18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
🔥 Dobry pomysł ... - teraz popularne
Avatar
matrix951 2012-02-12, 10:57
oto kolejny dowód jak pojebanym narodem są "ciapki" tzw dla niekumatych azja-indie i okolice -,-
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-02-12, 18:22
@up Quwer

Tez jestes rasista i hipokryta ale niewiem czy ci warto tlumaczyc bo tego nierozumiesz Zobacz jak sie zachowuja araby cyganie czarni a jesli bys umial czytac ze zrozumieniem napisalem ze do azjatow ( oni maja inny kolor skory ) nic niemam spioles sie jak gowniarz przy sraniu i wszystko ci sie pojebalo jak wiekoszci tutaj osob ktorym przeszkadza moja wypowiedz, sam bys rostrzelal wszystkich niemcow za co ?? skad wiesz ze co drugi ma takie zdanie jak ja poznales ich wszystkich ? palasz do nich nienawiscia a sam niewiesz za co i poco ? Przeczytaj moj poprzedni wpis pozniej swoj pozniej ten pomysl kurwa i odpisz jak masz jaja

Do wszystkich ktorzy nagle nie sa rasistami

Olewam was cieplym moczemm tepe chuje

Ja nie pracuje za granica bo studiuje sobie, niemusze jak wy zapierdalac za granica na chleb bo ledwo ukonczylem zete i nei mam pracy nie oceniajcie wszystkich jedna miara, jeste rasista i chuj wam do tego ale czego czlowiek nie zrobi by dostac piwo ale czekam dalej na wasze spinki bo niezle sie bawie
Zgłoś
Avatar
Quwer 2012-02-12, 19:36
@upchinchil

Po pierwsze nie jestem rasistą, tylko prędzej Ksenofobem, gdyż żywię niechęć tylko do jednego narodu, a nie każdej osoby o ciemniejszym kolorze skóry. Moja nienawiść ma po za tym jakieś podłoże, zarówno historyczne, jak i polityczne. Lata prześladowań, okupacji, zabory, II wojna światowa. A teraz nie wiem, czy zdajesz sobie w ogóle sprawę, jak wielu ludzi popiera tam Erike Steinbach(na jej temat nawet nie chce mi się szerzej dyskutować. Niby wszystko pięknie, CDU i te sprawy, ale to chociażby jeden z przykładów bezczelności jaką wykazuje się ten naród). Jak duży procent społeczeństwa, wciąż popiera nazistowskie ideologie. To pokazuje tylko, że Niemcy na przełomie lat nie nauczył się niczego, a mało tego jest bezczelny jak mało który.

Ale wracając do Ciebie: Jak Twoim zdaniem zachowują się Araby, cyganie, CZarni? Bo nie wiem do czego zmierzasz. Wiem, że wielu ma najebane we łbach, zwłaszcza jeśli chodzi o "Arabów", ale nie każdy taki jest. Zwłaszcza co do czarnych nie rozumiem o co Ci chodzi. Mało tego wielu było i jest znacznie lepszych i to pod każdym możliwym względem od Ciebie i zapewne to stąd bierze się Twój strach w stosunku do nich.
I tak, spiąłem się, i wypowiedziałem swoje zadnie na temat osób tak chorych jak Ty. Potem widzi się, tępaków czepiających się Czarnoskórego studenta, bo im jego kolor skóry nie odpowiada. Ale co się dziwić, jak jest przyzwolenie społeczne na to, by się chujnia działa, to tak właśnie się dzieję. Dlatego krótka piłka, trzeba to zakończyć, więc pod ścianę i wyplenić robactwo.

