18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:46
Avatar
Wacław.Milczek 2018-11-27, 16:05 6
Wygląda na samobójstwo albo niedojebanie umysłowe lvl hard
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-11-27, 16:09 13
Stawiam na niedojebanie mózgowe bo u kitajców skuterzysci to bezmozgie pizdy z klapkami na oczach. Coś jak 90% pedelarzy u nas.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2018-11-27, 16:17
^^ Uważaj, bo będziesz miał masę krytyczną na swojej wiosce

______________

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-11-27, 16:24 2
Czy te Chińczyki mają genetycznie wdrukowane, że nie muszą się martwić o własne życie, bo jak umrą, to na ich miejsce urodzi się setka kolejnych?
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-11-27, 18:15 7
Nigdy tego nie rozumialem jak motocyklem skuterem czy osobowka mozna paletac sie przy ci3zarowce wazacej kilkadziesiat ton.

Jakis czas temu zabralem w trase czlonka rodziny. 40 letni facet dopiero po kilku kilometrach zrozumial ze jazda 40 tonowym zestawem to nie zarty a kazde hamowanie i nabieranie predkosci jest uciazliwe.
Dlatego warto zdawac sobie sprawe z praw fizyki i nie wpierdalac sie pod ciezarowki. To ze janusz ma pascia w tdi z klima albo skode w leasingu niczego nie zmienia. A moja scania ma wyjebane na gwiazdki ncap.

Rowerzysci to samo. Jak bbarzo trzeba byc ograniczonym zeby nie zdawac sobie sprawy ze jak wciage takiego niedzielnego kolarza pod kolo to zostanie z niego roztarty smark na drodze. Czyli to co na filmie.
Zgłoś
Avatar
grauper 2018-11-27, 19:21
@tracer123

Oho. Tirowiec

ŁAP :v

Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2018-11-27, 19:33 2
tarcer123 napisał/a:

Nigdy tego nie rozumialem jak motocyklem skuterem czy osobowka mozna paletac sie przy ci3zarowce wazacej kilkadziesiat ton.

Jakis czas temu zabralem w trase czlonka rodziny. 40 letni facet dopiero po kilku kilometrach zrozumial ze jazda 40 tonowym zestawem to nie zarty a kazde hamowanie i nabieranie predkosci jest uciazliwe.
Dlatego warto zdawac sobie sprawe z praw fizyki i nie wpierdalac sie pod ciezarowki. To ze janusz ma pascia w tdi z klima albo skode w leasingu niczego nie zmienia. A moja scania ma wyjebane na gwiazdki ncap.

Rowerzysci to samo. Jak bbarzo trzeba byc ograniczonym zeby nie zdawac sobie sprawy ze jak wciage takiego niedzielnego kolarza pod kolo to zostanie z niego roztarty smark na drodze. Czyli to co na filmie.



Cóż, jedynie mogę Ci pogratulować niedojebania mózgowego lub współczuć.
To, że Twój jebany januszowaty zestaw waży 40 ton nie oznacza tego, że jesteś kurwa panem na drodze i nie musisz na nikogo uważać, tylko wszyscy inni na Ciebie. W świetle przepisów ruchu drogowego jesteś na równi z pedalarzem i tak jak on musisz mieć oczy i w dupie, i uważać na wszystkich dookoła. Co prawda, osoba na kiblu z wideo była zbyt głupia, aby utrzymać równowagę i się nie wyjebać. Ale nie oznacza to, że macie się swoimi ciężarówkami wpierdalać i wymuszać jak leci.
Co mnie najbardziej wkurwia? Zapierdalasz sobie samochodem 200km/h autostradą (zgodnie z przepisami w Niemczech) lewym pasem, wyprzedzając kilka innych aut jadących prawym, czy środkowym pasem. Co robi 85% januszowatych pedałowatych kierowców zestawu? Lewy kierunkowskaz, zjeżdża na lewy pas i wyprzedza takiego innego zawalidrogę z prędkością światła o 5km/h większą niż jego kolega.
I wtedy kurwa już zapominacie o prawach fizyki do chuja pana, bo nawet jebaną osobówkę jest ciężko wyhamować z 200km/h nagle do 80km/h. Pojebało Wam się w tych łbach od tych kilometrów
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-11-27, 20:18 3
Up wez cos na uspokojenie i nie mierz wszystkich jedna miara.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2018-11-27, 22:01 4
@TheAndyboy888 - Nie zakumałeś merytoryki tracera bo jesteś mało doświadczony na drodze. Te twoje 200 km/h na autobanie pewnie jechałeś raz w życiu i zakładam że przez internet. Ciesz się prawami fizyki i innymi odszkodowaniami jak będziesz jeździł na wózku.
P.S. Proszę mi napisać co kierownik gruszki zrobił nie tak...
Zgłoś
Avatar
Mockba 2018-11-28, 12:11
powiem tak, mam ostatnio przyjemnosc poruszania się pojazdami powyzej 3,5 tony. Jak nie zauwazysz w lusterku, ze absztyfikant wpadl ci pod kola, to nawet nie poczujesz, ze po takowym przejechałes
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2018-12-01, 0:13
Res0r napisał/a:

@TheAndyboy888 - Nie zakumałeś merytoryki tracera bo jesteś mało doświadczony na drodze. Te twoje 200 km/h na autobanie pewnie jechałeś raz w życiu i zakładam że przez internet. Ciesz się prawami fizyki i innymi odszkodowaniami jak będziesz jeździł na wózku.
P.S. Proszę mi napisać co kierownik gruszki zrobił nie tak...



A ty jesteś ślepy albo tak niedojebany, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że w przypadku filmiku nie zawinił "szofer". W większości przypadków tak niestety jest, bo uważają się za panów na drodze mając 40 ton wagi.
Moje 200km/h na autobahnie robię kilka(dziesiąt) razy w miesiącu. Ogólnie robię pewnie więcej kilometrów miesięcznie niż ty rocznie, bo to mój obowiązek związany z zawodem. Także spakuj plecak i spierdalaj do szkoły
Zgłoś