18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
n................l 2022-03-09, 1:37 3
Aż mi przypomniałeś że nie mam żadnego zamknięcia (korek bez kluczyka) a bak na 70L
Zgłoś
Avatar
kothletino 2022-03-09, 7:16
Wy tu śmieszkujecie a wacha leci jak pojebana do góry, codziennie cena rośnie. Ludzie na najniższej krajowej (a tych jest w chuj) nie będą w stanie kupić 2 litrów benzyny za godzinę swojej pracy, taka prognoza na kwiecień.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2022-03-09, 8:13
kothletino napisał/a:

Wy tu śmieszkujecie a wacha leci jak poj***na do góry, codziennie cena rośnie. Ludzie na najniższej krajowej (a tych jest w ch*j) nie będą w stanie kupić 2 litrów benzyny za godzinę swojej pracy, taka prognoza na kwiecień.



Bedzie bieda. Covid zdemolował gospodarki od wewnątrz, a teraz wojna, która nei wiadomo jak długo potrwa.

Pytanie.... Co potem?
Zgłoś
Avatar
Gromm 2022-03-09, 8:32 5
darayavahus napisał/a:

Bedzie bieda. Covid zdemolował gospodarki od wewnątrz, a teraz wojna, która nei wiadomo jak długo potrwa.
Pytanie.... Co potem?



Znowu Covid odmiana Turbocovidotron 2025
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2022-03-09, 8:47
kothletino napisał/a:

Wy tu śmieszkujecie a wacha leci jak pojebana do góry, codziennie cena rośnie. Ludzie na najniższej krajowej (a tych jest w chuj) nie będą w stanie kupić 2 litrów benzyny za godzinę swojej pracy, taka prognoza na kwiecień.



Znam dwóch starszych panów. Podobne, roczne przebiegi.

Jeden zrobił 800km w ciągu ostatniego roku. W ubiegłym tygodniu "pchwalił się", że zrobił zapas 70l. Czyli, jak szacuję na półtora roku...

Jeżeli każdy robi takie "zapasy", to z pewnością pomoże cenom, a czasem i dostępności. To często ci sami krezusi od minimalnej...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-03-09, 8:47 2
darayavahus napisał/a:

Pytanie.... Co potem?



Potem? Wystrzelą grzyby, a my zamienimy się w metaliczne obłoki energii. Byle szybko i bezboleśnie.
Zgłoś
Avatar
jebać_w_dupę_pis 2022-03-09, 9:39 2
debilny film wrzucony przez debila
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-03-09, 10:20
jebać_w_dupę_pis napisał/a:

debilny film wrzucony przez debila



jeśli coś wygląda głupio, ale działa, to znaczy że nie jest głupie.

fakt, filmik raczej nie na sadistika, ale już dużo gorsze widziałem
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-03-09, 10:25 1
Jeśli pod bakiem jest założona kilkumilimetrowa płyta pancerna to rzeczywiście to ma sens.
Zgłoś
Avatar
hdposter 2022-03-09, 11:48 11
Może i wstawil pancerny zamek, ale zapomniał o zawiasach, które można wyrwać śrubokrętem

Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-03-09, 14:45
nie wiem jak tam w polsce albo w innych krajach, ale u mnie w monachium kurwa ostatnio za 2,18€ diesel. bol przy tankowaniu.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-03-09, 17:25
smiejecie się a u mnie na dzielnicy już ludzie zgłaszają poprzebijane baki.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-03-10, 0:57
Morawiecki 6.6.20 powiedział co się dzieje na naszych oczach. Jeśli komuś trzeba tłumaczyć co, to o ile mi wiadomo - na rozkminianie cen paliw jest za późno. Siedzieli w domach i brali hajs za nic. Ale kończy się sielanka... Miłego polerowania miski do ryżu
Zgłoś
Avatar
Laci 2022-03-13, 9:40
Złodziej jak będzie chciał zajebać paliwo to przebije bak i sobie spuści ile tam mu się uda.
Zgłoś