I czytaj ze zrozumieniem, jeśli wypominasz to innym(i wracając do tego, to przeczytałem, że azjatów się nie czepiasz, ale w ogóle o tym nie wspominałem, bo po co. Jak nie masz nic do Azjatów, to co już jesteś fajny, no sorry, muszę Cię rozczarować), nie napisałem, że pracujesz za granicą, tylko, że gdy JEŹDZISZ za granicę, ale widać tego nie robisz skoro nie wiesz, że można jechać tam za czymś innym, niż tylko pracą.
I doprawdy winszuję, że jesteś studentem, pełen szacun. Tesco już grzeje Ci fotel przy kasie. Ja osobiście, ja i większość studentów na porządnych kierunkach, planuje wyjechać po nich za granicę, albo przynajmniej, być w ścisłej współpracy z zagranicznymi firmami. Ale widząc Twoje poglądy, nie dziwię się, że masz tak mało ambitne poglądy
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-02-13, 4:22
@ up Quwer

Dlaczego napisales o sobie ze jestes na porzadnych studiach skad mozesz wiedziec ze ja nie jestem to po pierwsze po drugie wez siebie i swoich kolegow i mozesz jechac lizac czarnym jaja bo na chuj nam taki patriota jak ty ktory w polsce sie za darmo wyksztalci i wypierdala za granice do innego kraju ?? Skoro jestes na porzadnych studiach zostan tutaj i pracuj praca sie napewno znajdzie Uzyles mojego argumentu ze skad mam wiedziec czy wszyscy czarni sa tacy sami akurat z tymi co sie spotkalem to banda pojebow a nie zadni studenci bo zachowac sie nawet w glupim tramwaju nie potrafia, cyganie to banda zlodzieji i nietylko bo jako ze pochodze z malej wioski to wiem jakie sa z nimi problemy a w lodzi wcale nie jest lepiej jak narazie zadnego normalnego niewidzialem co by uczciwie pracowal, arabowie z tymi ktorych spotykam to ciezko okreslic jak sie zachowuja bo niema takich slow, a azjaci potrafia sie normalnie zachowac i pracowac a tez wielu spotykalem

Nie jezdze za granice bo to kosztuje a po drugie polska jest na tyle piekna ze narazie wole zwiedzic ja dokladnie a ewentualnie pozniej jechac za granice.

Wspomniales ze jestes ksenofobem to wyobraz sobie ze ktos tez ma prawa uwazac cie za takie samo gowno jak ja i ustawic cie pod sciane by rozstrzelac prawda ?? Przeciez nie znasz wszystkich niemcow ich podejscia do zycia, wiesz tylko to co trabia media co sie rowna twoim ograniczeniom, uprzedzenia historyczne polacy sami sobie winni bo malo kto wie ze hitler proponowal nam dolaczenie sie do niego czytales mein kampf, zakladam ze pewnie czytales skoro taki obcykanych jestes ?? Jak nie to polecam wiele mozna sie dowiedziec i pamietaj dobrze jest znac swojego wroga.

A tekst o porzadnych studiach i twoich kolegach zapierdala pedalstwem wiec krzyzyk wam na droge i spierdalajcie z naszego kraju bo najlatwiej jest sie tu wyksztalcic spierdolic za granice i tam sobie zyc i smiac sie z tych co zotali a ci zo zostali to przynajmniej zarabiaja na ten kraj i cos chca zmienic, wiec wychodzi na to ze chuj a nie patriota z Ciebie

Ty uwazasz mnie za gowno a sam czekasz by spierdolic z polski najchetniej i miec ja w dupie wiec niepowinienes sie odzywac odnosnie tego co sie dzieje w naszym kraju, bo jestes zapatrzony na chuj wieco.
Zgłoś
Avatar
Quwer 2012-02-13, 12:46
@ up

Jesteś tak ograniczony, że aż mi Cię szkoda.

Tak, czytałem Mein Kampf i jeszcze kilka książek, w których było wspomniane o "propozycji" przyłączenia się do Hitlera. Ja bym tego propozycją nie nazwał, ale chuj w to, bo nawet jeśli to Twoim zdaniem powinniśmy przyłączyć się do Nazioli i poprzeć ich działania. Widzę, że ani trochę nie pomyliłem się w stosunku do Ciebie.
Cytat:

Polacy sami sobie winni

. Ty nie możesz, być z jakiejś małej wioski, tylko z jakiegoś jebanego ciemno grodu. Twój dziadek/pradziadek się teraz w grobie przewraca, jak pierdolisz takie głupoty, chyba, że on był na tyle "mądry" i dołączył do Szwabów, by w przerwach od ciągania lachy SS, mordować swych rodaków.

