18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
shiz74 2010-11-25, 10:22 1
00:50 Piwo uratowane:)
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-11-25, 10:54 4
DonMareklesko napisał/a:

Co to za gówno a nie muzyka ... -.-


pierdolone gimbusy ... przynajmniej przez chwile mogliście posłuchać czegoś co się zwie muzyką.

nikustrip:
Beneath The Sky - The reason
Zgłoś
Avatar
Initray 2010-11-25, 11:43
1:38 iście epickie pierdolnięcie!
Zgłoś
Avatar
arYYt 2010-11-25, 12:43
nareszcie jakaś porządna muzyka..
Zgłoś
Avatar
B................5 2010-11-25, 12:47
vidisic napisał/a:

Zawsze przy takich filmikach ktoś musi dać jakieś zjebane darcie mordy. Kurwa.


To jest sadistic a nie różowy fan club biebera..
Zgłoś
Avatar
surgicaltechno 2010-11-25, 12:59 1
Black445 napisał/a:


To jest sadistic a nie różowy fan club biebera..


to nie znaczy ze musi byc jakies darcie ryja ktorego prawie nikt nie lubi jeszcze w jakosci jak z ruskiego magnetofonu jest pewnie 1000 innych kawałkow które by tu tez mogly pasowac.
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-11-25, 13:55 2
wexors napisał/a:


pierdolone gimbusy ... przynajmniej przez chwile mogliście posłuchać czegoś co się zwie muzyką.

nikustrip:
Beneath The Sky - The reason



Matthew102 napisał/a:

Kurwa, nie pasuje, to wypierdalać słuchać pedoFila;)



Hahaha..., dla mnie ta muzyka jest na poziomie Techno, Dody czy wspomnianego wyżej "pedoFila". Mentalnie przypominacie mi trochę Niemców z czasów II wojny światowej. Oni myśleli, że kolor włosów i oczu czyni ich kimś lepszym. Wy dowartościowujecie się gustem muzycznym.
To jest prawdziwa muzyka? Wydawanie odgłów świni jest "bardziej muzyką", niż odgłos walenia młotkiem o blache?
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2010-11-25, 14:20
vidisic napisał/a:

Zawsze przy takich filmikach ktoś musi dać jakieś zjebane darcie mordy. Kurwa.



Lepsze to niż GaGa...
Zgłoś
Avatar
Earth 2010-11-25, 15:46
@up

No nie wiem co gorsze.
Zgłoś
Avatar
DysiO10 2010-11-25, 16:02 2
Od kiedy Darcie Mordy jest muzyką ... Pierdoleni szataniści ! Spierdalać z Tąd i nigdy nie wracać !
idzcie złożyć koty w ofierze szatanowi ! ;/ Pojeby ...
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2010-11-25, 16:43
Ciekawych rzeczy się dowiaduję.
Zgłoś
Avatar
B................5 2010-11-25, 16:48 2
DysiO10 napisał/a:

Od kiedy Darcie Mordy jest muzyką ... Pierdoleni szataniści ! Spierdalać z Tąd i nigdy nie wracać !
idzcie złożyć koty w ofierze szatanowi ! ;/ Pojeby ...


Teraz nie obraziłeś tylko mnie ale wszystkich metali.. Ciemna maso Ty myślisz, że jeśli ktoś jest metalem to od razu szatanista i wpierdziela koty?! Wyobraź sobie, że nie.. Nienawidzę jak jedzie ktoś stereotypami - o metal pewnie szatanista i wpierdzila koty. Dla Twojej informacji nie każdy metal to szatanista - a takich jest mało. Nawet Marilyn Manson nie jest szatanistą - jak sam powiedział w jednym wywiadzie, że jest ateistą, ale Ty oczywiście nadal myślisz, że szatan bo obejrzałeś jego jeden teledysk i wiesz o nim wszystko. To samo tyczy się wielu innych wykonawców / zespołów. I na przyszłość proszę Cię abyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, ok?

Zgłoś
Avatar
kapitansraczka 2010-11-25, 17:18
stawiam piwo za spierdalającego żyda
Zgłoś
Avatar
army 2010-11-25, 17:32
co za kurwa muzyka na początku ;f
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2010-11-25, 17:44 2
Black445 napisał/a:


Teraz nie obraziłeś tylko mnie ale wszystkich metali.. Ciemna maso Ty myślisz, że jeśli ktoś jest metalem to od razu szatanista i wpierdziela koty?! Wyobraź sobie, że nie.. Nienawidzę jak jedzie ktoś stereotypami - o metal pewnie szatanista i wpierdzila koty. Dla Twojej informacji nie każdy metal to szatanista - a takich jest mało. Nawet Marilyn Manson nie jest szatanistą - jak sam powiedział w jednym wywiadzie, że jest ateistą, ale Ty oczywiście nadal myślisz, że szatan bo obejrzałeś jego jeden teledysk i wiesz o nim wszystko. To samo tyczy się wielu innych wykonawców / zespołów. I na przyszłość proszę Cię abyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, ok?



O takie coś to się obrażają przewrażliwione cioty ("ojoj nazwał mnie szatanistą a przecież nawet mój idol mówi że jest ateistą "), więc zamilcz głupcze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie