18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Bez bolca
Syn_Milionera • 2023-09-23, 20:52
I do czego żeście doprowadzili? Siedzicie w piwnicy i walicie konia, i przez was biedne kobiety wpadają w histerie.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-24, 19:11 1
mazga50 napisał/a:

Podobna do młodej Jandy, z wyglądu, charakteru i nawet głosu.



Faktycznie
Zgłoś
Avatar
Kaciak85 2023-09-24, 21:57
Ta to prostytutka jest...

Ta to prostytutka jest...
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2023-09-24, 23:11
Z tego co wyczytałem to typiara jest/była kurwą w Niemczech. Miała chyba nawet jakiś tam kanał na jutubie czy innym tiktoku.
Zdrowo jebnięta (i pewnie nie raz )
Zgłoś
Avatar
fafaszysta 2023-09-25, 3:29 1
Robajson napisał/a:

Tutaj można polemizować. Klepacka, Bąkiewicz, Górniak, Adamek,Najman i znalazło by się jeszcze kilku odklejeńców



A gdzie oni prawicowi? Bąkiewicz taki z niego prawicowiec? Adamek? Pokaż jego poglądy to samo Najman czy Górniak. Nie bronie ich tylko po prostu to nie są ludzie o poglądach prawicowych bo jakoś nie widzę by głosili hasła skrajnej pracy od a do z. To że ktoś walnięty jest za kościołem nie znaczy, że jest prawicowy. Tak samo jak jakiś socjalista powie, że obchodzi Wigilię to znaczy że już jest prawicowy?
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-09-25, 19:10
Kto nie skasował sobie całej muzyki , save-ów do gier czy kluczy do kont to niech się nie wypowiada
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-09-25, 21:16
skopalbym kurwie morde noemaz
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-09-26, 8:00
slaveyy napisał/a:

Wow jakie śmieszne rozwinięcie skrótu wymyśliłeś! Na jakimś zlocie kodiarzy usłyszałeś? Czy Twój ryży idol tak mówi?



Nie chodzę na żadne zloty i wiece, jestem antypartyjny i wolny, a Ryżu, a tym bardziej pedały z PiS, są mi obojętne, z zastrzeżeniem, że PiS to największe zjeby jakich nosi nasz kraj po '89 roku. Pomysł autorski, możesz popularyzować w swoim biurze Pierdnij i Spocznij
Zgłoś
Avatar
maveric_pl 2024-09-19, 23:33
jakaś zjebana. Nie dawała to gość wali..
Zgłoś