To jak bardzo jesteś ograniczony pokazuje też fakt, że nie jesteś nawet w stanie wyobrazić sobie, że pracując za granicą, można działać na korzyść kapitału Polskiego. Bo widzisz, praca jaka jest oferowana za granicami naszego kraju, nie polega tylko na tyraniu na budowie i zmywaniu garów(widzisz, czasem warto liznąć trochę świata, aby nie być tak ciemnym jak Ty). I jeśli studia w naszym kraju są w pełni darmowe, to ja kurwa nie mam pytań. Idź dalej studiuj swoją turystykę, by być w przyszłości dumnym patriotą i obywatelem, oprowadzającym Niemców i Azjatów po pięknych terenach naszego kraju.(licząc na to, że Cię wyuczą na tyle, że będziesz wiedział, gdzie są naprawdę piękne zakątki w naszym kraju, bo ich nie brakuje, to fakt). Nawet jeśli, ktoś miałby zamiar całkowicie wypierdolić z tego kraju, to mu się nie dziwie, jak słyszy się od znajomych, że dostał już 4 propozycję z Urzędu Pracy, gdzie za miesiąc tyrania dostanie 800zł, przecież to jest ewidentne poniżenie człowieka. I nic nie pomoże pierdolenie rządu, że u nas jest najtaniej w europie. No tak jest, bo jak się przeliczy Euro na zł to jest fajna cena do porównania, ale tak jak ktoś dobrze kiedyś napisał. Jeśli Niemcy mieliby zarabiać 1500Euro/mies. i płacić 6euro/L benzyny, to by kurwa z bronią w ręku wyszli obalić swój rząd. Tego jednego nie można im zarzucić. Nie dają się dymać i robić w chuja, bo jeszcze jakieś skrawki rozumu mają.
Cytat:

Praca się napewno znajdzie


W tym, niestety, pojebanym kraju, operator koparki zarabia więcej od przeciętnego Inżyniera, dlatego pierdole, wolę iść pracować tam, gdzie pracę umysłową ceni się bardziej, albo chociaż na równi z pracą fizyczną. I żebym nie musiał na porządne zarobki, najpierw porobić przez 3/4 lat za marny grosz. A najlepiej to być młodym, świeżo po studiach inż/mgr i z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym.

Najbardziej pedalstwem to zapierdalasz Ty, skoro słowo "studentów" od razu kojarzy Ci się z "kolegą"(i szczerze nie chcę wiedzieć co Ty robisz z kolegami, jeśli od razu przychodzi Ci na myśl pedalstwo). Widzisz, wśród studentów jest dość spora część studentek, czyli koleżanek i w gronie tychże koleżanek jest grupa naprawdę ładnych i seksownych studentek.

Podkreśliłem, pogrubiłem i odznaczyłem kilka wyrazów, byś może w końcu, choć raz zrozumiał co napisałem, a nie tylko wyrywał zdania z kontekstu, bo już zaczynasz zajeżdżać straszliwą ciemnotą.
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-02-13, 16:06 1
@up

Polacy zrobili blad bo mogli sie przylaczyc do nazioli jak ty to okresliles lub do ruskich i widze ze ty prowadzilbys ta sama polityke co kaczor bo niema to jak byc neutralnym krajem pomiedzy dwoma mocarstwami ktore szukyja sie do wojny no prawde gratuluje rozumu Tak czy siak by nas wzieli sila tak jak zrobili a gdybysmy sie przylaczyli do jednej ze stron napewno bylo by lepiej niz jest.

Jakim prawem uwazasz ze jestem na turystyce ?? Po drugie uwierz mi cioto ze konczac studia inzynierskie naprawde idzie znalesc dobra prace i naprawde za godziwe pieniadze i nietrzeba myslec tak jak ty W necie mozesz sie chcwalic czym chcesz i jak chcesz wiec niezdziwilbym sie jak by te twoje seksowne kolezanki mialy wielkiego chuja

Niby ty jestes taki poprawny a uwazasz ze pochodze z jakiegos ciemnogrodu, nawet jezeli pochodze to przynajmniej sie tego niewstydze tak jak ty i niewstydze sie pracowac w kraju, mowisz ze zagranica pracujac wspierasz polski kapital wez czlowieku zacznij myslec samodzielnie a nie rzucasz wyczytane czy zaslyszane teksty zorientuj sie sam:)

Powiem ci prawde mozesz byc prymusem i zajebistym studentem na zajebistych studiach a i tak bede jako przecietny student zarabial wiecej niz ty a wiesz czemu bo ty sie polasisz jak ciota na propozycje pracy juz na 4 roku za 2 tys zl przy czymm bedziesz pracowal kilka dni doslownie w tygodniu i powiesz zajebiscie tyle ze bedziesz tak podjarany ze zlapiesz sie jak wszyscy inni tobie podobni bo niedoczytasz ze umowa jest na kilka lat i przez te kilka lat bedziesz zarabial 2 tys zl a twoi wedlug ciebei gorsi studenci beda zarabiac dwa razy wiecej niz ty

I troche to dziwne ze niby masz dobre studia a pracy niby niema dla Ciebie w polsce a wiesz czemu bo moz i studia dobre masz ale tys chujowy student przechwalajacy sie kolegami i kolezankami ciekawe czym sie jeszcze pochwalisz ??
Zgłoś
Avatar
Quwer 2012-02-13, 19:18
@up
Co Ty pierdolisz?

Człowieku, wróć do podstawówki i naucz się do chuja czytać ze zrozumieniem, co jest z Tobą gościu nie tak!? Gdzie ja napisałem, że nie będzie dla mnie pracy? Co Ty z tymi koleżankami dalej. Specjalnie Ci popodkreślałem, a Ty dalej nie zrozumiałeś. Weź ogarnij kuwetę, bo pierdolisz, aż przykro.

Cytat:

ty sie polasisz jak ciota na propozycje pracy juz na 4 roku za 2 tys zl


No faktycznie, bo 2 tysiące to tak potężna suma, że nie ma co. Mało tego, na pewno każdy jest tak tępy jak ty, aby nie czytać umowy przed jej podpisaniem. Co Ty dupisz człowieku?

Brak słów, tak bez produktywnej dyskusji jeszcze nie miałem okazji prowadzić. Wciąż udowadniasz, że brak Ci wyobraźni i ambicji, skoro dla Ciebie ktoś mając tytuł inżyniera jest w stanie"połasić się" i napalić jak prawiczek na pierwszy seks, na 2 tys. zł, a Ci co mają 2x razy więcej to już całkowite kozaki. Kończ te swoje studia i idź się czym prędzej nadstaw. Twój przyszły pracodawca nie może się już doczekać, aż będzie mógł wydymać kolejną osobę. Uważasz, że nie można pracować dla dobra Polski po za jej granicami, no to naprawdę mi Ciebie żal.

I to ja Ci gratuluje rozumu, bo znów pierdolisz farmazony. Mówisz, że byliśmy państwem pomiędzy dwoma mocarstwami szykującymi się na wojnę. Po pierwsze, nie byliśmy neutralni, tylko nasi sojusznicy się na nas wyjebali, gdy potrzebowaliśmy ich pomocy, no cóż.. A po drugie, w czasie wojny Niemcy i ZSRR miały zawarty pakt, więc nie szykowały się na natarcie przeciwko sobie. To dopiero później Hitler popełnił błąd, jak każdy wielki wódz, i zdecydował się zaatakować Rosję. Razem na spółkę nas rozjebali, więc skończ pierdolić, bo filozofujesz jak profesor, a tak na prawde w dupie byłeś, gówno widziałeś.

Kończę ten temat, bo staram się trzymać prostej dywizy: "Nie dyskutuj z idiotą - Najpierw zrówna Cię do swojego poziomu, potem zmiażdży doświadczeniem." I chyba na próżno właśnie starasz się to zrobić.

Masz za swoje wypociny piwo "na mój koszt " - Znaj łaskę Pana.
A teraz
Zgłoś