18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
paddywhack 2014-03-12, 19:07 1
Betonu się nie leje
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2014-03-12, 19:11
@up- przecież napisał, że wywali, a nie lali.

edit-wylali
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-03-12, 19:11
up jak robilem w zeszlym roku jako cieśla to beton laliśmy ale chuj go wie moze technologia poszla do przodu
więc nie będę się kłócił
Zgłoś
Avatar
Weyhard 2014-03-12, 19:16
Suchar jakich mało
Zgłoś
Avatar
MichaU 2014-03-12, 19:26 1
Ten kawał to niezły beton
Zgłoś
Avatar
celebert 2014-03-12, 21:06 1
SiwySiwy napisał/a:

Siadam przed komputerem wieczorkiem po pracy i pierwsze co robię, to włączam sadola i co widzę? Jakieś zj***ne suchary kradzione prosto z kwejka czy innego g**na. Wy*****alać z tym. Wrzućcie coś o latających ciapakach albo o biciu czarnuchów. Po to większość ludzi tu przychodzi...



Ten żarcik wymyśliłem sam bezmózgu, domyślam się że tą pracą jest opierdalanie kutangi swoim ziomkom.
Zgłoś
Avatar
grubyzwm 2014-03-12, 21:07
Co raz to inteligentniejsze Może ja też coś dojebię... pewnie chujowe ale co tam.

Dlaczego dziadek nie może poruchać swojej laski??
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Bo ma drewnianą!!

Ba dum tss!
Zgłoś
Avatar
kurower 2014-03-12, 21:24
Beton się układa nie wylewa.
Zgłoś
Avatar
SiwySiwy 2014-03-12, 22:02 1
Cytat:

Ten żarcik wymyśliłem sam bezmózgu, domyślam się że tą pracą jest opierdalanie kutangi swoim ziomkom.

Masz się czym pochwalić skoro sam to wymyśliłeś. Ciekawe kiedy miałeś czas na to? Na zajęciach wyrównawczych z matematyki? A co do pracy... "opierdalanie kutangi" to raczej robota na twoją miarę i na miarę twojego wykształcenia zawodowego...
Zgłoś
Avatar
celebert 2014-03-12, 22:18
SiwySiwy napisał/a:

Masz się czym pochwalić skoro sam to wymyśliłeś. Ciekawe kiedy miałeś czas na to? Na zajęciach wyrównawczych z matematyki? A co do pracy... "opierdalanie kutangi" to raczej robota na twoją miarę i na miarę twojego wykształcenia zawodowego...



Naprawde niewiele czasu było mi potrzebne, ty jedyne o czym myślisz to to jak podpierdolić rente swojej babce.
Zgłoś
Avatar
SiwySiwy 2014-03-12, 22:30
celebert napisał/a:



Naprawde niewiele czasu było mi potrzebne, ty jedyne o czym myślisz to to jak podpierdolić rente swojej babce.


Nie sądziłem, że jesteś aż takim kretynem żeby napisać takie coś. To nie jest pamiętnik i to co robisz w wone chwile pozostaw dla siebie...
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-03-12, 22:32
Zgłoś
Avatar
celebert 2014-03-12, 22:38
SiwySiwy napisał/a:


Nie sądziłem, że jesteś aż takim kretynem żeby napisać takie coś. To nie jest pamiętnik i to co robisz w wone chwile pozostaw dla siebie...



Nie ma sensu dalej pisać, ponieważ nieważne co napisze ty dodasz coś gównianego od siebie.
Zgłoś
Avatar
K................y 2014-03-13, 0:10
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie