18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
🔥 Ruskie kaskadery .. - teraz popularne
Avatar
sberek38 2020-10-18, 17:57 19
Raczej nie o maseczkę sie rozchodziło, tylko jakąś awanture. Naliczyłem przynajmniej 7 innych osób bez maseczki.
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2020-10-18, 18:11
Czerwony w kurtce z tyłu jak od razu mordę zasłonił widząc interwencję xD
Zgłoś
Avatar
forneusmarou 2020-10-18, 19:50 3
Wszyscy mamy chuje i rece, mozemy zgwalcic i krasc... dlaczego nie zakladamy kajdanek na ulicy?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-10-18, 20:22
Dziwne to. W Rosji władza może wszystkie nakazy nałożyć rozporządzeniem. Inaczej niż w Polsce. W Polsce nie może, chociaż to robi...
Zgłoś
Avatar
burn1878 2020-10-18, 22:12 13
Nie wiadomo czy za brak maseczki na tym filmie, ale na wielu innych filmach za brak maseczki już się takie rzeczy dzieją. Dziś maseczka, jutro aplikacja, pojutrze szczepienia a za rok? Kto wie, może i wyśmiewane przez wszystkich chipy.
Zgłoś
Avatar
Siawyxd 2020-10-19, 8:23
Hej czy nie wiecie ? Nie macie władzy na świecie!
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2020-10-19, 14:41 1
Macie, poczytajcie o tej waszej koronce jaka to zła i zabija
pastelink.net/1z94s
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-10-19, 15:10 2
burn1878 napisał/a:

Nie wiadomo czy za brak maseczki na tym filmie, ale na wielu innych filmach za brak maseczki już się takie rzeczy dzieją. Dziś maseczka, jutro aplikacja, pojutrze szczepienia a za rok? Kto wie, może i wyśmiewane przez wszystkich chipy.



Może jednak Hitler miał rację.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-10-19, 15:18 7
daniel1040 napisał/a:

Macie, poczytajcie o tej waszej koronce jaka to zła i zabija



Widzisz Internet jest taki, że da ci tego czego chcesz. Szukasz przepisu na hummus - dostajesz przepis na hummus. Szukasz artykułów o teoriach spiskowych - dostajesz artykuły o teoriach spiskowych. Szukasz wielkich czarnych kutasów - dostajesz wielkie czarne kutasy. Szukasz nagrania z panienką z metrowym dildosem w trzewiach - dostajesz. Szukasz informacji na temat tego że covid to błachostka - dostajesz. Szukasz artykułów na temat tego, że covid jest zabójczy - dostajesz. Wszystko zależy od tego czego szukasz i jakie są twoje przekonania. Na każdy link tego typu ja znajdę link mówiący o czymś zupełnie odwrotnym i nie ma tutaj znaczenia to, w co ja wierzę i co o tym myślę, bo moje stanowisko jest pasywne.

A tak BTW to polecam zaprzestanie korzystania z wyszukiwarki Google i przejście, dajmy na to, na DuckDuckGo. Zobaczycie, że Internet jest o wiele "większy".
Zgłoś
Avatar
najesoon 2020-10-19, 15:29
Tu nie ma 20stu pedalarzu co nie umie liczyć
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2020-10-19, 16:32 1
alucard321 napisał/a:

Widzisz Internet jest taki, że da ci tego czego chcesz. Szukasz przepisu na hummus - dostajesz przepis na hummus. Szukasz artykułów o teoriach spiskowych - dostajesz artykuły o teoriach spiskowych. Szukasz wielkich czarnych kutasów - dostajesz wielkie czarne kutasy. Szukasz nagrania z panienką z metrowym dildosem w trzewiach - dostajesz. Szukasz informacji na temat tego że covid to błachostka - dostajesz. Szukasz artykułów na temat tego, że covid jest zabójczy - dostajesz. Wszystko zależy od tego czego szukasz i jakie są twoje przekonania. Na każdy link tego typu ja znajdę link mówiący o czymś zupełnie odwrotnym i nie ma tutaj znaczenia to, w co ja wierzę i co o tym myślę, bo moje stanowisko jest pasywne.
A tak BTW to polecam zaprzestanie korzystania z wyszukiwarki Google i przejście, dajmy na to, na DuckDuckGo. Zobaczycie, że Internet jest o wiele "większy".



przeczytałeś cokolwiek przynajmniej? ehh mówisz jednocześnie nic nie mówiąc - może do polityki idź

bo jak dla mnie to nie są stronnicze paplaniny odszukane aby udowodnić coś, tylko setki źródeł informacji
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-10-19, 17:01
Dobrze. Pałować święte krowy !!!
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2020-10-19, 17:13
luxpiotr napisał/a:

Dobrze. Pałować święte krowy !!!



dziadek folksdojsz hmm? Bo mówisz jak typowy zdrajca dla wygody własnej. Jak ja lubię takie lemmingi jak ty <3
Zgłoś
Avatar
Cichyx 2020-10-19, 18:19 1
daniel1040 napisał/a:

przeczytałeś cokolwiek przynajmniej? ehh mówisz jednocześnie nic nie mówiąc - może do polityki idź
bo jak dla mnie to nie są stronnicze paplaniny odszukane aby udowodnić coś, tylko setki źródeł informacji



Chuja wiemy, w dupie byliśmy, przeczytasz to co chcesz przeczytać, zobaczysz to co chcesz zobaczyć tak samo jak uwierzysz w to co chcesz. Każdy nami manipuluje bo nic nie wiemy, myślimy że wiemy, bo przeczytaliśmy coś w internecie, ale tak naprawdę wiemy to co chcą byśmy wiedzieli. Nigdy nie dojdziemy do tego co jest prawdą jeśli sami nie będziemy mieli kwalifikacji do zrozumienia tego co się dzieje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie