzez wprowadzanie ruchu wahadłowego na odcinku 2 metrów...



znajomy burmistrza ma firmę i narzeka na brak zleceń, nie no serio kurwa żeby to chociaż było przejście dla pieszych było, ale to jest kurwa próg + zwężenie jezdni tylko po to żeby był...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-14, 9:08 5
Cytat:

znajomy burmistrza ma firmę i narzeka na brak zleceń


To całkiem możliwe. U mnie robili remont drogi. Najebali kurwa od chuja znaków przed wjazdami do lasów i na polne drogi i co każdy taki zjazd w puste pole jest znak pierwszeństwa przejazdu, po nim znak ograniczenia prędkości a wyjeżdzając z pola znak ustąp pierwszeństwa.
No kurwa a najlepsze to przejście dla pieszych... nie ma chodnika nigdzie i dojebali w szczerym polu przejście dla pieszych, też w chuj znaków i słupków, które prowadzi... zgadniecie? z rowu melioracyjnego z jednej strony do rowu melioracyjnego po drugiej stronie...
Brawo.
Będę jechać dzisiaj na targowisko to jak nie zapomnę to jebnę wam fotkę i pokażę to przejście bo śmiech na sali.
Zgłoś
Avatar
P4GER 2018-02-14, 9:24
Prawdziwy półmózg za kierownicą, prawo jazdy od razu powinno być zabrane i ndla innych powinno być również bardzo restrykcyjnie rozpatrywane pod kątem IQ.
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2018-02-14, 9:32
Velture napisał/a:


To całkiem możliwe. U mnie robili remont drogi. Najebali kurwa od chuja[...]



Oho! Kolejna życiowa historia. Niczym bogman za starych czasów!
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-02-14, 9:46 3
Ojciec Tadeusz zapierdala po nowe auto do centrum bezdomnych.

A apropo zwężenia. W UK są takie na prawie każdej ulicy wewnętrznej ( osiedlowej). I według mnie jest to bardzo mądre i skuteczne. Ale tylko dla kierowców szanujących przepisy ruchu drogowego.

Ps:
Tak byłem(pracowałem) W uk.
Zapierdalałem nawet (na początku)na zmywaku. (Byłem w tym dobry)
Ale po 10 latach miałem już dość tego ich pierdolonego (ukrytego rasizmu) w stosunku do Polaków.
Menadżer jednej ze szkół w której pracowałem dostał liścia odemnie za to że powiedział,jak chciałem jebnąć tą robotę:
- Nie możesz odejść bo masz Contract ! Jak odejdziesz to postaram się o to abyś dostał "misia" i nigdy nie dostaniesz roboty w GrejtBritan!
Całe szczęście miałem na niego i jego robotę WYJEBANE.

Pozdrawiam wszystkich uczciwie zapierdalających w UK.
Zgłoś
Avatar
kopuczini 2018-02-14, 10:15 49
Velture napisał/a:


To całkiem możliwe. U mnie robili remont drogi. Najebali kurwa od chuja znaków przed wjazdami do lasów i na polne drogi i co każdy taki zjazd w puste pole jest znak pierwszeństwa przejazdu, po nim znak ograniczenia prędkości a wyjeżdzając z pola znak ustąp pierwszeństwa.
No kurwa a najlepsze to przejście dla pieszych... nie ma chodnika nigdzie i dojebali w szczerym polu przejście dla pieszych, też w chuj znaków i słupków, które prowadzi... zgadniecie? z rowu melioracyjnego z jednej strony do rowu melioracyjnego po drugiej stronie...
Brawo.
Będę jechać dzisiaj na targowisko to jak nie zapomnę to jebnę wam fotkę i pokażę to przejście bo śmiech na sali.



Ty się koleżko z Siedlcami nie handluj o miano rozpierdalania pieniędzy na durnoty. Podjazd dla niepełnosprawnych przy obwodnicy na samym zadupiu miasta

Zgłoś
Avatar
zairland 2018-02-14, 11:43 7
Pomijając trgizm to ten film jet piękny! Sielankowa, wręcz flegmatyczno usypiającza muzyka. Wszystko wygląda tak perfekcyjnie,. Nie może się wydarzyć nic zaskakującego, nic nie może zakłócić tej angielskiej harmoni na drodze, niemal olimpijski spokój. I wtedy pojawia się On, czarny Bentley, a może apokaliptycznu jeździec, zapierdalający z taką prędkością że prowadząca nawet się nie zorientowała że w nią przyjebał. Nawet nie miała czasu drzeć japy, tylko ciche westchnienie "Uch" i jeb, i świat płonie, harmonię szlak trafił.
Zgłoś
Avatar
głest 2018-02-15, 15:24 1
Wygląda, że kierujący Fordem Kuga geriatra (dziadek, 74 lat) omal nie przeniósł się na łono Abrahama, kiedy znienacka zaskoczył go bentley...

Oryginalny, znaleziony tekst - na The Sun można zawsze liczyć niczym na SE czy F

ukryta treść
THIS is the heart-stopping moment a £160k Bentley smashed into an OAP's 4X4 in an 85mph horror crash.

The shocking collision was captured in terrifying dashcam footage on a 20mph stretch of road in the village of Old Amersham in the Chilterns.

Staggeringly the driver of the SUV, 74-year-old Tim Edwards, survived the crash.

Bentley Continental GT driver Richard Plum fled the scene but was traced by blood left on the airbag.

He was jailed for 14 months in January after admitting dangerous driving and leaving the scene of an accident.

The 46-year-old was also barred from getting behind the wheel for four years and seven months.

Describing the terrifying smash in May 2014, OAP Tim told MailOnline: “I pulled out when the road looked clear and all of a sudden, this Bentley came out of nowhere.

“I remember thinking 'he's driving fast' and a couple of seconds later he crashed into me.

“There was no time to be frightened or anything like that, it was over in a flash.

"I emerged from my vehicle without so much as a scratch so I was incredibly fortunate.”

Tim, from Speen, Bucks., was driving a Ford Kuga when he pulled out to be met by the sight of the £160,000 Bentley hurtling around the bend.

The impact bashed his car backwards spinning it 360 degrees as it careered through a garden wall.

He thinks that if his wife had been in the car as a passenger at the time, she would not have survived, and if he had not been driving a chunky motor he would not have lived to tell the tale.

Plum, from Hazelmere, Bucks., admitted both charges at Wycombe Magistrates Court on October 16 and was sentenced at Aylesbury Crown Court last month.


Wrzuciłbym linka ale regulamin zabrania
Zgłoś